Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 989 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - kardinaliai atsinaujina, nes Kalėdos!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Šuniukas Oregonas - tai anoks šuo, kuris gyvena geriau, nei koks nors ministras

Savo populiarumu Šuniukas Oregonas yra pats populiariausias Lietuvos šuo, pralenkiantis vidutinę Radijo ar TV žvaigždutę kokius 10 kartų. O viskas tik dėl to, kad Andrius Užkalnis ir Fausta Marija Leščiauskaitė šito šuns reklamai Feisbuke kasdien išleidžia bent 2000 eurų, o tai yra keturis kartus daugiau, nei vidutinis lietuviškas atlyginimas per mėnesį.

Pipedija šiuomi jus informuoja, kad Lietuva jau pasiekė tą kapitalizmo stadiją, kai pagal savo pajamas Užkalnio ir Faustos šuo gali pirkti sau žmones į vergiją, o išties taip ir daro, nes tą šunį aptarnauja cielos trys tarnaitės, kurios ruošia jam maistą iš rinktinės gurmaniškos privačių skerdyklų mėsos!

Daugiau apie šuniuką Oregoną

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png kovo 20 dienos įvykiai

Šią dieną dažniausiai būna pavasario lygiadienis, bet ne visada.

 • 321 metais Senovės Romos imperatorius Konstantinas Didysis paskelbė sekmadienį nedarbo diena. Už tai jį ir paskelbė didžiuoju, ir iki šiol prisimena. Pipedija jums čia irgi šitai primena, kad jūs neužmirštumėt.
 • 1792 metais Prancūzijos nacionalinė asamblėja priėmė naują bausmių vykdymo įrankį - giljotiną.
 • 1915 metais Albertas Einšteinas paskelbė savo reliatyvumo teoriją
 • 1933 metais SS Reichsfiureris Heinrichas Himleris pasirašė nurodymą atidaryti pirmą koncentracijos stovyką - Dachau. Pradžioje koncentracijos stovykla buvo gana saikingo dydžio, skirta tik politiniams NSDAP priešininkams, bet labai greitai ji išsiplėtė - pradėta naudoti ir šiaip kriminaliniams, ir žydams, o prasidėjus II Pasauliniam karui - dar ir karo belaisviams. Augant kalinių skaičiui, Dachau po kažkiek metų gavo maždaug apie 100 didesnių ir mažesnių filialų kitose vietose - tai būdavo Dachau padaliniai, skirti žmonų darbui. Pagal savo naudojimo pobūdį, Dachau buvo pirmiausiai katorga - t.y., įkalinimo įstaiga, skirta priverstiniam žmonių darbui. Daug vėliau, kai JAV pajėgos išlaisvino Dachau, tai kareiviai, pamatę, iki kokio klaikaus lygio ten nukankinti dešimtys tūkstančių žmonių, sustatė visą konclagerio personalą prie sienos ir iš kulkosvaidžių iššaudė.
 • 1936 metais Vokietijos katalikų bažnyčiose buvo imta platinti popiežiaus Pijaus XI enciklika, nukreipta prieš nacizmo nusikaltimus, tai už tą encikliką paskui naciai ir kunigus į koncentracijos stovyklas ėmė kišti.
 • 1948 metais prasidėjo aiškus skilimas tarp SSRS ir mažosios SSRS - Jugoslavijos, kurią šią dieną pasmerkė KPSS, už tai, kad Josifas Broz Tito neklauso ir nukrypsta nuo nurodymų.
 • 1948 metais buvo pradėta priverstinė LTSR kolektyvizacija LTSR vadovybė priėmė sprendimą, kad reikia jau masiškai atimdinėti žemę išvis iš visų ir visus varyti į kolchozus.
 • 1956 metais Tunisas gavo nepriklausomybę nuo Prancūzijos
 • 1969 metais, tyčia pasirinkę tam simbolinius 69 metus, kažkur Gibraltare susituokė John Lennon ir Yoko Ono. Jei tais laikais būtų buvusi tokia simbolika, kaip 420, tai jie būtų susituokę balandžio 20 dieną.
 • 1987 metais imtas naudoti pirmas vaistas nuo AIDS - azidotimidinas, dar žinomas kaip AZT. Nors ir nesunaikina ŽIV viruso, bet pristabdo jo dauginimąsi, todėl žmonės išgyvena gerokai ilgiau.
 • 1988 metais Kalnų Karabacho vadovybė nusprendė atsijungti nuo Azerbaidžano ir prisijungti prie Armėnijos.
 • 1989 metais įvyko avarija Jonavos Azote - išsiliejo daugybė amoniako ir užsidegė nitrofoska, tai daug tūkstančių žmonių gavo sužalojimus, dešimtys tūstančių savo ar nesavo noru turėjo evakuotis. Daugumai žmonių nebuvo pripažinti plaučių pažeidimai, kuriuos jie gavo.
 • 1995 metais šią dieną Tokijo metro įvyko zarino atakos - 12 žmonių žuvo iškart, 50 buvo sunkiai sužalota (dalis jų mirė vėliau), dar maždaug 1000 gavo laikinus ar dalinius sužalojimus, pagrindinai - aklumą, kuris ilgainiui daugumai didesne dalimi atsistatė, dar apie 5-6 tūkstančius žmonių gavo lengvesnius sužeidimus (daugiausiai - laikinus regėjimo sutrikimus). Kiek vėliau paaiškėjo, kad šitą cheminio ginklo ataką surengė tokia labai tyrai ir nekaltai atrodžiusi moksliukų ir inteligentų sekta, vadinama Aum Shinrikyo. Kurdama cheminį ginklą, sekta gavo pagalbą iš buvusių sovietinių chemikų, dirbusių su cheminio ginklo gamyba.
 • 2003 metais ankstų ryta, vos bešvintant, jungtinės JAV, Didžiosios Britanijos, Australijos ir Lenkijos pajėgos pradėjo įsiveržimą į Iraką.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Perloja - ryškią istoriją turėjusi nepriklausoma respublika, kovojusi ir pireš bolševikus, ir prieš pilsudskininkus, ir prieš vėlesnes nacių ir komunistų invazijas, ir netgi pokariu ne vienerius metus likusi tokia neprigulnia.

