Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Baudžiamoji psichiatrija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Baudžiamoji psichiatrija - tai ta psichiatrija, kurią visokie antipsichiatrai visur aprašinėja ir skleidžia, nes išties jie nori sužlugdyti psichikos ligų gydymą ir Lietuvos psichiatrinę sistemą. Antipsichiatrai serga aiškiu psichikos sutrikimu, kurį tikrai pavyktų diagnozuoti, jei juos paguldytume į psichiatrinę ligoninę. Galime net neabejoti, kad tai šizofrenija, o jiems reikia skubaus priverstinio gydymo.

Neišsigalvokite čia nesąmonių apie baudžiamąją psichiatriją, nes tokios nėra ir nebuvo. Akademikas Andrejus Snežnevskis aiškiai parodė, kad psichikos sutrikimai - tai degeneracija, krui prasideda įvairiomis formomis, kaip kokios nors neurozės ar netgi ne psichikos sutrikimai, o išvis kažkoks gripas. Nuo neaiškių simptomų prasidėjusi vangioji šizofrenija paskui virsta degradacija ir psichiniu marazmu, tuo tarpu pacientai - kelia grėsmę aplinkiniams!

Jei jūs čia skaitote šitą antipsichiatrų ir šizofrenikų parašytą Pipediją - tai jūs nenormalūs, pas jus jau aiškus defektas, asmenybės sutrikimas sunkioje formoje, autizmas ir šito puslapio sukurta indukuotoji psichozė. Kreipkitės į artimiausią psichiatrinę ligoninę ir pasakykite, kad jums skubiai reikalinga pagalba dėl pipedijos, ji jums paveikė smegenis. Geranoriai gydytojai psichiatrai jums tikrai padės pasveikti.

Nuo teorijų apie baudžiamąją psichiatriją labai gerai padeda aminazinas ir elektrokonvulsinė terapija.