Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Vatikanas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
vatikano vėliava

Tai maža valstybė valstybėje. Kad turėtų kur gyventi saujelė kunigų kartu su popiežiumi nutarė įkurti mažą valstybę kurioje negaliotų normalaus pasaulio įstatymai ir netgi fizikos dėsniai. Tai įvyko dar 751 m.

Vatikane vyraujanti religija yra krikščionybė, ji sudaro manome nedaug procentų, likę gan išsilavinę ir nekvaili žmonės. Dabar Vatikanas užima svarbų vaidmenį daugelio šalių poliniame gyvenime, nors deklaruoja, kad bažnyčia į politiką nesikiša. Vien JAV delfio.lt duomenimis kasmet dėl kunigų priekabiavimo išmokama 500000000 dolerių nukentėjusiesiems. Iš to darome išvadą, kad Vatikanas yra įtakinga ir turtinga, bei su nusikalstamu pasauliu susijusi organizacija.

O tai dar nuostabu, kad Vatikanas gi turi kariuomenę, katroji iš Šveicarijos rinktinių gvardiečių, tai dar sklando kalbos, kad tie gvardiečiai, nors viešai ir nešioja nuolat kažkokius viduramžių šarvus, bet tikrovėj taip paruošiami, kad visoks specnazas ar net Čakas Norisas atrodo prieš juos, kaip vaikai...


Pagrindinė veikla

 1. Kunigų safari
 2. Inkvizicija
 3. Kova prieš Islamą ir kitas religijas
 4. Ekskomunikacija
 5. Pinigų plovimas
 6. Krikštijimas
 7. Mokslo pažangos stabdymas
 8. ŽIV plitimias Afrikoje [1]
 9. NSO kontakto užmezgimas [2]


Oficialus Vatikano pasisakymas apie bažnyčią

Įtakingiausi Vatikano gyventojai pagal hierarchiją

 1. Dievas
 2. Jėzus
 3. Popiežius
 4. Pydermeškis
 5. Visi kitiVisokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

 1. http://www.lrytas.lt/-12378929591235903017-i%C5%A1-afrikos-gr%C4%AF%C5%BEus%C4%AF-popie%C5%BEi%C5%B3-sutiko-demonstrantai-su-prezervatyvais.htm
 2. http://www.delfi.lt/news/daily/science/vatikanas-ateiviai-gali-buti-laisvi-nuo-pirmaprades-nuodemes.d?id=25722625