Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Pagrindinis puslapis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Jūs pakliuvote į Pipediją,
Internetų, kliedesių, folkloro ir t.t. enciklopediją, kurią kurti gali kiekvienas.

Prisijunk ir pasidalink savo idėjomis su pasauliu!

Šiuo metu yra 7 978 straipsniai

Wbar green2.jpg
Crystal Clear app package network.png Apie Pipediją
Pipedija - kardinaliai atsinaujina, nes Kalėdos!
Pipedija - tai įvairi simptomatika, kliedesiai, šizofrenija, humoras, anekdotai, tautosaka ir šiaip nesąmonėsinternetų bei nerišlių gandų. Įspėjame, kad visi čia esantys nusišnekėjimai yra aprašyti nesant sveiko proto, taip kad nepatariame skaityti, o geriau patariame įsijungti cenzūrą savo kompiuteryje. Jei sugebat greitai įsižeisti, galit jau eiti iš puslapio atgal į savo forumus ir Feisbuką, tsakant.

Pipedia has a fast growing English content you may use! Пипедия есть даже на русском!

DĖMESIO, Pipedija neskirta mažvaikiams ir dibilams, o ir bendrai žmonėms. Reikalaujame čia nieko neskaityti, nes jums nesuteikiame tokios teisės. Jums tai draudžia nepilnamečių apsauga nuo informacijos beigi N-18.
Wbar blue.jpg
Star Ouro 8bits.png Savaitės straipsnis
Daugelis netgi nežino, kaip atrodo vatnikas, tai mes čia jums patekiame jo nuotrauką.

Nagrinėdami čia rusofašizmo reiškinį, turime pasakyti, kad čia mes skleidžiame nuomonių įvairovę ir štai netgi pripažįstame tokias vertybes, kaip pvz., vatnikas, nes vatnikas - taigi tik drabužis, ir kas kad prasmirdęs degtine, vėmalais ir šūdais - tai drabužis ir viskas! Negalima būti netolerantiškais, todėl turėkime toleranciją drabužiams, netgi kai nuo jų varva šūdai!

Senos vatnikizmo tradicijos - tai pati visokių Rusijos režimų esmė. Rusofašizmas, visokie ten juodašimtininkai - tai buvo dar netgi caro laikais, daugiau kaip prieš 100 metų, o dabar šitai ugdoma per visokias naujas organizacijas, kaip kad visokios tenykštės partijos kaip KPRF, grupuotės kaip kad Naši, veikėjai kaip Žirinovskis, o dar ten visokie propagandos kanalai, kaip Pervyj Baltijskij, Sputnik, Rubaltic ir panašūs.

Mes čia duodame žodžio laisvę visiems, tai su ta laisve ir apie visokius koloradus bei vatnikus parašom!

Daugiau apie rusofašizmą

Wbar green2.jpg
Kal-Kovo 18.png vasario 18 dienos įvykiai
  • 1386 pagal gudrų planą Jogaila vedė Lenkijos karalienę Jadvygą, taip imdamas valdyti visą Lenkiją ir ją prijungdamas prie Lietuvos. Ale gavosi kažkaip taip, kad paskui viskas nuėjo atvirkščiai, nei numatyta.
  • 1879 metais okupuotuose Prancūzijos Versalio rūmuose Bismarkas paskelbė, kad Vokietija dabar bus imperija, o jos imperatoriumi bus Prūsijos karalius
  • O 1913 metais kažkoksai Pedro Lascurain tapo prezidentu garsioje ir didelėje šalyje - Meksikoje. O jau po pusvalandžio atsistatydino, taip sumušdamas visus prezidentavimo trumpumo rekordus pasaulyje, taip kad rekordininkas iki šiolei matyt.
  • 1930 metais kažkokia karvė, vardu Elm Farm Ollie, tapo pirmą kartą lėktuvu skridusia karve pasaulyje, nes kažkokie amerikonai sugalvojo padaryti karvių melžimo renginį per kokią tai aviacijos parodą.
  • O štai 1954 šią dieną buvo įkurta Scientologijos bažnyčia, nes koksai tai gudrus fantastinių knygų rašytojas sugalvojo, kad religija yra geriausias biznis
  • O 1979 metais prisnigo Sacharoje, pačioje dykumoje, ir dar gi ne šiaip sau, o Alžyro pietuose, kur jau išvis snigti negali, taip kad štai jums ir prašom!
  • 2010 metais Vilniuje vyko masinė entelektualų psichozė - Knygų mugė.
Wbar green3.jpg
Crystal Clear app package network.png Mėnesio šalys
Perloja - ryškią istoriją turėjusi nepriklausoma respublika, kovojusi ir pireš bolševikus, ir prieš pilsudskininkus, ir prieš vėlesnes nacių ir komunistų invazijas, ir netgi pokariu ne vienerius metus likusi tokia neprigulnia.

