Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lena Lolišvili

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Lena Lolišvili

Lena Lolišvili (dar minima kaip Lolašvili) - Ragana, Būrėja - susuko smegenėles Roliui, o Laima Paksienė visiškai nuprotėjo nuo jos kalbų. Akivaizdus įrodymas, kaip visokie šarlatanai apduja akis menkai išsilavinusiems ir patikliems individams, įgauna pasitikėjimą, įsliūkina pas tuos į butą ar miegamąjį, ima aiškinti, kaip tvarkyti valstybę bei finansus, o paskum iš savęs kankinę vaizduoja, kai negauna daugiau babkių, nes užkeikimų jokių iš tiesų nemoka - tik keiksmažodžius.

Su Lenočka bendravo ir Algirdas Brazauskas - ko gero jis Paksui ir parekomendavo tą aiškiaregę... Pikti rusofiliški liežuviai plaka, kad josios paslaugų neatsisakydavo ir pats Landsbergis.

Tualetinis popierius

Gi dar pagarsėjo Lena Lolišvili kai sukūrė metodiką, kaip nuo psichotroninės spinduliuotės apsisaugoti - esą tereikia tualetiniu popieriumi apsivyniot, o tasai jau sugeriąs visokias kenksmingas bangas ir geopatogeninių zonų įtakas.

Vienok dabar atėjo nauja pagarsėjimo banga: naujausiai kuriamoje Beavis and Butthead serijoje išaiškėja, kad Beavis yra ne kas kitas, o tualetinio popieriaus dievas, taip kad aiškiai viskas aišku pasidaro - šis matomai esąs gruzinas, todėl ir kalba jo tokia keista, o kažkaip pasigauti gerbėjai ima supirkinėti tualetinį popierių sunkvežimiais ir neša krūvomis prie pranašo Byvio kojų. Tai reiškia, kad Lena Lolišvili gal yra ne kas kitas, o Cornholio žynė, nes kitaip kaip tai paaiškinti?


Liaudyje apie Lolišvili:

  • Atėjo VSD agentai suimti Lenočkos, pabeldė į aiškiaregės irštvos duris, o ta ir klausia: "Kas ten?"?