Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Ministerija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ministerija, o žmoniškai šnekant - tiesiog ministerva - tokia valdžiažmogių įstaiga, kur rinktiniai visokie stagnatoriai kaupiasi ir kur visada būna koks nors ministras, kuris viską valdo ir dar koks nors kancleris, kuris už viską lieka atsakingas.

O dar andai buvo toksai kabokas kažkur netoli nuo Seimo, kur rinkdavosi labiau pasikėlusioji publikos dalis, nes kitiems tenai pinigų neužtekdavo. Tuo tarpu kiti tūsavodavosi visokiose kitose landynėse. Taip kad gal ir dabar dar tasai kabokas yra.

Dar reikia žinoti, kad valdininkų hierarchijoje ministerija būna aukščiausias karjeros taškas, o aukščiau už ją tegali būti kokia nors MPT.

Kad patapti ministru kokioj nors ministerijoje daug proto nereik - tereikia būti gerai žinomu partijoje, kuri įeina į koaliciją, ar šiaip netyčia laimėjusi rinkimus, ir, aišku, reik įtikti partijos vadovybei. Kvalifikacija nėra svarbi - politinėje valdžioje gali sėdėti ir šlavėjos - tačiau kartais gali tekti laikyti, pavyzdžiui, anglų kalbos egzaminą.


Pipedijos žinomos ministerijos

Tų ministerijų Lietuvoje gyvas galas, niekas net nesusigaudo, kokios ten yra. O dar vienos kartais susikuria, o kitos paskui išnyksta, tai netgi ir vėl nežinia, ar tikrai taip turi būti, nes jei jau būtų kokia tai prasmė, tai gal būtų viskas paprasčiau ir nereiktų taip daryt, kad žmonės nei suprast negali, ką tos įstaigos veikia?

Štai koksai dabar yra sąrašas visokių ministerijų:


Kitos visokios ministerijos, kurių jau nėra

O dar anksčiau buvo krūvos kitų ministerijų, kurios dar nuo LTSR laikų ir šiaip visokių smulkių interesų egzistavo, nors buvo niekam nereikalingos dažnai, tai ir uždarytos dabar, kad daugiau jų nebūtų. Štai vat toksai jums sąrašas:

Tai čia žiū, matom, kad kai tik kokią ministeriją panaikina kažkas, tai išsyk geriau toje srityje pasidaro. Tai štai pavyzdžiui, jei kokią nors finansų ministeriją panaikintų kas, tai gal atsitiktų stebuklas ir staiga paaiškėtų, kad visiems pinigų pasidarė užtektinai ir turtingi visi labai? O štai jei kokią teisingumo ministeriją panaikintų kas nors, tai gal ir teisingumas atsirastų? O jei išvis visas ministerijas panaikintų, tai gal ir tvarka atsirastų?