Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


LATGA-A

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš LATGAA)
Jump to navigation Jump to search
 Nuot.png 
Padaryk gerą darbą, įkelk vieną kitą nuotrauką.

Kažkaip nepipediškai atrodo. Surask kokią nors per Google Images ar kažkur, ir įdėk dėl Pipedijos. Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

LATGA-A arba LATGAA arba tiesiog LATGA - tai vietinė lietuviška muzikos industrijos kontora, atradusi nuostabų biznį: gi pasirodo, kad už bet kur grojamą muziką galima rinkti pinigus, kad autoriams juos atiduoti, nes taip remiamos autorių teisės. Taip kad labai pelninga būti autorių teisių gynėjais.

Dar naujiena tokia, pasirodo, kad pagal LATGA-A sprendimą, pasirodo negalima juoktis ir humoras visoksai neleidžiamas, o jei kas nors visgi nori, tai turi už tai šitai kontorai pinigus mokėt[1]. Kaip sakė kažkokia LATGA-A atstovė, jei iš ko parodiją darai, tai nereiškia, kad turi teisę tai kažkam parodyt:

Originalų kūrinį gali panaudoti kurdamas parodiją. Bet įstatymuose nenumatyta, jog parodija gali būti viešai pristatoma ar skelbiama internete

Taip kad dabar čia visiems siūlome įstoti į BATGA-A, kuri yra puiki visokių latgų alternatyva, nes jei jau knisa protą, tai jau bent su polėkiu.


LATGA-A ir visoksai biznis

O biznis tas, kad autoriai, norintys atgauti tuos pinigus, turi apsimokėti kažin kokias administravimo išlaidas ir dar ir išsiaiškinti, kad ta LATGAA jų pinigus surinko, nes jei autoriai nesikreipia, tai išlaidos kažkaip nurašomos. Tai taip įdomiai gaunasi, kad visokios radijo stotys, restoranai ir taip toliau groja muziką, moka tai LATGAA, o šioji jau pinigus kaip ir pasilieka neretai, pagal įstatymus aišku...

Todėl žinokit, kad nors ir ką kalbėtų visokie ten LATGAA atstovai, tai dar nereiškia, kad jie atlikėjams gera daro ir kad atlikėjų nuomonę ir teises išties atstovauja, nes kartais būna ir visai kitaip, netgi galimai priešingai. Gi žinia, kaip yra pagal įstatymus, pasirodo: autoriai neturi teisės tvarkyti atlyginimo už autorinius kūrinius, o tą teisę turi tiktai visokios autorių atstovavimo asociacijos. Tai štai taip visas verslas ir gaunasi, kad visai nesvarbu, ko ten tie autoriai nori.

Tai žinoma, kad nuostabus biznis - nieko nedarai, tik apie autorių teises propagandas skleidi ir pinigus gauni. Mes irgi taip dirbti norim, tik vat kažkaip tokios kitos skylės nesurandam...

Tai čia šiaip LATGAA yra lietuviška, o Amerikoje panaši grupuotė vadinasi RIAA...


Dar žr.

  • Laisvę ir nepriklausomybę autoriams siūlo nepriklausoma BATGA-A autorių teisių gynimo asociacija!
  • Tik legalius vaikus siūlo ne pelno siekianti organizacija ŽGFATA-A autorių teisių gynimo asociacija!