Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Sveiki atvykę į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 561 straipsnis

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - tai humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip kliedesiaiinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Puikios paslaugos, amžini indėliai, visoksai gėris

Bankai padeda Lietuvai

Vargšai Lietuvos gyventojai, jus apvogė valdžia, nes tai tik valdžia kalta, kad indėlius kažkokius nusavino ir dar kažką ten. Todėl už jus ir teisibę pakovos Vladimiras Antonovas bei Raimondas Baranauskas - jie vėl prikels Snorą, o ir Bankas Sekundė ta proga irgi bus atgaivintas!

Žmonės, stokite į kovą! Pagalba ateis iš Rusijos! Ir koloradai jums padės! Grąžinkim Lietuvą į senus laikus - SSRS 2.0 jūsų laukia! Neleiskit nustekenti Lietuvėlės, grąžinkime kolūkius, atkurkim komjaunimą, užtikrinkim gerovę - kad kiekvienas gautų maisto talonų, kad nesiautėtų vertelgos!


Prie ruso buvo geriau

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png rugpjūčio 29 dienos įvykiai
  • 2009 metais Rugsėjo mėnesio vidutinė oro temperatūra Lietuvoje buvo numatoma 2-3° aukštesnė už vidutinę daugiametę. Mėnesio kritulių kiekis buvo numatomas mažesnis už vidutinį daugiametį. Vidutinė rudens temperatūra Lietuvoje buvo numatoma 0,5° aukštesnė už vidutinę daugiametę. Sezono kritulių kiekis buvo prognozuojamas artimas vidutiniam daugiamečiam. Prognozės buvo sudarytos remiantis ECMWF duomenimis.

O dar anksčiau kaip buvo:

  • 1526 metais per kažkokį tai Mohačo ar tai Mochačo mūšį Lietuvos kariuomenė gavo į kaulus nuo Turkijos, todėl LDK valdovas prarado savo dvi vasališkas žemes - Vengrijos karalystę ir Bohemijos (Čekijos) karalystę, nes LDK didieji kunigaikščiai iki tol buvo dar ir Vengrijos ir Čekijos karaliais.
  • O štai 1825 metais tokia Brazilija gavo nepriklausomybę, tai dabar yra viena iš galingiausių pasaulio valstybių, tik kad tolima mums labai.
  • O 1833 metais galų gale Didžioji Britanija panaikino pas save vergovę, tiesa, su labai didelėmis išimtimis, kurios galiojo dar ištisą dešimtmetį, nes krūvoje Anglijos kolonijų vis dar vergovė veikė kuo puikiausiai, o JAV veikė dar ilgiau.
  • 1885 metais toksai Gotlibas Daimleris išrado pirmą pasaulyje motociklą.
  • O 1910 metais savanoriškai ir liaudies valia Korėja ėmė ir prisijungė prie Japonijos.
  • O 1911 metais paskutinis laisvėje JAV gyvenęs indėnas pasidavė į nelaisvę - tai buvo anoksai Ishi, kuris buvo paskutinis gyvas likęs Yahi genties indėnas, nes visi jo gentainiai buvo išnaikinti. Ishi mirė po kelerių metų nuo tuberkuliozės.
  • 1949 metais Sovietų Sąjunga išbandė savo atominę bombą kažkur Semipalatinske.
  • 1991 metais visai jau pasidarė aišku, kad SSRS atėjo galas, nes netgi tenykštis aukščiausiasis teismas sustabdė kompartijos veiklą ir paskelbė šią neteisėta.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Visur tvarka ir teisingumas, nes Rusijoje - viską milicija prižiūri

Rusija - nuostabi valstybė, kur tyrimai rodo, jog išprievartavimą per savo gyvenimą patiria apie 70% moterų, o ketvirtadalis vyrų yra sėdėję kalėjime. Tai tikra SSRS vertybių paveldėtoja, o Vladimiras Putinas - jos didysis vadas. Bičiuliaujasi su Šiaurės Korėja, draugauja su Iranu bei Sirija, o taip pat su dvasingomis Donbabvės bei Lugandos respublikomis.

Išties Rusijoje niekas neserga ligomis, visi pertekę pinigais, rublio kursas kyla kaip ant mielių, pramonė ir ekonomika vystosi neįtikėtinais tempais, žmonės gauna nemokamus butus, pensininkų pensijos tokios, kad jie visi kasmet važinėja į Palangą, o nusikalstamumas senų seniausiai išnykęs. Žinoma, ir korupcijos tenai nėra.

Negeranoriai sako, kad netoli 100% Rusijos gyventojų patiria PTSD, nes smurtas ir teroras senų seniausiai toje šalyje yra visiška norma, bet kadangi Akademikas Snežnevskis prisakė, jog tokio sutrikimo nėra, tai reiškia - netiesa. Ir išvis, viskas yra blogoji Vakarų propaganda.Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Kaip žinia, pimpalas yra toksai gyvūnas, o be to, kaip žinia, pimpalas kišamas ten

Pranešame jums, kad šiemet mes buvome pamiršę apie Kalėdas, nes tiesiog pamiršome. Tiksliau, pernai pamiršome. Ir apie Naujuosius metus pamiršome. Nes girtuokliavome ir šiaip kraustėmės iš proto. Be to, mus kamuoja šizofrenija ir dar kažkokie kiti sutrikimai. Todėl dovanojame jums šitą pūkuotą gražų pimpalą, kad jį paglostytumėte ir pasidžiaugtumėte.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Toksai švelnus ir mielas veidas, nors amžiaus šitam tipui - jau beveik 80 metų, tai Josifas Kobzonas, dainininkas, geras Vladimiro Putino sėbras, rusofašistas ir rusų mafijos veikėjas

Didžioji Rusija eina tuo pačiu savo pergalių keliu - štai nors garsusis Japončikas kažko nepasidalino su Asociacija XXI amžius nariais, o ir kooperatyvas Ozero nelabai jį pamėgo, betgi visvien savo darbą padarė, stiprindamas visus tuos Putino vertikalės mechanizmus. Į praeitį jau nueina ir tokie vardai kaip Anzoras Kikališvilis, Otaras Kvantrišvilis, Šabtajus Kalmanovičius, Solncevo grupuotė, bet visvien išlieka seni saitai, kuriuos saistė KGB, o dabar tęsia tas pats FSB.

Netgi keista pasidaro, kai paaiškėja, kas ten tokie Rusijoje į valdžią sulindo. Arba kaip tik visai nekeista.

Daugiau apie rusofašizmą!


Šios savaitės iniciatyvos tema yra Pedivikija, vikipedai beigi vikipedikai.

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9