Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 992 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - kardinaliai atsinaujina, nes Kalėdos!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Šuniukas Oregonas - tai anoks šuo, kuris gyvena geriau, nei koks nors ministras

Savo populiarumu Šuniukas Oregonas yra pats populiariausias Lietuvos šuo, pralenkiantis vidutinę Radijo ar TV žvaigždutę kokius 10 kartų. O viskas tik dėl to, kad Andrius Užkalnis ir Fausta Marija Leščiauskaitė šito šuns reklamai Feisbuke kasdien išleidžia bent 2000 eurų, o tai yra keturis kartus daugiau, nei vidutinis lietuviškas atlyginimas per mėnesį.

Pipedija šiuomi jus informuoja, kad Lietuva jau pasiekė tą kapitalizmo stadiją, kai pagal savo pajamas Užkalnio ir Faustos šuo gali pirkti sau žmones į vergiją, o išties taip ir daro, nes tą šunį aptarnauja cielos trys tarnaitės, kurios ruošia jam maistą iš rinktinės gurmaniškos privačių skerdyklų mėsos!

Daugiau apie šuniuką Oregoną

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png gegužės 25 dienos įvykiai
  • 2009 metais Mongolijos opozicija paskelbė pergalę per prezidento rinkimus.
  • 2011 metais reinkarnavosi Artūras Zuokas.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Perloja - ryškią istoriją turėjusi nepriklausoma respublika, kovojusi ir pireš bolševikus, ir prieš pilsudskininkus, ir prieš vėlesnes nacių ir komunistų invazijas, ir netgi pokariu ne vienerius metus likusi tokia neprigulnia.

Daug istorijos slėpinių slepia Lietuva, tačiau daugiausiai slėpinių slepia didžialietuvininkai, nes jie nori nuslėpt, kad Lietuvoje būta ir mikrovalstybių su mikronacijomis, tokių kaip Perlojos respublika! O šioji - taigi kariavo su kuo papuola, užsiimdinėjo nepriklausoma kontrabanda ir turėjo nuosavą valdžią, kuri netgi vėlyvu sovietmečiu terorizavo komunistus!

Bendrai tai trūksta mums čia valstybių aprašymų, nes matyt turim prastokas geografijos žinias. Tai užtat čia gal jau trečią kartą pirmame Pipedijos puslapyje rašome apie Perloją.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Aišku, čia ne humoras, nes šičia nuotraukoje - tikras atvejis, kai nelegalus lėktuvas nelegaliai praskrido visą Rusiją ir nelegaliai nusileido tiesiai Raudonojoje aikštėje prie Kremliaus, o Rusijos oro gynyba nieko nei nepastebėjo

Kadangi jau praėjo cielas pusantro mėnesio po Naujųjų Metų, o mes čia vis dar paveiksliukus apie kažkokias Kalėdas turime, tai jau gal laikas atsinaujinti...

Čia jums pristatome tokį Matiją Rustą, dar žinomą, kaip Mathias Rust, kuris 1987 metais savo lėktuvu nelegaliai praskrido per labiausiai saugomą Rusijos oro gynybos zoną - kažkur nuo Leningrado iki Maskvos, o jo niekas ir nepastebėjo. Taip paaiškėjo, kad sovietų oro gynyba yra tiesiog banalus šūdas.

Tai paskui teliko sovietams girtis, kad bent jau kalašnikovai pas juos geri, ale ir ten paskui paaiškėjo, kad ne visai taip yra, kaip jie sako.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Mums čia nuolat trūksta kokių nors paveiksliukų, tai štai jums Godzila!

Štai ir šiemet, kaip ir kasmet, mums nutiko tai, kad mes šventėm nuo Kalėdų iki Naujųjų metų, o kai atsipeikėjom - paaiškėjo, kad jau Vasario vidurys praėjęs ir greitai bus kokia nors Vasario 28, o gal ir Vasario 29, o gal net ir Vasario 30 diena...

Ką mes tuo metu veikėme - nelabai gerai žinome, spėjame tik, kad buvo šizofrenija, nes taip mums įprasta, o gal netyčia dar kokių nors narkotikų apsivartojome, nes neatsimename, ką veikėme. Greičiausiai, kokio nors LSD arba marichuanos... Nors visgi greičiau tai mums šiaip buvo kokia nors psichozė, delyras ar dar kažkas panašaus.

Daugiau apie Pipedijos ideologiją!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9