Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 884 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - kardinaliai atsinaujina!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Atspėkit amžių pagal nuotrauką - akivaizdu, kad net nepilnametė!

Pipedija išviešina didžiausią šių laikų skandalą - prakeiktas klanas į Seimą įtraukė netgi nepilnametę, kuri išnaudojama liberalių išmislų sklaidai!

Šiuo metu turėtų būti gėda net galvoti, kad į klaikią politinę kloaką galėtų būti įtraukiamos ir tenai paskandinamos nepilnametės asmenybės, paaugliai ir netgi vaikai. Iškrypę ir nenormalūs politikai sufalsifikuoja dokumentus ir prasitempia į Seimo žabangas netgi keturiolikos nesulaukusius vaikus. Štai taip buvo įviliota į spąstus ir Aušrinė Armonaitė, kuriai netgi ir dabar dar nesuėję 18 metų!

Ji tokia nepilnametė, kad netgi negali vartoti alkoholio!

Kas atsakys už vaikų įtraukimą į Seimą, už dokumentų klastojimą? Kas įrodys šiuos nusikaltimus, kai visi dokumentai suklastoti ir nepatikrinami? Kaip gali egzistuoti tokia visuomenė, kurioje vyksta šitokios orgijos?


Daugiau apie Aušrinę Armonaitę

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png lapkričio 19 dienos įvykiai

Ši diena - tai tarptautinė tualetų diena, su tuo jus sveikiname ir linkime tenai praleisti minutėlę!

  • 2015 metais šią dieną kažkoksai narkomanas, tiksliau Igoris Molotkovas pasigrobė iš užsižiopsojusių policininkų automatą ir paskui pusę dienos bastėsi po Vilnių, važinėdamas su automatu troleibusais, o paskui nuėjo namo ir užmigo, tuo tarpu 3000 pareigūnų vis ieškojo ir šukavo visur kur gali, negalėdami jo surasti. Anuo sykiu dar toksai Saulius Skvernelis, kai jo vyrai taip prisidirbo, vaizdavo nekaltą ir tiktai apkaltino Loretą Graužinienę, kad ši trukdo jam dirbt. Ir ką jūs manote - išlipo Skvernelis sausas!
  • Gal ir dar kažkas šią dieną įvyko, bet dar kolei kas čia nepasirūpinome tuo pasirūpinti. Tai gal dar pasirūpinsime.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Olandijos valstybiniai pinigai pasižymi gražia išvaizda ir talentinga grafika. Neapsigaukite, jei jums kas nors bandys įkišti kokius nors padirbtus pinigus, kurie nėra olandiški, o yra, pvz., kokie nors eurai.

Olandija kažkodėl visur oficialiai užvadinama kaip Nyderlandai, nors pastarieji yra netgi neaišku kur ir niekas jų taip nevadina. Išties tėra Olandija ir viskas. Štai toji Olandija kartą nutarė, kad narkomanai visus užknisa, todėl geriau padaryti taip, kad jie tų savo narkotikų prisivartotų tiek, kad kur nors visi dingtų. Ir taip olandai legalizavo žolę visokią, marichuaną ir hašišą. Bet kažkodėl narkomanai neišmirė, o tik pasidarė normaliais ir apstojo vogt.

Dabar Olandija yra pasaulinis turizmo centras, o ypač jos sostinė - Amsterdamas. Turistai miniomis ten plūsta vien todėl, kad legaliai kokioje nors kavinėje gali rūkyti tą savo žolę, kurią čia pat kavinėje gali ir nusipirkti. Negana to, ten dar yra kažkoks rajonas, kur daug prostitučių, bet anas jau ne toksai įdomus, nes kai žolės visi apsirūko, tai prostitutės būna neįdomios ir nesvarbios, o norisi tik ko nors paėst.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Zombiai sako, kad jie besą dar gyvi ir visai dar nemirę!

Įvairios partijos nepripažįsta kažkokių rinkimų komitetų, nes visi žino, kad kur komitetai, ten partijoms nelieka vietos!

Lai gyvuoja Liberalų Sąjūdis, TS-LKD, LSDP, LSDDP, LVŽS, Darbo Partija, Tvarka ir Teisingumas, LLRA, LLRI, Baltoji Brolija bei kitos visuomeninės organizacijos!

Pipedija - už teisybę, už visų nuomonių laisvę beigi už galimybę skleisti Lietuvoje netgi neeilinius kliedesius!

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Tam, kas prikels labai daug paveiksliukų, duosime tokį ordiną, aišku, ne realų, o virtualų, nes realių neturime, o ir Pipedija yra ne realas, o virtualas, taip kad būkite čionai savimi ir darykite nesąmones!

Kartą neaiškios kilmės pacukai susikūrė čia kažkokį puslapį, internetas taip sakant. Tai parašė apie bybienę, paskui dar apie kažką, dar kažką, paskui visai pratrūko logorėja kažkokia, pridarė kognityvinio disonanso, tada čia subėgo visokie dibilai, paskui dar atbėgo supermamos šmaikštašiknės, paskui dar kažkokių nesąmonių įvyko, o galų gale štai jums ir prašom.

Todėl šia proga atsirado krūvos neįdomių straipsnių, kurie gal ir būtų įdomūs, bet jiems labai trūksta paveiksliukų su visokiomis nesąmonėmis, kad ir prasmingomis, jei ya kokia nors prasmė, o jei ne - tai gali būti ir su kokia nors semiotika, nes tai irgi tinka!

Prašom užsiregistruoti čia, prisijungti, paspausti kairėje kokį nors linką į atsitiktinį puslapį vieną-kitą kartą, kol atsiras koksai straipsnis, o tada - vat ir rasite, kam ten kokio nors paveiksliuko reikėtų!

O ir bendrai, prašome čia jungtis ir rašyti, nes jau užveikė visus, kaip čia dabar visokie puspročiai ir politikai siautėja, o vis niekas jų Pipedijoje neaprašo, o tai paskui gaunasi, kad ir užmiršta, ką kas prisidirbęs. O jei kas nors aprašo - tai tada ir neužmiršta, lieka tai visam laikui. Todėl padarykime ir visą Lietuvą geresne, gražesne, švelnesne!

Daugiau apie Pipedijos ideologiją!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9