Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 531 straipsnis

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Įvairūs seni perdylos dar atsimena šitokius aparatus, nes iš jų sklisdavo balsai

Senais laikais kurių niekas neatsimena, viskas buvo blogai

Visas tas žalias jaunimėlis dabar jau neatsimena visokių Sinclair kompiuterių ir Cobol programavimo kalbos, o jau ką ten kalbėti apie visokius balsus ar tokius radijo imtuvus, kaip VEF.

O anais laikais buvo tokios radijo stotys, kurios buvo vadinamos balsais, tai tuos balsus transliavo iš užsienio ir skelbė, kad Lietuva besanti okupuota ir smegenys visiems plaunamos, kaip 1984. Pirmąja tokia stotimi tapo Vatikano radijas, o paskui atsirado ir Amerikos balsas, ir Laisvoji Europa, ir Laisvės radijas.

Tai už tų radijo balsų klausymą ką nors galėdavo pasodinti, o kad nesiklausytų, skleisdavo visur raadijo trikdžius - taip vadinamas glūšylkes. Bet gudrūs žmonės ir per jas visvien išgirsdavo tas šnekas iš užsienio. Tai paskui kai Landsbergis paskelbė kovą už laisvę, tai visi ir sukilo, ir prasidėjo Dainuojanti revoliucija. Ir viskas tik dėl to VEF radijo aparato.


Prie ruso buvo geriau

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png liepos 24 dienos įvykiai
  • 2009 metais grupė Seimo narių pateikė Akcizų bei Alkoholio kontrolės įstatymų pakeitimo projektą, kuriame siūlė leisti ūkininkams kaimo turizmo sodybose gaminti naminius alkoholinius gėrimus.
  • 2009 metais ryte, po beveik tris savaites trukusios ekspedicijos Kazachstano Respublikoje, į Lietuvą grįžo jaunimo pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymo projekto „Misija Sibiras‘09“ dalyviai.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Tikrasis, pagal senovinį atkurtas Perlojos herbas - tai kunigaikščio perliaus kardu nusmeigtas stumbras

Perlojos respublika - tai tokia į Lietuvos istoriją įėjusi mikrovalstybė, nes tapo vienintele vieta, kur net sovietmečiu buvo šiek tiek laisvės, nes kiekvienas perlojiškis saugojo kur nors paslėpęs ar šautuvą, ar automatą ir visus NKVD, o paskui ir KGB stribus dieną mielai pakalbindavo, o nakčia nušaudavo ir pakavodavo. Tai dėl to Perlojoje netgi išliko vienintelis dar Tarpukariu statytas paminklas Vytautui Didžiąjam, nes kiek benorėdavo griaut, gaudavosi, kad nenugriaudavo.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Kaip žinia, blogeriai yra tokie meilučiai, švelnučiai kaip pūkučiai

Kasmet nerišliu metu kyla tokia blogerių savireklamos savaitė, tai ir Pipedija prie jos prisideda, tik aišku kai ta savaitė vis kitu metu, tai ir susigaudome tik po mėnesio. Tai ir šiemet buvo tokia blogerių savireklamos savaitė 2016 (straipsnyje visi išvardinti), tai ir vėl daugiau kaip 9000 blogerių prirašė vieni kitiems rekomendacijų, užtai Pipedija juos irgi čia paskleidžia, kaip nusipelniusius, kad visi surastų.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai mielas piskiškis, nagi kokia moteris jo nepriglaustų ir prie krūtinės, ir prie tarpukojo?

Pilna pasaulyje nuostabių gyvūnėlių ir gyvūlėlių - karvės, kiaulės, katės, šunys, blusos, piranijos, delfinai, rykliai, gleivagyviai ir taip toliau. Gyvosios gamtos pažinimas ir biologija - tai nuostabus mokslas, atveriantis mums visokius slėpinius.

Pipedija ragina aprašyti retus ir svarbius gyvūnus, kad viskas būtų pilna, tai šio mėnesio projektas. Ypatingai laukiami straipsniai apie šiuosius: gaidys, višta, kalė, žiurkė, šeškas, širšė, driežažmogis, banginis, begemotas, žiurkėnas, lerva, rupūžė, gyvatė.


Daugiau apie gyvūnus!


Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9