Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 9 404 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Gatvės spuogas - tai tokia mašina, kuri ant gatvės atrodo, kaip spuogas, nes tokia maža, kad jos beveik ir nesimato.

Tokie puikūs ir populiarūs gatvės spuogai, kaip klasikinis Mini ar Fiat 500 kadaise tapo tomis mašinomis, kurios ir automobilizavo visą Europą. Taip iš prabangių ir neįperkamų mašinos tapo pigiomis ir prieinamomis kiekvienam norinčiam.

Paskui, deja, mašinų greičiai didėjo, didėjo ir saugumo reikalavimai, tad visiškai mažiukai gatvės spuogiukai irgi ėmė augti, ir dabar netgi mažiausias Smart yra porą kartų didesnis už senųjų laikų mikroautomobilius. Tačiau pavadinimas "spuogas" išliko - tokia mašina gatvėje visiems painiojasi kaip koksai spuogas, iššokęs ant asfalto.

Didesnę mašiną vairuojantis žmogus gatvės spuogo gali nepastebėti ir suvažinėti. O ypatingai komiškai gatvių spuogai atrodo, kai atsiduria šalia kokios nors amerikoniškos mašinos. Tai tada jau tikrai atrodo visiškai kvailai ir juokingai.


Daugiau apie gatvės spuogus

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png sausio 26 dienos įvykiai
  • 1564 metais Mikalojus Radvila Rudasis su 6 tūkstančiais karių išdaužė 30 tūkstančių Rusijos kariuomenę, tiesiog visiškai išmušė. Tai čia kai dabar kas nors aiškina, kad nu ką ten pasipriešinsi, tai labai geras pavyzdys.
  • 1797 metais Austrija, Prūsija ir Rusija pasirašė paskutinę Abiejų tautų respublikos padalijimo sutartį, pagal kurią pasidalino ir sostines - Rusijai teko Vilnius, Prūsijai - Varšuva, o Austrijai - Krokuva. Tai dabar čia norim pastebėti, kad Prūsija jau neegzistuoja, Austrija pavirto į šūdų valstybę, o Rusijai irgi laikas jau kaip nors nustoti egzistuoti.
  • 1827 metais Peru paskelbė nepriklausomybę nuo Kolumbijos
  • 1905 metais Pietų Afrikoje buvo atrastas 3106 karatų (gerokai virš pusės kilogramo) didumo deimantas, pavadintas Kulinanu (Cullinan). Vėliau jis buvo parduotas, suskaldytas gabalais ir paverstas didžiausiais pasaulio briliantais.
  • 1924 metais kažkoks SSRS įvykęs komunistų suvažiavimas nutarė pervadinti Sankt Peterburgą į Leningradą, o negana to, Lenino lavoną patalpinti į Lenino mauzoliejų. Taip sovietai pradėjo lavonų kultą, kuris Rusijoje tęsiasi iki šiol.
  • 1939 metais anoksai Niels Bohr paskelbė, kad atrado urano skilimo reakciją. Paskui tos reakcijos dėka žmonija prikūrė ir prigamino daug atominių bombų ir kažkiek atominių elektrinių.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Taivanas, anksčiau žinomas kaip Formoza, o dar žinomas kaip Kinijos respublika - nepriklausoma ir savarankiška valstybė, kuri gyvena nepriklausomai nuo komunistinės Kinijos.

Pakolei Kinija skleidžia visur savo komunizmą, statydama koncentracijos stovyklas ir diegdama socialinio reitingo sistemą, o paskui dar ir perdirbinėdama žmones į organus, normalios valstybės žino, kad komunistai neturi būti valdžioje. Taigi, tie, kas turi sveiko proto - remia ne komunistų Kiniją, o Taivaną.

Nedaugelis žino Taivano istoriją, o ji labai paprasta: paskutiniai teisėti Kinijos rinkimai įvyko dar 1912 metais, ir per juos buvo išrinkta teisėta Kuomintang partijos valdžia, kuriai teko kovoti su visokiais komunistais, japonų imperijos pajėgomis ir panašiai. Kai galų gale SSRS remiami komunistai 1949 užgrobė žemyninę Kiniją, teisėta Kinijos valdžia buvo priversta pasitraukti į Taivaną. Taivano puolimas Kinijos komunistams nepavyko, tad teisėta Kinijos respublikos valdžia veikia ir toliau.

Būtent todėl, kad Kinijos respublika yra vienintelė teisėta Kinijos valstybė, o Kinijos liaudies respublika yra neteisėta, Kinijos komunistai itin aktyviai spaudžia visas pasaulio valstybes, kad tik jos nepripažintų Taivano.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Krampus - toksai velnias, kuris specialiai per Kalėdas ateina vaikų pult, o kartais ir išvis užmušinėt

Senais laikais, kai žmonės buvo ne tokie geri, tai ir Kalėdos būdavo ne tokios gražios - per jas ateidavo ne Kalėdų senelis, o toksai velnias - Krampusas, kuris vaikus bausdavo, priklausomai nuo to, kiek tie buvo blogi. Tai nelabai blogus vaikus tiesiog lupdavo rykštėmis, o labai blogus išvis užmušdavo ir suėsdavo.

Štai tokie buvo anuomet senovėje papročiai, visiškai kitokie, negu dabar. Patikėkite, jūs toje romantiškoje senovėje nenorėtumėt gyventi. Užtat ta proga sveikiname jus su Kūčiomis ir Kalėdomis, o taip pat ir su artėjančiais Naujaisiais metais, nes štai jau baigiasi 2021 su visu tuo kovidu ir delta, o greitai ateis ir 2022 su omicron.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Kinijos gėdos ekranai dabar jau suinstaliuoti visuose miestuose, prie kiekvienos didesnės sankryžos. Juose rodomi netvarkingai per perėję ėję asmenys ar šiaip žmonės su prastu socialiniu kreditu.

Pakolei pasauliui atrodė, kad totalitarizmas yra jau beveik išnykęs, o jo likučiai kur nors Šiaurės Korėjoje irgi greitai nusibaigs, Kinija nesnaudė ir diegė naujos kartos sistemas. Dabartinė Kinijos liaudies respublika įsidiegė socialinio kredito sistemą, kuri pralenkia netgi drąsiausias George Orwell prognozes, išsakytas knygoje "1984".

Šiuolaikinė socialinio reitingo sistema yra apimanti viską - kontroliuojamas ir žmogaus elgesys gatvėje, ir jo įpročiai, ir kalbami dalykai, ir jo kilmė, ir bendravimas su kitais žmonėmis ir taip toliau. Už kompartijai netinkamą elgesį žmogus gali būti baudžiamas taip, kad net pats ir pradžių nesuprastų - pvz., atimant galimybę išvažiuoti į užsienį, gauti paskolą ar įstoti į aukštąją mokyklą.

Labiau netinkami asmenys, turintys prastesnį socialinį kreditą, baudžiami dar labiau, kol galų gale pasiunčiami perauklėjimui į mokymo ir perauklėjimo stovyklas. Savo esme tos mokymo ir perauklėjimo stovyklos tėra tie patys konclageriai, tačiau kadangi vadinasi mokymo įstaigomis, tai į jas žmonės siunčiami be teismo, o Kinijos valdžia nepripažįsta, kad tai yra įkalinimo įstaigos.


Daugiau apie socialinio kredito balų sistemą


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9