Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 693 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Žmogaus smegenų bangos yra natūralios, o visokios radijo bangos yra nenatūralios, todėl radojo bangomis sukeliama psichozė, depresija, šizofrenija ir diarėja bei kitos ligos.

Niekam nėra paslaptis, kad žmonėms užvaldyti, perprogramuoti ir priversti elgtis taip, kaip valdžia nori, yra naudojami psichotronai bei psichotroninė spinduliuotė. Tai yra ne kas kita, o psichotroninis ginklas, naudojantis G bangas. Tos bangos paveikia smegenis, nes jos specialiai tam skirtos.

Visi žino, kad 0G ryšys skleidžia 0 Hercų bangas, o 1G ryšys skleidžia 1 Herco bangas, o 2G ryšys skleidžia 2 Hercų bangas, o 3G ryšys skleidžia 3 Hercų bangas, o 4G ryšys skleidžia 4 Hercų bangas, o 5G ryšys skleidžia 5 Hercų bangas, o 6G ryšys - 6 Hercų bangas, o 7G ryšys skleidžia 7 Hercų bangas, o 8G ryšys skleidžia 8 Hercų bangas, o 9G ryšys skleidžia 9 Hercų bangas, o 10G ryšys skleidžia 10 Hercų bangas, o 11G ryšys skleidžia 11 Hercų bangas, o 12G ryšys skleidžia 12 Hercų bangas, o 13G ryšys skleidžia 13 Hercų bangas, o 14G ryšys skleidžia 14 Hercų bangas, o 15G ryšys skleidžia 15 Hercų bangas, o 16G ryšys skleidžia 16 Hercų bangas. Tos bangos pataiko į smegenų bangas ir užprogramuoja žmones, paversdamos robotais.

Kodėl valdžia vis dar nepaskleidė aukštesnių dažnių G bangų technologijų? Tai tiktai todėl, kad jei skleis iškart visas technologijas, tai žmonės labai protestuos ir viskas paaiškės. Todėl, kad valdžia slepia, jie ir skleidžia dar tiktai 5G ir 6G bokštus, nors jau ruošiami ir 7G siųstuvai.

Kiekviena G banga yra skirta tam tikram smegenų dažniui, kad paveiktų skirtingas smegenų bangas, todėl ir reikia tiek daug specialių skirtingų bangų.


Daugiau apie G bangas

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png lapkričio 28 dienos įvykiai
 • 1627 metais įvyko Olivos jūrų mūšis (Oliva arba Oliwa), kurio metu mūsiškiai prie Dancigo sumušė Švedijos laivyną
 • 1814 metais realiai pramoniniu būdu buvo pradėtas spausdinti Londono laikraštis The Times - jis imtas spausdinti garine spausdinimo mašina, kurios našumas buvo toksai didelis, kad tik ji viena ir įstengė patenkinti to laikraščio tiražavimo poreikius
 • 1821 metais nepriklausomybę nuo Ispanijos paskelbė Panama, bet tik tam, kad prisijungtų prie Didžiosios Kolumbijos
 • 1895 metais įvyko pirmosios JAV istorijoje automobilių lenktynės. Tada dar pasaulis nežinojo, kad greitai JAV taps pasauline automobilių sostine ar tai kažkuo panašiu
 • 1912 metais Albanija paskelbė nepriklausomybę nuo Osmanų imperijos
 • 1918 metais komunistinė Rusija užpuolė Estiją ir užgrobė Narvos miestą, karas truko 2 metus, bet estai galų gale kažkaip atsilaikė
 • 1940 metais šią dieną išleista slapta NKVD instrukcija, pagal kurią visi, kas kalba esperanto kalba bei visi, kas užsiima filatelija, buvo įvardinti kaip antisovietiniai elementai. Tai buvo padaryta dėl to, kad šie asmenys gana daug susirašinėdavo tarpusavy, o kai kada ir su užsienio šalimis.
 • 1941 metais šią dieną Vokietijoje susitiko Palestinos arabų muftijus Mohammed Amin al-Husseini ir Adolfas Hitleris. Nors Hitleris netgi atsisakė paduoti muftijui ranką, nes laikė šį pusiau gyvuliu, bet nepaisant to, abudu puikiausiai susitarė kartu ir sutartinai kovoti prieš žydus.
 • 1943 metais prasidėjo Teherano konferencija, o tuo pačiu ir pasaulio dalybos tarp SSRS, JAV ir Didžiosios Britanijos
 • 1958 metais nepriklausomybę Prancūzų sandraugos ribose gavo Čadas, Kongo respublika ir Gabonas
 • 1960 metais nepriklausomybę nuo Prancūzijos gavo Mauritanija
 • 1974 metais šią dieną įvyko paskutinis viešas Džono Lenono pasirodymas, kur jis koncertavo Elton John koncerte
 • 1975 metais nepriklausomybę nuo Portugalijos paskelbė Rytų Timoras, bet labai greitai jį okupavo Indonezija ir tada jau Rytų Timoras pasigailėjo, kad skelbė tą savo nepriklausomybę.
 • 1989 metais įvyko velvetinė revoliucija, kurios metu Čekoslovakijos komunistų partija leido ir kitas politines jėgas, ir taip prarado valdžios monopolį
 • 1990 metais savo karjerą baigė ir iš politikos pasitraukė Geležinė Ledi arba kitaip dar vadinta Margaret Thatcher
 • 1991 metais Pietų Osetija paskelbė nepriklausomybę nuo Gruzijos, ir aišku iš kažkur gavo krūvas ginklų ir iš oro atsiradusios kariuomenės, kad galėtų prieš Gruziją kovoti
 • 2013 metais pirmąkart Lietuvoje apsireiškė Femen aktyvistė ir parodė nuogus papus. Nuo to prasidėjo ilga įvykių seka - Ukraina tuosyk Vilniuje turėjo stoti į asociaciją su ES, o dėl to ta Femen aktyvistė ir rodė papus - kad greičiau įstotų. Bet Janukovyčius, kuris valdė Ukrainą, nesutiko. Tai prasidėjo Maidanas, o tada busvo žmonių žudynės, o paskui Rusija užpuolė Ukrainą ir atplėšė Krymą bei kitose vietose įsiveržusi, sukūrė Donbabvę bei Lugandą. O viskas prasidėjo taip vat nu nekaltų papų, kurias kokia tai pana parodė Vilniuje viešai žmonėms...
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Naujoji Zelandija pavaizduota pasaulio žemėlapyje. Taip, jūs teisingai supratote, kaip ir kur ji pavaizduota.

