Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Laisvąją kliedesių beigi folkloro enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!
Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!
DĖMESIO, Pipedija skirta suaugusiems, nes dalis čia pateikiamo turinio prisipažįstama, kaip informacja, galinti turėti neigiamą poveikį nepilnamečiams N-18

Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Šiuo metu yra 7 093 straipsniai

O jei norite pas mus reklamuotis - prašom be apribojimų ir už dyką!

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją

Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Čia esantys kliedesiai nesuprantami žmonėms, todėl reikalaujame šitą internetą uždaryti ir jo neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Pagarsėjęs savo išpuoliais prieš Lietuvą, Andrius Užkalnis jau pradėjo save sudievinti, šitaip pažemindamas kiekvieną Lietuvos žmogų!

Nauja, ketvirtoji Andriaus Užkalnio knyga

Savo naujoje knygoje, pavadintoje klaikiu pavadinimu "Naujųjų laikų evangelija pagal Užkalnį", Andrius Užkalnis neigia, kad prie ruso buvo geriau, o aiškina, esą LTSR vadovybė neužtikrindavo žmonėms gero gyvenimo. Giriasi savo turtais, skleidžia, kaip buvo tapęs pogrindiniu milijonieriumi.

Visa knyga teskirta LTSR apvaryti, nes vaizduodama menamai istorine, išties yra rinkinys klaikių, pasipūtėliškų Andiraus Užkalnio kalbų apie tai, kaip jis turėjo videomagnetofonus, tris mašinas garaže, gerdavo brangų konjaką, viskį bei šampaną ir švaistydavo pinigus į visas puses.

Knygoje autorius giriasi, kad netgi jachtą turėjo, o kuriais tai metais jo viloje apsilankė pats Michailas Gorbačiovas, su kuriuo Andrius Užkalnis sprendė Lietuvos likimą.


Daugiau apie visą tą patį

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png rugpjūčio 21 dienos įvykiai
  • 1968 metais šią dieną prasidėjo SSRS įsiveržimas į Čekoslovakiją, kurio metu buvo sunaikintas Prahos pavasaris. Įsiveržimas prasidėjo naktį, kai kažkoks neaišku iš kur atsiradęs sovietų transporto lėktuvas paprašė Prahos aerouosto leidimo avariniam nutūpimui. Jam nutūpus, išsiveržė desantininkai, užgrobė aerodromą ir pradėjo priimdinėti kitus lėktuvus. Slopinant Prahos pavasarį, sovietai nužudė 108 civilius, tarp jų nemažai moterų ir vaikų, dar daugiau buvo sužeistų. Apie 300 tūkstančių žmonių pabėgo iš šalies, o Čekoslovakija porą dešimtmečių buvo okupuota.
  • 2011 metais Vilniuje įvyko antrasis velomaratonas.
  • 2011 metais Pipedijos kariūnai laižėsi žaizdas po spamerių atakos. Užtarnautų ordinų įteikimas ir aukų paminėjimas buvo numatytas Rugpjūčio 22.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Donecko respublikos veliava.png

Gi šio mėnesio šalis - Donecko respublika. Draugiška, miela, šilta. Čia galite puikiai praleisti atostogas - pasipizdinti su sirgaliais, sudalyvauti safaryje su žaliaisiais žmogeliukais, patraiškyti kolorado vabalų, pasikasti akmens anglies.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Jeigu jums atrodo, kad jūs turite psichikos problemų, tai gal šitai ir tiesa, o jei atrodo, kad neturite - tai jau reiškia, kad yra bent vienas vienareikšmis simptomas, jog esate psichikos ligonis.

Pasaulinės sveikatos organizacijos duomenimis, 25% žmonių serga psichikos ligomis, nes būtent tiek žmonių yra turėję reikalų su psichiatrija. Dar 75% asmenų irgi kamuoja psichikos ligos, tiktai jie šitai slepia ir bando pavaizduoti, kad su jais viskas tvarkoje. Taigi, iš viso 100% žmonių serga psichikos susirgimais. Todėl, jei galvojate, kad kažkas yra psichas, tai reiškia, kad psichas esate jūs.

Aišku, ryškiausia psichikos liga - šizofrenija, tiktai neaišku kas ji per dalykas, o vangioji šizofrenija - tai jau aišku, nes ja jau sergate tikrai. Todėl siūlome pasitikrinti - testas nustatyti šizofrenijai yra paruoštas mūsų pačių, visiškai nekompetentingai prisiskaičius visokios pseudomokslinės ir medicininės literatūros, nes mes ją skaitome, nes pas mus hipochondrija ir bendrai visokie sistematizuoti kliedesiai.


Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Ekaterina Parkhomenko - nauja kylanti reklamos žvaigždė

Gi savaitės iniciatyva be abejo priklauso naujos parfumerijos mados reklamuotojai iš Dombaso Ekaterinai Parkhomenko, katroji debiutavo puikioje olandiškų kvepalų reklamų serijoje.Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Dar nesupratai apie ką čia? Eik į Vikipediją, nes tu neturi humoro jausmo!!!

Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys
Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai
Apie Pipediją
linkai visokie