Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 407 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Taip, tai labai paprasta - galime paremti vaikus, kurie serga!

Kartais net Pipedija remia gerus darbus

Štai tokia paprasta akcija - Nusiskusiu plaukus dėl sergančių vaikų, kurią organizuoja kuo gražiausios ir tyriausios širdies mergina - Ieva Krivickaitė. Tai yra gerumas, o kartais gi reikia gerumo netgi tiems, kas Pipediją skaito.

Paremti šią akciją gali kiekvienas, o skirtingai nuo kokių nors nesąmonių, viskas čia teisinga ir visiškai nepipediška. Nes kiekvienas gali padaryti gerą darbą. Ir kiekvienas gali kaip nors prisidėti. Štai ir prisidėkime kažkaip kiekvienas. Nes jau ir blogeriai įvairūs prisideda, ir netgi Remigijus Šimašius kažkaip remia.

Tai jei pačioje Pipedijoje neskaitysit, tai eikit tiesiai į FB eventą, kuriame galima ir viską susižinoti, ir pamatyti, kad tai yra rimtas ir geras dalykas - https://www.facebook.com/events/896396253756308/

Apie plaukų nusiskutimo akciją

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png rugpjūčio 31 dienos įvykiai

Skaitytojų laiškai

Šį rytą į savo e-mailą: shudai@pipedija.com gavau tokį mūsų lankytojo laišką:

"Sveiki Pipedijos rašytojai,
LABAI papiktino jūsų straipsnis apie Vilnių. Su tokiu straipsniu jūs griaunate mūsų sostinės įvaizdį.
Pagarbiai Raimunds Assholz,Vilnius".

Į ką Pipedija atsako:

"Gerb,Raimundai.Pashol nachuj." - Pipedijos rašytojas Dujoookauke Kuurvuseeks
Kad daugiau tokių kliedesių lankytojai mums nesiuntinėtų, tą visą e-mailą mes panaikinome.

Kriminalai

 • Šį rytą, Kaune, Akropolio mašinų aikštelėje buvo sugauta pagyvenusi porelė. Jis ir ji vaišinosi narkotikais. Įdomiausia buvo tai, kad jie buvo pagaminti iš jų išmatų.

Pasaulio margumynai

 • Viena pietų Australijos gyventoja moka iš savo išmatų iškepti pati skaniausią pyragą pasaulyje,pagal senovės maorių tradicijas.
 • Lenkijos laikraštis "Czerwony Sztandar" Pipediją vienam iš savo straipsnių pavadino: "Šizofreniškiausiu puslapiu visoje interneto istorijoje"
 • Mokslininkai mano, kad maždayg 2059-aisiais gamtines dujas pakeis šiknos dujos (liaudiškai bezdalai). Šiknos dujas tieks įvairūs galvijai, prie kurių šiknų bus pritvirtinti specialūs aparatai perduodantys galvijų išrūgas į laboratorijas. Taip XXI amžiuje gausime ekologinę energetiką.


Visokios senos naujienos

 • 1888 garsusis Džekas Skerdikas pradėjo savo veiklą, papjaudamas kokią tai prostutitę Mary Ann Nichols. Nors kaip kurie sako, kad jis dar anksčiau pradėjo savo veiklą, bet bent jau dokumentai sako, kad tai šiandien, nes kiti atvejai nebuvo įrodyti, kaip jo veikla. Nors ir šiaip jis nebuvo pagautas.
 • 1897 amerikonas Tomas Edisonas užpatentavo kiną. Tiesą sakant, visai ne jis kiną išrado, bet čia jau ne jo reikalas buvo, nes svarbu yra, kas pirmiau patentą užregistruos
 • 1907 metais buvo sudaryta Antantė, kur įstojo Rusija, Anglija ir Prancūzija. Tai paskui žodis "Antantė" dėl to tapo kažkokiu pompastiškai monumentalaus tarptautinio politinio feilo simboliu
 • 1920 kažkur JAV Detroito mieste pradėtos transliuoti Radijos naujienos, kas tapo pirma naujienų transliacija
 • 1939 vokiečių naciai suimitavo kažkokios savo Gleiwitz radijos šturmą, pavaizduodami, kad lenkai puola jų radijo stotį. Tai paskui savo spektakliais besiremdami, rugsėjo 1 naciai užpuolė Lenkiją ir taip pradėjo II Pasaulinį karą jau ne kažkaip, o visu atviru pilnumu. Čia reik pasakyti, kad po kelių dienų ir SSRS tą pačią Lenkiją užpuolė, o paskui su naciais labai bičiuliavosi ir rengė bendrus pergalės prieš Lenkiją paradus
 • O vat 1991 visai atsilikdama jau nuo realijų, nepriklausomybę nuo jau subyrėjusios SSRS paskelbė Kirgizija
 • 1993 iš Lietuvos galų gale išvesta okupacinė SSRS, tiksliau jau tuo metu Rusijos kariuomenė, taip kad jau 19 metų dabar gyvenam be okupantų
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Puikiai žinoma, kad Australijoje viskas aukštyn kojomis, nes ji yra priešingoje pasaulio pusėje

