Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Įstatymai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Įstatymas)
Jump to navigation Jump to search

Įstatymai - tai kaip vieni sako, kad kiti turi jų laikytis. Tai aišku, kad tie vieni jau sprendžia, kam laikytis ir ko laikytis. O tie antri ir turi laikytis. Nes įstatymo raidė - tai ne paprasta raidė, o likimų ir viso ko kito sprendėja.

Tai dar kiti gudriai sako, kad nėra to įstatymo, kurio neįmanoma būtų apeiti, o dar kiti sako, kad nėra to įstatymo, katrame nebūtų palikta specialiai tam skirtų skylių.

Gi įstatymų priežiūrą tvarko prokuratūra, katra kai nusprendžia, kad kaltė yra, tai ir renka įrodymus, o priklausomai nuo situacijos, taigi galima rinkti įrodymus, kad įstatymas pažeistas, o galima ir rinkti įrodymus, kad įstatymas nepažeistas, o jau paskui dėl visko sprendžia teismas, o žmogus gauna baudas arba kalėjimą.

Gi įstatymų leidėjai - Seimas, tuos įstatymus leidžia taip, kad nei nesuprasi, kas jiems užplaukia kartais. Nes vieną įstatymą išleidžia vienaip, o žiūrėk greitai ir prieštaraujantį kokį nors, štai jums ir precedentas! Arba dar geriau, kai kokį nors įstatymą išleidžia patyliukais, taip kad nei šuva nesulotų, tai štai jums ir gaunasi koks nors autorinių teisių įstatymas, pagal katrą kaip paaiškėja, kokia nors LANVA ar LATGAA gali nubausti kiekvieną Lietuvos pilietį, nes pasirodo, kad tą įstatymą jau yra pažeidę visi, įskaitant ir dar negimusius kūdikius, ir seniai numirusius senučiukus.

Tai štai tokioje įstatymų raizgalynėje ir pabandyk dabar kad gudrus susigaudyti... Čia jau nei Pipedija nepadės...