Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Eligijus Masiulis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Masiulis toks Masiulis

Eligijus Masiulis - susisiekimo ministras, o ir liberalsąjūdiečių vadas. Dar vienas liberolas irgi seimūnas, kuris visiškai paniekino liberalizmo principus, tik atsidūręs prie Valdžios lovio. Vienintelis principingas Masiulio sprendimas, paremtas liberaliomis idėjomis - nepirkti bankrotinamos bendrovės flyLAL, kas puikiai paralyžavo visą oro susisiekimą tarp Lietuvos ir užusienio geram pusmečiui, kaip tik tuo metu, kai Vilnius patapo Europos kultūros sostinė.

Šiaip dar sakoma, kad Eligijus Masiulis iš prigimties linksmas žmogus. Kažkada taip prisilinksmino, kad viename kaboke iš jo pavogė piniginę su Seimo nario pažymėjimu. Tai tada labai verkė, bet niekas jo nepabarė už girtuoklystes...

Dabar gi visokie niekadėjai rengia šiam interpeliacijas, mat kažkokį sukčių pasodino į Lietuvos pašto vadus, o paskum dar sugalvojo valstybinius kelius privatizuoti. Taip kad sako, kad nebūtų liberolai, jei neskleistų prichvatizacijos idėjų.

Tai dabar jau daugelis laukia, kada Eligijus Masiulis pasakys garsiąją frazę - "Neatsistatydinsiu ir viskas"

Upd. Taigi Masiulis jau pasakė, kad atsistatydins žmogus, nesgi pagavo paėmus 106K eurų (Pipedijos banko metinio pelno dydžio) kyšį iš Kurlianskio. Kažin, ar Mockus čia prie ko...

Eligijus Masiulis iš tiesų yra Jonas ir švenčia jonines pasidabinęs darželio gėlėmis. O medalį gavo už nuopelnus