Yra nemažai visokių pseudovalstybių ir išgalvotų teritorijų, bet Naujoji Zelandija - tai bene didžiausias ir kardinaliausias mitas. Aiškinimai apie jos egzistavimą skleidžiami taip seniai, kad daugelis žmonių jais netgi ir patikėjo. Todėl kartais Naująją Zelandiją pamini netgi ir naivesni politikai.

Išties šitokia valstybė neegzistuoja, nes jos tiesiog nėra. Tuo labai nesunku įsitikinti, pavarčius įvairius pasaulio žemėlapius - tik dalyje Naujoji Zelandija išvis atvaizduota, o kartais dar ir skirtingose vietose. Galima rasti ir žemėlapių, kur Naujoji Zelandija vaizduojama Indijos vandenyno viduryje, ir žemėlapių, kur ji vaizduojama vietoje Japonijos ar dar kur nors.

Tiesiog masonerija, specialiai kurianti Naujosios Zelandijos mitą pinigų plovimo tikslais, visgi neturi tiek resursų, kad papirktų tūkstančius skirtingų pasaulio žemėlapių leidėjų. Todėl tiesa ir išlenda į paviršių, kaip kokia yla iš maišo.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Bybianosiai yra labai lengvai atpažįstami gatvėje, parduotuvėje ar kitose vietose pagal kyšantį pimpalą ar nosį.

Kai šiais laikais reikia nešioti kaukes, tai pagal jas ir galima atskirti, kurie žmonės turi proto, o kurie nelabai. Tai kai durni būna, tai savo nosį iškiša lauk, lyg kokį pimpalą. Beje, tą daro ir moterys bybianosės, ir vyrai bybianosiai. Kaip sako - bybianosis - tai ne lytis, o gyvenimo principas, būti bybiu visiems aplinkiniams!

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Jau laikas užmiršti apie visokį alkoholizmą, nes Aurelijus Veryga jau skaičiuoja paskutines dienas valdžioje ir greitai jau nebebus SAM ministru. Todėl geriau pagalvoti apie linksmesnius laisvalaikio praleidimo būdus.

Kadangi šiuo metu siaučia koronavirusas ir visoksai COVID-19, tai ir mes čia užsiimam nesusijusiomis temomis ir rašome apie ką papuola, nes Pipedija yra irelevantiška enciklopedija ir rašo apie tai, kas visiškai neaktualu. Todėl šiandien siūlome puikią temą apie automobilius.

Kaip žinia, visas pasaulis pilnas automobilių, o Lietuvoje vis dar yra išlikę netgi ypatingo šūdinumo rusiškų mašinų. Pavyzdžiui, tokių, kaip Volga, Moskvič, Žiguli ar Pobieda - visos nukopipyzdintos nuo vakarietiškų.

O štai Vakarai patys kurdavo mašinas, ir taip buvo sukurta begalė puikių mašinų markių ir modelių - ir iš ten mes žinome apie tokius skirtingais laikais sukurtus stebuklus, kaip Citroen DS, Ford T, Mini, Rolls Royce, Opel Manta, Cadillac, Golfas, Hispano Suiza, Lamborghini, Saab, Volvo, De Lorean ar netgi legendinę Christine iš siaubo filmo apie mašiną-žudikę. Žodžiu, pasirinkimas neribotas - kiek tiktai nori, tiek ir imkis, ir be jokių apribojimų, svarbu tiktai, kad pinigų turėtum.

Tai štai taip pakolei SSRS žmonės eilėje stovėdavo ir laukdavo mašinos paskyros 15 metų, o tada mokėdavo už ją daugiau, nei per dešimtmetį išvis uždirbo (neklauskit, iš kur tų pinigų jie gaudavo, nes kombinuoti - tai nereiškė, kad vogti), tai vat patolei Vakaruose pardavimai vyko pilnais tempais.

Daug visokių mašinų rūšių ir modelių jau esame aprašę, prašom paskaityti


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9