Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Laisvąją kliedesių beigi folkloro enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!
Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!
DĖMESIO, Pipedija skirta suaugusiems, nes dalis čia pateikiamo turinio prisipažįstama, kaip informacja, galinti turėti neigiamą poveikį nepilnamečiams N-18

Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Šiuo metu yra 7 292 straipsniai

O jei norite pas mus reklamuotis - prašom be apribojimų ir už dyką!

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją

Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Čia esantys kliedesiai nesuprantami žmonėms, todėl reikalaujame šitą internetą uždaryti ir jo neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Visokie protukai nelabai gerbtini, nes prisigalvoja įvairių teorijų, o visas jų protas išties tėra sutinusios smegenys, kurios esą didelės, bet išties argi tai ne liga, kai smegenys per didelės? Taigi akivaizdus smegenų pabrinkimas, o tai jau reiškia - koks nors psichoorganinis sindromas!

Pipediją rašo galimai sutrikusio intelekto narkomanai

Neabejotina, kad nei vienas teisybės žodis negali būti parašytas tokiais kliedesiais, kaip parašyta čia. Tai kokie tai gal netgi simptomai, o gal ir išvis kokia nors diagnozė, nes kiek beskaitytum, tiek visur nesąmonės.

Gal netgi LSD apsivartoja arba kokių nors kitokių narkotikų, o tada rašinėja čionai. O gal tiesiog kokia nors paranojinė šizofrenija, nes labai daug įvairių teorijų. Neturime čia anei jokių iliuzijų, kad kartais mus aplanko psichiatrai, o gal netgi kokie nors kiti daktarai, o paskui gal netgi rašo apie mus ką nors.

Taip pat turime visiems parekomenduoti, kad geriausias vaistas nuo visų ligų - tai elektrokonvulsinė terapija!


Daugiau apie visą tą patį

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png balandžio 27 dienos įvykiai
  • Kažkas kažkur kažkada šiandien tikrai įvyko, vyksta arba įvyks.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Tai ne, čia šita nuotrauka ne feikas, nes kur feikas tai ordinų pas juos dar daugiau, su fotošopu pripaišyta ir ant kelnių

Dabar gi mieliausia šio mėnesio valstybė - tai Šiaurės Korėja. Naujos ideologijos skleidėja, apie čiučche ir nacionalsocializmą su nauju žmogišku veidu jums žinią nešanti šalis. Mielesnė netgi už Putino valdomą Rusiją ir netgi už Novorusiją ir išvis ką tiktai norite.

Šiaurės Korėja yra geriausias įrodymas, kad šizofrenija yra ne liga, o valstybės santvarka!

Neabejotina, kad pasaulio ateitis - tiktai su Šiaurės Korėja, nes Pietų Korėja yra pilna kapitalizmo ir kitų negandų. Kas nepersimes į komunizmą, tie bus pasmerkti lėtai mirčiai konslageriuose, tai todėl geriau apsigalvokite ir palaikykite liaudies kovą už laisvę, nes mes jus įspėjome.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Jau kažin kiek metų vis pamirštam ir pasvekinam visus tik po to, kai Naujieji metai būna atėję, bet jau šiemet tai neužmiršom ir vat telikus kelioms valandoms, sveikiname!

Aišku, nežinom, ar jūs pasveiksite nuo kokios nors psichikos ligos, kuria galimai sergate, o gal ir nesergate, nes disimuliacija atskirti sveikumo nuo nesveikumo neleidžia, bet mes tai sutartinai bandome pasakyti pasauliui, kad šizofrenija - tai norma, o net ne asmenybės tipas, tad ir jums linkime būti tokiais kaip ir mes!

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Įvairūs būna kliedesiai, tai juos svarbu suklasifikuoti, nes juose yra protinga sistema ir tikrosios realybės suvokimas

Be abejonės, visokių būna kliedesių, bet gal gi įdomiausias iš visų yra Kotaro sindromas, kur realūs zombiai atsiranda, tiksliau netgi patsai pacientas į tokį zombį pavirsta. Bet keistumų būna ir daugiau - tai ir pavydo kliedesiai, ir paranojiniai kliedesiai, ir didybės kliedesiai, ir netgi racionalūs kliedesiai. Galybė rūšių - bet kokią rinkitės ir tikrai kažką atrasite, o geriau paieškoję Pipedijos užkaboriuose - tikrai užtiksite ir būtent tą konkrečią kliedesių rūšį, kuri yra pas jus!


Daugiau apie kliedesius!


Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Dar nesupratai apie ką čia? Eik į Vikipediją, nes tu neturi humoro jausmo!!!