Daug istorijos slėpinių slepia Lietuva, tačiau daugiausiai slėpinių slepia didžialietuvininkai, nes jie nori nuslėpt, kad Lietuvoje būta ir mikrovalstybių su mikronacijomis, tokių kaip Perlojos respublika! O šioji - taigi kariavo su kuo papuola, užsiimdinėjo nepriklausoma kontrabanda ir turėjo nuosavą valdžią, kuri netgi vėlyvu sovietmečiu terorizavo komunistus!

Bendrai tai trūksta mums čia valstybių aprašymų, nes matyt turim prastokas geografijos žinias. Tai užtat čia gal jau trečią kartą pirmame Pipedijos puslapyje rašome apie Perloją.


Wbar pink.jpg
Nuvola filesystems camera 8bits.png Rinktinė iliustracija

Aišku, čia ne humoras, nes šičia nuotraukoje - tikras atvejis, kai nelegalus lėktuvas nelegaliai praskrido visą Rusiją ir nelegaliai nusileido tiesiai Raudonojoje aikštėje prie Kremliaus, o Rusijos oro gynyba nieko nei nepastebėjo

Kadangi jau praėjo cielas pusantro mėnesio po Naujųjų Metų, o mes čia vis dar paveiksliukus apie kažkokias Kalėdas turime, tai jau gal laikas atsinaujinti...

Čia jums pristatome tokį Matiją Rustą, dar žinomą, kaip Mathias Rust, kuris 1987 metais savo lėktuvu nelegaliai praskrido per labiausiai saugomą Rusijos oro gynybos zoną - kažkur nuo Leningrado iki Maskvos, o jo niekas ir nepastebėjo. Taip paaiškėjo, kad sovietų oro gynyba yra tiesiog banalus šūdas.

Tai paskui teliko sovietams girtis, kad bent jau kalašnikovai pas juos geri, ale ir ten paskui paaiškėjo, kad ne visai taip yra, kaip jie sako.

Wbar green1.jpg
Pp clock 8bits.png Savaitės iniciatyva
Labai džiaugiamės, kad jau atėjo Kalėdos, tai ir Kalėdų Senelis lanko visus!

Dabar jau šventės, tai pakolei Pipedija visa yra kalėdinė, tai ir džiaugiasi visi, nes pilna visokių naujienų gražių čionai. Štai mes ta proga jums skelbiame seniausią vaikišką eilėraštį, koks tik yra lietuvių kalba. O tai jūs nežinote, kad tą eilėraštį pagal visokias vaiko teises jau atrodo uždraudė už tenai aprašomas geriausias vaikams skirtas dovanas, o jei neuždraudė, tai jau uždraus tikrai, nors jis yra tikras kultūros paminklas? Mes jį čia turime - tai "Kalėdaitis dėl mažų vaikelių".

Ogi viskas tik dėl to, kad tradicinės vertybės yra pamintos ir sunaikintos, tai ir šitą eilėraštį sunaikins, nes nieko nebeliko jau jiems brangaus ir švento ant Lietuvos!

Mes dar norime čia jums priminti, kad Pipedija - už tradicines šeimas ir kitą gerovę, mes visiems skelbiame, kad didžiausia vertybė - tai fizinės bausmės, nes jos sukelia meilę, gėrį ir laimingumą, todėl visus žmones reiktų lupti reguliariai, mažiausiai kasdien ryte ir vakare!

Su artėjančiais jus 2019 metais, nes tai jau kiti Naujieji Metai, negu kad besibaigiantys 2018!

Daugiau apie Pipedijos ideologiją!


Šios savaitės tema yra Pipedijos išgelbėjimas, t.y. rašykit apie beleką, svarbu kad normaliai ir daug lolų..

Wbar yellow.jpg
Disambigua compass.png Pipisritys
Visi straipsniai pagal pirmą raidę:

A Ą B C Č D E Ę Ė F G H I Į J K L M N O P Q R S Š T U Ų Ū V W X Y Z Ž 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9