Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 561 straipsnis

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Puikios paslaugos, amžini indėliai, visoksai gėris

Bankai padeda Lietuvai

Vargšai Lietuvos gyventojai, jus apvogė valdžia, nes tai tik valdžia kalta, kad indėlius kažkokius nusavino ir dar kažką ten. Todėl už jus ir teisibę pakovos Vladimiras Antonovas bei Raimondas Baranauskas - jie vėl prikels Snorą, o ir Bankas Sekundė ta proga irgi bus atgaivintas!

Žmonės, stokite į kovą! Pagalba ateis iš Rusijos! Ir koloradai jums padės! Grąžinkim Lietuvą į senus laikus - SSRS 2.0 jūsų laukia! Neleiskit nustekenti Lietuvėlės, grąžinkime kolūkius, atkurkim komjaunimą, užtikrinkim gerovę - kad kiekvienas gautų maisto talonų, kad nesiautėtų vertelgos!


Prie ruso buvo geriau

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png rugpjūčio 31 dienos įvykiai

Skaitytojų laiškai

Šį rytą į savo e-mailą: shudai@pipedija.com gavau tokį mūsų lankytojo laišką:

"Sveiki Pipedijos rašytojai,
LABAI papiktino jūsų straipsnis apie Vilnių. Su tokiu straipsniu jūs griaunate mūsų sostinės įvaizdį.
Pagarbiai Raimunds Assholz,Vilnius".

Į ką Pipedija atsako:

"Gerb,Raimundai.Pashol nachuj." - Pipedijos rašytojas Dujoookauke Kuurvuseeks
Kad daugiau tokių kliedesių lankytojai mums nesiuntinėtų, tą visą e-mailą mes panaikinome.

Kriminalai

 • Šį rytą, Kaune, Akropolio mašinų aikštelėje buvo sugauta pagyvenusi porelė. Jis ir ji vaišinosi narkotikais. Įdomiausia buvo tai, kad jie buvo pagaminti iš jų išmatų.

Pasaulio margumynai

 • Viena pietų Australijos gyventoja moka iš savo išmatų iškepti pati skaniausią pyragą pasaulyje,pagal senovės maorių tradicijas.
 • Lenkijos laikraštis "Czerwony Sztandar" Pipediją vienam iš savo straipsnių pavadino: "Šizofreniškiausiu puslapiu visoje interneto istorijoje"
 • Mokslininkai mano, kad maždayg 2059-aisiais gamtines dujas pakeis šiknos dujos (liaudiškai bezdalai). Šiknos dujas tieks įvairūs galvijai, prie kurių šiknų bus pritvirtinti specialūs aparatai perduodantys galvijų išrūgas į laboratorijas. Taip XXI amžiuje gausime ekologinę energetiką.


Visokios senos naujienos

 • 1888 garsusis Džekas Skerdikas pradėjo savo veiklą, papjaudamas kokią tai prostutitę Mary Ann Nichols. Nors kaip kurie sako, kad jis dar anksčiau pradėjo savo veiklą, bet bent jau dokumentai sako, kad tai šiandien, nes kiti atvejai nebuvo įrodyti, kaip jo veikla. Nors ir šiaip jis nebuvo pagautas.
 • 1897 amerikonas Tomas Edisonas užpatentavo kiną. Tiesą sakant, visai ne jis kiną išrado, bet čia jau ne jo reikalas buvo, nes svarbu yra, kas pirmiau patentą užregistruos
 • 1907 metais buvo sudaryta Antantė, kur įstojo Rusija, Anglija ir Prancūzija. Tai paskui žodis "Antantė" dėl to tapo kažkokiu pompastiškai monumentalaus tarptautinio politinio feilo simboliu
 • 1920 kažkur JAV Detroito mieste pradėtos transliuoti Radijos naujienos, kas tapo pirma naujienų transliacija
 • 1939 vokiečių naciai suimitavo kažkokios savo Gleiwitz radijos šturmą, pavaizduodami, kad lenkai puola jų radijo stotį. Tai paskui savo spektakliais besiremdami, rugsėjo 1 naciai užpuolė Lenkiją ir taip pradėjo II Pasaulinį karą jau ne kažkaip, o visu atviru pilnumu. Čia reik pasakyti, kad po kelių dienų ir SSRS tą pačią Lenkiją užpuolė, o paskui su naciais labai bičiuliavosi ir rengė bendrus pergalės prieš Lenkiją paradus
 • O vat 1991 visai atsilikdama jau nuo realijų, nepriklausomybę nuo jau subyrėjusios SSRS paskelbė Kirgizija
 • 1993 iš Lietuvos galų gale išvesta okupacinė SSRS, tiksliau jau tuo metu Rusijos kariuomenė, taip kad jau 19 metų dabar gyvenam be okupantų
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Visur tvarka ir teisingumas, nes Rusijoje - viską milicija prižiūri

