Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Laisvąją kliedesių beigi folkloro enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!
Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!
DĖMESIO, Pipedija skirta suaugusiems, nes dalis čia pateikiamo turinio prisipažįstama, kaip informacja, galinti turėti neigiamą poveikį nepilnamečiams N-18

Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Šiuo metu yra 7 201 straipsnis

O jei norite pas mus reklamuotis - prašom be apribojimų ir už dyką!

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją

Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Čia esantys kliedesiai nesuprantami žmonėms, todėl reikalaujame šitą internetą uždaryti ir jo neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Pagarsėjęs savo išpuoliais prieš Lietuvą, Andrius Užkalnis jau pradėjo save sudievinti, šitaip pažemindamas kiekvieną Lietuvos žmogų!

Nauja, ketvirtoji Andriaus Užkalnio knyga

Savo naujoje knygoje, pavadintoje klaikiu pavadinimu "Naujųjų laikų evangelija pagal Užkalnį", Andrius Užkalnis neigia, kad prie ruso buvo geriau, o aiškina, esą LTSR vadovybė neužtikrindavo žmonėms gero gyvenimo. Giriasi savo turtais, skleidžia, kaip buvo tapęs pogrindiniu milijonieriumi.

Visa knyga teskirta LTSR apvaryti, nes vaizduodama menamai istorine, išties yra rinkinys klaikių, pasipūtėliškų Andiraus Užkalnio kalbų apie tai, kaip jis turėjo videomagnetofonus, tris mašinas garaže, gerdavo brangų konjaką, viskį bei šampaną ir švaistydavo pinigus į visas puses.

Knygoje autorius giriasi, kad netgi jachtą turėjo, o kuriais tai metais jo viloje apsilankė pats Michailas Gorbačiovas, su kuriuo Andrius Užkalnis sprendė Lietuvos likimą.


Daugiau apie visą tą patį

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png spalio 11 dienos įvykiai
  • Taigi sako, kad šiandien knygnešių diena, tai šitaip Lietuva vienintelė pasaulyje turi oficialią kontrabandininkų šventę ir juos pagerbia, nes jei ne jie, tai gal ir Lietuvos dabar nebūtų.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Tai ne, čia šita nuotrauka ne feikas, nes kur feikas tai ordinų pas juos dar daugiau, su fotošopu pripaišyta ir ant kelnių

Dabar gi mieliausia šio mėnesio valstybė - tai Šiaurės Korėja. Naujos ideologijos skleidėja, apie čiučche ir nacionalsocializmą su nauju žmogišku veidu jums žinią nešanti šalis. Mielesnė netgi už Putino valdomą Rusiją ir netgi už Novorusiją ir išvis ką tiktai norite.

Šiaurės Korėja yra geriausias įrodymas, kad šizofrenija yra ne liga, o valstybės santvarka!

Neabejotina, kad pasaulio ateitis - tiktai su Šiaurės Korėja, nes Pietų Korėja yra pilna kapitalizmo ir kitų negandų. Kas nepersimes į komunizmą, tie bus pasmerkti lėtai mirčiai konslageriuose, tai todėl geriau apsigalvokite ir palaikykite liaudies kovą už laisvę, nes mes jus įspėjome.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Neabejotina, kad NSO sukūrė kažkokie kiniečiai, tai štai jums ir įrodymas

Kažkokios sąmokslo teorijos pasakoja, kad visokie driežažmogiai bei kiti sistematizuoti kliedesiai, suprantate, esą esą iš kažkokių CŽV ir NATO laboratorijų, bet visa tai melas, nes kiekvienas gerai žino, jog lėkštes gamina kiniečiai, kaip ir visokias kitokias nesąmones.


Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Įvairūs būna kliedesiai, tai juos svarbu suklasifikuoti, nes juose yra protinga sistema ir tikrosios realybės suvokimas

Be abejonės, visokių būna kliedesių, bet gal gi įdomiausias iš visų yra Kotaro sindromas, kur realūs zombiai atsiranda, tiksliau netgi patsai pacientas į tokį zombį pavirsta. Bet keistumų būna ir daugiau - tai ir pavydo kliedesiai, ir paranojiniai kliedesiai, ir didybės kliedesiai, ir netgi racionalūs kliedesiai. Galybė rūšių - bet kokią rinkitės ir tikrai kažką atrasite, o geriau paieškoję Pipedijos užkaboriuose - tikrai užtiksite ir būtent tą konkrečią kliedesių rūšį, kuri yra pas jus!


Daugiau apie kliedesius!


Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Dar nesupratai apie ką čia? Eik į Vikipediją, nes tu neturi humoro jausmo!!!

Asmeniniai įrankiai
Vardų sritys
Variantai
Veiksmai
Naršymas
Įrankiai
Apie Pipediją
linkai visokie