Kažkodėl tie, kas gyvena Naujojoje Zelandijoje, labai piktinasi, kai juos kas nors supainioja su australais. Nors čia gi keista, nes nelabai aišku, kuo vieni nuo kitų skiriasi.

Australija kartą pagarsėjo, kad kažkaip sugebėjo pasiųsti į ten atvykusį Vladimirą Putiną kažkur į Peru. O dar pagarsėjo tuo, kad ėmėsi remti Ukrainą, o jei kils reikalas - tai gal ir kariauti.

Kaip tai keista, bet anksčiau tik amerikonai Australiją painiodavo su Austrija, ale gi 2015 metais susipainiojo ir Eurovizijos rengėjai, ir netgi austrai, tai pakvietė ir australus padainuoti. Nupušimas jau visai kažkoks čia.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Čia yra europinis žiurkėnas, o Lietuvoje tokie senovėje buvo žinomi kaip balėsai, tik vat išnaikinti jau seniai.

Aišku, žiurkėnai yra įdomūs padarai, nes juos paprastai augina ir kankina visokie vaikai, kuriems tėveliai duoda tokias pramogas - kokį nors gyvūnėlį užkankinti kaip kokį nors žaislą. Suaugėliai tuo tarpu, kaip sklinda gandas, su žiurkėnais rengia ir žiurkėnų kovas, nors gal tai ir nesąmonė kokia nors, nes jei tai būtų tiesa, tai jau būtų kažkoksai žiaurus elgesys su gyvūnais.

Dar internetuose yra žinomas kitas žiurkėnas - anoksai Rokiškis Rabinovičius. Tai tasai tempiasi sau pinigus iš visur, grynaisiais.

O senovės lietuviai žiurkėnus, kuriuos vadindavo balėsais, painiojo su kaukais, tai pasakodavo pasakas paskui visokias apie tai, kaip šieji grūdus į namus krūvomis pritempia.


Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Tokie gražūs buvo tie seni tarybiniai laikai, o dabar štai sako, kad tai buvo sovietmetis, nors gi niekas taip tada nevadino!

Aišku, kad prie ruso buvo geriau, nes visi žino - nebuvo narkomanijos, nebuvo prostitucijos, nebuvo organizuoto nusikalstamumo, nes gi akivaizdu - jei tik tai būtų buvę, tai juk būtų laikraščiai būtinai parašę, nes nebuvo jokio melo, o kompartija rūpinosi liaudies gerove, tikrai nebuvo sprendžiama žmonių sąskaita!

Kodėl dabar visokia iliuminačių finansuojama propaganda skelbia visokį melą ir šmeižtą apie tai, kaip buvo prie ruso - už tokius aiškinimus anais laikais išsyk būtų pasodinę, kad nešmeižtų tarybinės valstybės! Atmatos jūs ir reptiloidai, prirašinėjate čia straipsnių visokių, gėda skaityt šitą kloaką, tai ne enciklopedija, o kažkokia internetų šikna!


Daugiau apie Vakarų ir Rytų kovą!


Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9