Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 465 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Taip, tai labai paprasta - galime paremti vaikus, kurie serga!

Kartais net Pipedija remia gerus darbus

Štai tokia paprasta akcija - Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų, kurią organizuoja kuo gražiausios ir tyriausios širdies mergina - Ieva Krivickaitė. Tai yra gerumas, o kartais gi reikia gerumo netgi tiems, kas Pipediją skaito.

Paremti šią akciją gali kiekvienas, o skirtingai nuo kokių nors nesąmonių, viskas čia teisinga ir visiškai nepipediška. Nes kiekvienas gali padaryti gerą darbą. Ir kiekvienas gali kaip nors prisidėti. Štai ir prisidėkime kažkaip kiekvienas. Nes jau ir blogeriai įvairūs prisideda, ir netgi Remigijus Šimašius kažkaip remia.

Tai jei pačioje Pipedijoje neskaitysit, tai eikit tiesiai į FB eventą, kuriame galima ir viską susižinoti, ir pamatyti, kad tai yra rimtas ir geras dalykas - https://www.facebook.com/events/896396253756308/

Apie plaukų nusiskutimo akciją

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png gegužės 4 dienos įvykiai
  • 2009 metais 17 val. traukiniu iš Vilniaus geležinkelio stoties į Maskvą iškeliavo Lietuvai "Eurovizijoje" atstovavęs dainininkas Sasha Son(g).
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Puikiai žinoma, kad Australijoje viskas aukštyn kojomis, nes ji yra priešingoje pasaulio pusėje

Kažkodėl tie, kas gyvena Naujojoje Zelandijoje, labai piktinasi, kai juos kas nors supainioja su australais. Nors čia gi keista, nes nelabai aišku, kuo vieni nuo kitų skiriasi.

Australija kartą pagarsėjo, kad kažkaip sugebėjo pasiųsti į ten atvykusį Vladimirą Putiną kažkur į Peru. O dar pagarsėjo tuo, kad ėmėsi remti Ukrainą, o jei kils reikalas - tai gal ir kariauti.

Kaip tai keista, bet anksčiau tik amerikonai Australiją painiodavo su Austrija, ale gi 2015 metais susipainiojo ir Eurovizijos rengėjai, ir netgi austrai, tai pakvietė ir australus padainuoti. Nupušimas jau visai kažkoks čia.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Čia yra europinis žiurkėnas, o Lietuvoje tokie senovėje buvo žinomi kaip balėsai, tik vat išnaikinti jau seniai.

Aišku, žiurkėnai yra įdomūs padarai, nes juos paprastai augina ir kankina visokie vaikai, kuriems tėveliai duoda tokias pramogas - kokį nors gyvūnėlį užkankinti kaip kokį nors žaislą. Suaugėliai tuo tarpu, kaip sklinda gandas, su žiurkėnais rengia ir žiurkėnų kovas, nors gal tai ir nesąmonė kokia nors, nes jei tai būtų tiesa, tai jau būtų kažkoksai žiaurus elgesys su gyvūnais.

Dar internetuose yra žinomas kitas žiurkėnas - anoksai Rokiškis Rabinovičius. Tai tasai tempiasi sau pinigus iš visur, grynaisiais.

O senovės lietuviai žiurkėnus, kuriuos vadindavo balėsais, painiojo su kaukais, tai pasakodavo pasakas paskui visokias apie tai, kaip šieji grūdus į namus krūvomis pritempia.


Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Tokie gražūs buvo tie seni tarybiniai laikai, o dabar štai sako, kad tai buvo sovietmetis, nors gi niekas taip tada nevadino!

Aišku, kad prie ruso buvo geriau, nes visi žino - nebuvo narkomanijos, nebuvo prostitucijos, nebuvo organizuoto nusikalstamumo, nes gi akivaizdu - jei tik tai būtų buvę, tai juk būtų laikraščiai būtinai parašę, nes nebuvo jokio melo, o kompartija rūpinosi liaudies gerove, tikrai nebuvo sprendžiama žmonių sąskaita!

Kodėl dabar visokia iliuminačių finansuojama propaganda skelbia visokį melą ir šmeižtą apie tai, kaip buvo prie ruso - už tokius aiškinimus anais laikais išsyk būtų pasodinę, kad nešmeižtų tarybinės valstybės! Atmatos jūs ir reptiloidai, prirašinėjate čia straipsnių visokių, gėda skaityt šitą kloaką, tai ne enciklopedija, o kažkokia internetų šikna!


Daugiau apie Vakarų ir Rytų kovą!


Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9