Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Autorių teisės

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Autorinės teisės)
Jump to navigation Jump to search

Autorinės teisės arba autorių teisės, kaip jas vadinti siūlo visokie kalbainiai - taigi tos, pagal kurias visokie ten autorių teisių gynėjai lupa pinigus iš visų, o paskui iš tų pinigų gerai gyvena, o aiškina, kad autoriai iš to gauna pinigus. Pagrindinė autorių teisių veikimo sritis - tai autorinių teisių industrija: kur tik ši veikia, ten ir atsiranda autorių teisės.

Kaip žinia, jei jūs ir esate autorius, bet pats ar susitaręs su kokia nors firma, susiorganizuojate koncertą ir užsidirbate pinigų, tai būtinai ir staigiai pas jus prisistatys kokie tai autorių teisių gynėjai - gal kokia nors LATGA-A, o gal AGATA, o tada ir turėsite jiems susimokėti už savo paties kūrinio viešą atlikimą, kad jie galėtų iš jūsų pinigus paimti, o paskui perskirstyti kažkaip savo nuožiūra, o paskui sumokėti vėl atseit kažką.

Arba štai jei kokioje nors kavinėje ar kokioje kitoje pramoginėje įstaigoje kad ir už dyką savo paties kūrinius atliksite, ta kavinė visvien turės sumokėti autorių teisių gynėjams, o tada jau atseit jūs kažką iš jų gausite.

O dar pagal įstatymus gaunasi taip, kad išvis autoriai neturi kažkokių ten teisių nuspręsti, kaip už jų kūrinius apmokėjimas imamas ar neimamas, o tą gali daryti tiktai autorių teisių agentūros. Taip kad jei nenorite su jomis turėti reikalų, tai reiškia tiktai tiek, kad jos pinigus už jūsų sukurtą muziką paims, bet jums neduos.

Čia jei nelabai tikit, tai kokius nors įstatymus pažiūrėkite. Puikiausias atvejis, rodantis kaip egzistuoja legitimizuoti kliedesiai kuo paprasčiausiame reale.


Kažkokios senienos apie autorių teises

Autorių teisės, kaip žinia, pažeidžiamos, ogi staiga štai ir sensacija - sukilo žvaigždės ir pareiškė, kad baisioji pažeidėja teisių - ne kas kitas, o gi pati gi LATGA-A[1], katra kažkaip ten autorius apsukinėja!

Štai taip autorių teisių gynėjai parodo savo veidą: pasirodo, kad tas gynimas gali būti kažkoks pinigų lupimas, o ginamieji - tai tik kokie tai avinai, kuriems gyviems kalius diria.

Irgi apie tas negeroves pareiškė gi ne kasai kitas, o gi patsai Andrius Mamontovas, Gabrielius Liaudanskas beigi Raigardas Tautkus, taip kad čia jums ne šiaip sau, o aiškus įrodymas, kas ten per autorių teisės ir kas ten per kokie nors piratai ar ten dar kažkas, sukėlęs klausimų visokių apie kokius nors pinigus, kuriuos vieni gauna, o kiti negauna, o ir šiaip gal kažkokie neaiškumai sukasi.

Taip kad čia jums ir Pipedija sako: autoriai, vienykitės, apsijunkite vienon krūvon po konkuruojančios ir sąžiningos BATGA-A stogu ir niekas jūsų daugiau neapsukinės!


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.