Rusija - nuostabi valstybė, kur tyrimai rodo, jog išprievartavimą per savo gyvenimą patiria apie 70% moterų, o ketvirtadalis vyrų yra sėdėję kalėjime. Tai tikra SSRS vertybių paveldėtoja, o Vladimiras Putinas - jos didysis vadas. Bičiuliaujasi su Šiaurės Korėja, draugauja su Iranu bei Sirija, o taip pat su dvasingomis Donbabvės bei Lugandos respublikomis.

Išties Rusijoje niekas neserga ligomis, visi pertekę pinigais, rublio kursas kyla kaip ant mielių, pramonė ir ekonomika vystosi neįtikėtinais tempais, žmonės gauna nemokamus butus, pensininkų pensijos tokios, kad jie visi kasmet važinėja į Palangą, o nusikalstamumas senų seniausiai išnykęs. Žinoma, ir korupcijos tenai nėra.

Negeranoriai sako, kad netoli 100% Rusijos gyventojų patiria PTSD, nes smurtas ir teroras senų seniausiai toje šalyje yra visiška norma, bet kadangi Akademikas Snežnevskis prisakė, jog tokio sutrikimo nėra, tai reiškia - netiesa. Ir išvis, viskas yra blogoji Vakarų propaganda.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Kaip žinia, pimpalas yra toksai gyvūnas, o be to, kaip žinia, pimpalas kišamas ten

Pranešame jums, kad šiemet mes buvome pamiršę apie Kalėdas, nes tiesiog pamiršome. Tiksliau, pernai pamiršome. Ir apie Naujuosius metus pamiršome. Nes girtuokliavome ir šiaip kraustėmės iš proto. Be to, mus kamuoja šizofrenija ir dar kažkokie kiti sutrikimai. Todėl dovanojame jums šitą pūkuotą gražų pimpalą, kad jį paglostytumėte ir pasidžiaugtumėte.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai švelnus ir mielas veidas, nors amžiaus šitam tipui - jau beveik 80 metų, tai Josifas Kobzonas, dainininkas, geras Vladimiro Putino sėbras, rusofašistas ir rusų mafijos veikėjas

Didžioji Rusija eina tuo pačiu savo pergalių keliu - štai nors garsusis Japončikas kažko nepasidalino su Asociacija XXI amžius nariais, o ir kooperatyvas Ozero nelabai jį pamėgo, betgi visvien savo darbą padarė, stiprindamas visus tuos Putino vertikalės mechanizmus. Į praeitį jau nueina ir tokie vardai kaip Anzoras Kikališvilis, Otaras Kvantrišvilis, Šabtajus Kalmanovičius, Solncevo grupuotė, bet visvien išlieka seni saitai, kuriuos saistė KGB, o dabar tęsia tas pats FSB.

Netgi keista pasidaro, kai paaiškėja, kas ten tokie Rusijoje į valdžią sulindo. Arba kaip tik visai nekeista.

Daugiau apie rusofašizmą!


Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9