Daug istorijos slėpinių slepia Lietuva, tačiau daugiausiai slėpinių slepia didžialietuvininkai, nes jie nori nuslėpt, kad Lietuvoje būta ir mikrovalstybių su mikronacijomis, tokių kaip Perlojos respublika! O šioji - taigi kariavo su kuo papuola, užsiimdinėjo nepriklausoma kontrabanda ir turėjo nuosavą valdžią, kuri netgi vėlyvu sovietmečiu terorizavo komunistus!

Bendrai tai trūksta mums čia valstybių aprašymų, nes matyt turim prastokas geografijos žinias. Tai užtat čia gal jau trečią kartą pirmame Pipedijos puslapyje rašome apie Perloją.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Aišku, čia ne humoras, nes šičia nuotraukoje - tikras atvejis, kai nelegalus lėktuvas nelegaliai praskrido visą Rusiją ir nelegaliai nusileido tiesiai Raudonojoje aikštėje prie Kremliaus, o Rusijos oro gynyba nieko nei nepastebėjo

Kadangi jau praėjo cielas pusantro mėnesio po Naujųjų Metų, o mes čia vis dar paveiksliukus apie kažkokias Kalėdas turime, tai jau gal laikas atsinaujinti...

Čia jums pristatome tokį Matiją Rustą, dar žinomą, kaip Mathias Rust, kuris 1987 metais savo lėktuvu nelegaliai praskrido per labiausiai saugomą Rusijos oro gynybos zoną - kažkur nuo Leningrado iki Maskvos, o jo niekas ir nepastebėjo. Taip paaiškėjo, kad sovietų oro gynyba yra tiesiog banalus šūdas.

Tai paskui teliko sovietams girtis, kad bent jau kalašnikovai pas juos geri, ale ir ten paskui paaiškėjo, kad ne visai taip yra, kaip jie sako.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Mums čia nuolat trūksta kokių nors paveiksliukų, tai štai jums Godzila!

Štai ir šiemet, kaip ir kasmet, mums nutiko tai, kad mes šventėm nuo Kalėdų iki Naujųjų metų, o kai atsipeikėjom - paaiškėjo, kad jau Vasario vidurys praėjęs ir greitai bus kokia nors Vasario 28, o gal ir Vasario 29, o gal net ir Vasario 30 diena...

Ką mes tuo metu veikėme - nelabai gerai žinome, spėjame tik, kad buvo šizofrenija, nes taip mums įprasta, o gal netyčia dar kokių nors narkotikų apsivartojome, nes neatsimename, ką veikėme. Greičiausiai, kokio nors LSD arba marichuanos... Nors visgi greičiau tai mums šiaip buvo kokia nors psichozė, delyras ar dar kažkas panašaus.

Daugiau apie Pipedijos ideologiją!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9