Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 8 928 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - visada šviežia, kaip daržovė!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Pinigai plaunami visaip, kad tik liktų švarūs, nes nešvariais pinigais galima išsitepti.

Kaip žinia, patys didžiausi planetos pardavimai vyksta visai ne iš paprastų teisėtų prekių, o iš nelegalios prekybos tokias dalykais, kaip narkotikai, ginklai ar dar kas nors negero. Tai paskui visokios nusikalstamos gaujos bando tuos savo uždarbio šaltinius nuslėpti, užmaskuodamos juos įvairiu verslu.

Pasirodo gi, kad ne taip jau paprasta viską, nuslėpti, nes Lietuvos Bankas, kartu su kitais visokiais, neleidžia nieko slėpti ir reikalauja, kad visi, kas turi pinigų, pranešinėtų bankams beigi visokioms fintech įmonėms, iš kur tuos pinigus gavo, kas yra galutinis naudos gavėjas, kas tie akcininkai ir kokia ta pinigų kilmė.

Taigi, kaip čia dabar gaunasi - pinigų užsidirbti gali, o štai nusipirkti už juos nesigauna nieko?


Daugiau apie pinigų plovimą

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png vasario 28 dienos įvykiai
  • 1700 kitą dieną po šios dienos ne kaip visur kitur pasaulyje, Švedijoje išsyk atėjo Kovo 1 diena, nes kažkaip švedai sumakliavojo savo kalendorių
  • 1935 amerikonai išrado svarbiausią visoms moterims plastmasę - nailoną, iš kurio pėdkelnės daromos
  • 1993 su narkutikais, ginklais ir dar kažkuo kovojantys JAV policijos daliniai surengė reidą į Dovydo šakos sektą, tai nuo to sektantams pačiuožė stogai, jie 4 policininkus nušovė, o policininkai nušovė 5 sektantus, o paskui 51 dieną truko apsuptis, o paskui visa sekta susidegino kažkaip per policijos puolimą
  • 2013 metais sosto atsisakė popiežius, iš kurio kažkodėl internetai darė visokius humorus - Benediktas XVI, tai toks pirmas popiežiaus atsistatydinimas nuo pat 1415 metų
  • O štai 2020 metų vasario 28 dieną buvo fiksuotas pirmasis koronaviruso atvejis Lietuvoje - Šiauliuose kokia tai moteris paguldyta ligoninėn, nes paaiškėjo besanti apsikrėtusi. Pasiaiškinus, paaiškėjo, kad moteris virusą parsivežė iš Italijos.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Turkmėnbaši - didysis Turkmėnijos vadas, kuris pats sau pasistatė paminklą iš aukso dar gyvas būdamas.

Viena iš įspūdingiausių Žemės planetos šūdų valstybių - tai pinigais aptekusi Turkmėnija, kuri turi tiek daug naftos ir dujų, kad jas eksportuoja netgi į Iraną, nes tiesiog neturi kur dėti, taigi, naftos ir dujų pardavimai tenai daromi už bet kiek, kad tik bent kažkiek daugiau kur nors parduoti, kad ir pusvelčiui. Ir iš tokio pertekliaus ta valstybė turi absoliučiai nesuvokiamą pinigų kiekį, tačiau tuos pinigus išleidžia ne kokiems nors prasmingiems dalykams, o tik tam, kad sukurtų savo vadų garbinimo kultą.

Taigi, tenai ir yra statomi visokie paminklai iš tikro aukso (o ne šiaip paauksuoti), o tuos paminklus saugo kariuomenė, milicija ir saugumas. Tuo tarpu paprasti žmonės ir toliau vargsta, kapstydami laukus rankiniais kauptukais, nes kam jiems tie traktoriai ar dar kokia nors technika.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Čia jums matomas tikras žemėlapis iš Rytų Vokietijos, kuriame vaizduojamas Berlynas, tačiau Vakarų Berlynas yra tiesiog balta dėmė.

Dar daugelis prisimena, kaip prie ruso buvo geriau, bet ne visi prisimena, kaip smarkiai buvo geriau. Štai pavyzdžiui, buvo taip geriau, kad VDR leido žemėlapius, kuriuose vaizdavo, kad maždaug 2/3 Berlyno išvis neegzistuoja, nes tai Vakarų Berlynas, kuriame pernelyg gerai visi gyvena. Tai tam, kad niekas apie tą pernelyg gerą gyvenimą negalvotų, visą tą Vakarų Berlyną aptvėrė tvoromis ir sienomis, o žemėlapiuose vaizdavo, kad tenai tiesiog tuščias plotas.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Prisiminkim, kaip Sekundės bankas siūlė visiems pinigus - taigi už tai jį ir uždarė, valdžia dėl visko buvo kalta!

Kaip žinia, visa pasaulio ekonomika yra varoma pinigais, nes jei nebūtų pinigų, tai ir ekonomikos nebūtų. Todėl svarbiausia ekonomikos dalis yra bankai, nes jie leidžia visus pinigus ir susigrobia visus pinigus, todėl mes jiems turime būti dėkingi, nes kitaip nebūtų ekonomikos.

Be to, už pinigus galima kažką nusipirkti kur nors, todėl ir yra parduotuvės, ir tenai vyksta pardavimai visokių prekių, kurias mes tenai ir perkame, ir paskui būname labai patenkinti, jei tos prekės yra geros arba labai nepatenkinti, jei mus kas apgavo, bet visvien net ir to neturėtume, jei ne bankai, todėl reikia padėkoti jiems už tai.

Be to, netgi ir visokie aferistai irgi uždirba pinigus, todėl duoda šansą visiems sudalyvauti kokioje nors tinklinėje prekyboje ar piramidinėje schemoje, todėl kiekvienas turi šansą kažką užsidirbti. Tai čia irgi užtat turime padėkoti bankams. Nes jei bankų nebūtų, tai būtų tiktai kažkoksai pinigų plovimas, o štai dabar gaunasi toksai pinigų uždirbimas.

Ačiū jums, brangūs bankai, kad mums taip padedate gyventi, nes jeigu jūsų nebūtų, tai mes numirtume iš bado!

Viskas apie ekonomiką


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9