Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

SSRS

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Populiariausias SSRS simbolis - tai ne sovietinis herbas, ne raudona žvaigždė ir netgi ne pjautuvas su kūju, o kombinacija iš raidžių X, Y ir dar kažkokio neaiškaus ženklo, primenančio veidrodinę N. Dėl to kartais žmonės siūlo vieni kitiems pasivaikščioti ir prisiminti tarybinius laikus, pasiųsdami juos į tą vietovę, kažkur toli esančią... Tad ir dabar, norėdami pasirodyti puošniai, Rusijos vertelgos tą simbolį naudoja, o daugelis gyventojų rašo jį ant sienų, tvorų ir kitose įvairiose vietose.

SSRS arba Tarybų Socialistinių Respublikų Sąjunga, kitaip dar TSRS - anokia buvo sovietinė imperija, kur valdė komunistai. Tai čia ir kalbėt apie ją nėra ką, iš to pragaro ištrūkus. Nors yra, žinoma, tokių, kas su nostalgija prisimena, tai užtat dabar ir randasi tokios kvailystės, kaip SSSR 2.0.

Dar CCCP kartais po šiai dienai vadinama TSRS - tarybų (o ne sovietų) socialistinių respublikų sąjunga, nes juk tarybiniai laikai buvo, o ne sovietmetis, tą kiekvienas žino, o tik dabar propagandos skleidėjai nori viską paneigt, kad ir gerų dalykų būta tais laikais. Čia tegu kalbainiai aiškinasi kas kur prie ko - ar turi būti pagal lietuvių kalbos taisykles ar pagal Amerikos balsą. Bet tada jaugį ir poną Landzbergį įvardinkime Aukščiausiojo sovieto pirminyku ir ne kaip kitaip.

Ypatingai gyvuliškai Sovietų Sąjungos nekenčia ir bet kokį tarybinį palikimą niekina toksai Rokiškis Rabinovičius, tai anasai netgi didžiulį straipsnių ciklą parašė, pagal kurį atrodo, jog jei pakliūtum į tuos laikus, tai gyvenimas būtų kaip konclageryje[1]. Na, kita vertus, išties taip blogai ir buvo, jei jau rimčiau pažvelgus.


Labas, Lietuva! apie Sovietų Sąjungą

Tai čia pacituosim tiesiog kitą nuomonę, o jau patys atsirinkit, kas ir kaip ten buvo:

TSRS buvo gera socialistinė valstybė, funkcionavusi išskirtinai kiekvieno žmogaus naudai ir gerovei. TSRS buvo garantu kiekvienam žmogui, kad rytdiena išaus, rytoj bus ką dirbti ir bus ko valgyti. Nebuvo nelaimingų žmonių TSRS. Nebuvo AIDS, nebuvo vėžio tiek daug, ypač sunkių nusikaltimų buvo 70 kartų mažiau ir dar daug negerų dalykų nebuvo.

Vienžo, garsus komuniagų propagandistas užtikrintai teigia, kad prie ruso buvo geriau!

Sunku sakyti kaip te iš tiesų buvo, kai nusikaltimų niekas neviešino, nebent iš tiesų išskirtiniais atvejais, pvz, kaip buvo su Lingės byla, o AIDS epidemijos galgi nebuvo nes vietiniams pydarams (kurių Tarybų Sąjungoje būktai nebuvo) nevalia buvo kryžmintis su vakariečiais, netgi tokius sodindavo į kaliūzę. Gal ir taip. Ale kiekvienas dermojedas buvo prievarta įdarbinamas - o dabar žiū - teisė žmogaus gi nieko nedirbti o už kažką gyventi ir mersu važinėtis. Na sunku sakyti - kiekvienas laikotarpis kažkokių gerumų/blogumų parodo, ale durnas tas, kuris gyvena vien prisiminimais.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://rokiskis.popo.lt/tag/sovietmetis/