Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


1509

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Skaičius 1509 nuo kažkokio amerikoniško namo, kuriame kažkas ten buvo nužudytas

1509 arba tūkstantis penki šimtai devyni - tai skaičius, kuris yra vienetu didesnis už skaičių 1508, bet mažesnis už skaičių 1510. Skaičius 1509 susideda iš keturių skaitmenų: 1, 5, 0 ir 9.

Dar žinoma, kad 1509 metais LDK pasirašė su Maskva amžinąją taiką, kuria buvo pasižadėta draugauti ir amžinai gerai sugyvent. Tai šitai aišku, kuo baigėsi - po kiek laiko visą LDK Rusija išdraskė gabalais, o paskui pavertė Lietuvą į savo provinciją. Tuo šie metai ir simbolizuoja. Kita vertus, kiti šaltiniai sako, kad viskas buvo visiškai kitaip, nes Standartinė Visata šitam įvykiui turi kitus metus, o šitie metai yra iš Pragaro Visatos.


Įdomybės, susijusios su skaičiumi 1509

Atrodytų niekuo neypatingas skaičius 1509 yra išties itin magiškas, apsaugantis žmogų nuo nelaimių ir nepritekliaus. Šią, dar puikiosios burtininkės Lolašvili atrastas dalykas puikiai veikia smegenis, ypač skystesnes, tad tokį skaičių verta vartoti sudarant taksi ar picų išvežiotojų telefonų numerius ar pavyzdžiui - rinkimuose, ką sėkmingai padarė darba parcija.

Taip kad Viktoras Uspaskichas jau jums pažada: gausite kiekvienas tuos 1509 litus, tiktai klausimas kaip ir kada. Vienok neabejotina, kad šitai duoda tikrą magiją ir burtus, kai vyksta rinkimai į Seimą.


Čia kokios tai lempos šešėlyje irgi galima įžiūrėti, kaip neryškiai matosi tas pats numeris 1509, katras ir kitoje nuotraukoje matosi - taip kad šitas pilkas namas - tai žmogžudystės irštva

Žmogžudystė name nr. 1509

Vieną tykų 2006 metų vakarą tame name kažkodėl buvo apsistojęs koks tai kinietis Robert Eric Wone. Visas tas namas stovėjo adresu Swann Street 1509, Vašingtone, o Vašingtonas stovėjo JAV. Taigi, Rugpjūčio mėnesį tenai buvo tylus vakaras.

Ir staiga ėmė ir surado kažkoksai žmogus kūną, kuris paaiškėjo besąs nudurtas, o prieš tai dar supančiotas, surištas ir pririštas ir negana to išprievartautas. Kitaip tariant, tai buvo negyvas nužudytas lavonas.

Kaip paaiškėjo, Robert Wone buvo apsistojęs pas savo draugus sutuoktinius Joseph Price ir Victor Zaborsky, kur be šių dviejų vyrų buvo ir dar koks tai jų draugelis, kartu irgi su jais kažkaip gyvenęs Dylan Ward. Bet kadangi nei vienas iš jų negalėjo turėti santykių su nužudytuoju Robert Wone, kadangi pastarasis buvo heteroseksualus, taip kad štai vat taip, tai vat jums ir prašom. Todėl nekalti jie buvo, o kaltas buvo kažkoksai tai įsibrovėlis, kuris niekam negirdint supainiojo, surišo, kankino, subadė ir išprievartavo.

Vašingtono policija skubiai mėsi tyrimo ir po 2 metų paaiškėjo, kad įtariamųjų nėra. Tiesa, tuo pačiu už kažkokius kitus pažeidimus buvo pričiuptas ir Dylan Ward paskirai, ir kartu abu tie sutuoktiniai, ir dar kartu šiaip visi trys kartu, kelerius metus tampyti visaip po teisėsaugas, kol galų gale paleisti, kadangi įrodymų nerasta. Paties Robert Wone našlė tuo tarpu padavė ta proga prieš tuos tris tipus civilinį ieškinį, kurį baigė, kai gavo neskelbiamą kompensacijos sumą.

Štai taip paslaptis ir liko neatskleista.


Skaičiaus 1509 magija visokia

Visi Kabalos ekspertai jums štai ką pastebėtų:

  • Skaičiaus 1509 skaitmenis sudėjus, gaunasi skaičius 15, kuris atitinka pirmuosius viso skaičiaus skaičius, taip kad šitas skaičius yra magiškas, kadangi atspindi pats save.
  • Jau gauto iš 1509 skaičiaus 15 skaitmenis sudėjus, gaunasi skaičius 6, kuris yra toks pat, kaip paskutinis to 1509 skaičius 9, tiktai apverstas
  • Šiuos 6 ir 9 skaičius pridėjus vieną prie kito, gaunamas skaičius 69, kuris simbolizuoja
  • O skaičiaus 69 skaitmenis sudėjus, vėl gaunama skaičius 15, kas rodo, kad interpretacija vėlei pasitvirtina ir yra teisinga
  • Nesakysime, ką šita interpretacija reiškia, bet gero tai jau nesitikėkite, nes tai kažkokia jebatorija visvien


Ir visai jau atsitiktiniai kratiniai apie 1509 metus

  • Šiais metais kažkokie meistrai iš Niurnbergo, katras Vokietijoje, išrado kišeninį laikrodį.
  • Stambule įvyko žemės drebėjimas, per kurį tuomečių valdžiavyrių paskaičiavimais, žuvo daugiau, kaip 10 tūkstančių žmonių (neskaičiuojant moterų, vaikų ir vergų). Tuo pačiu žemės drebėjimas nugriovė 109 mečetes ir nežinomą kiekį bet kokių kitų statinių