Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Antipsichiatrai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Antipsichiatrai arba antipsichiatriniai judėjimai - tai visokie psichikos ligoniai, kurie aiškina, esą pscihiatrija taiko neteisingus metodus ar nesilaiko žmogaus teisių, blogai elgiasi su pacientais, juos kankina ir žaloja ir taip toliau. Taip pat neretai aiškina, esą kažkada egzistavo ar netgi dabar tebesitęsia kažkokia baudžiamoji psichiatrija.

Antipsichiatriniai judėjimai yra nusikalstamos sektos, kurios negali pagrįsti jokių savo teiginių. Jų nariai neabejotinai serga psichikos sutrikimais, todėl ir šneka šitas nesąmones. Šitos jų nesąmonės yra kliedesiai, o psichikos sutrikimą įrodo aiški disimuliacija, kai šitie antipsichiatrai vengia medicininio psichiatrinio ištyrimo ir gydymo.

Nusiteikimas prieš psichiatrinį gydymą ir psichiatrinius gydymo metodus yra vienas iš patikimiausių ir aiškiausių schizofrenijos požymių. Tuo atveju, jei pacientas į psichiatrinį gydymą žiūri kritiškai, jam reikia rašyti schizofrenijos diagnozę ir siųsti jį skubiam priverstiniam gydymui, nes tai psichozė, ir gydymo vengiantis pacientas kelia pavojų sau ir aplinkiniams.

Paranoidinės teorijos apie prievartinį gydymą psichiatrinėse ligoninėse yra ne kas kita, kaip persekiojimo kliedesiai. Niekas į psichiatrines per prievartą neguldo ir tenai per prievartą nelaiko! Ir joksai gydymas ECT ar aminazinu niekaip niekam nekenkia, nes tiktai padeda pasveikti.

Antipsichiatriniai aktyvistai yra visuomenei pavojingi ligoniai, sergantys pavojinga paranoidinės schizofrenijos forma, jie kelia aplinkiniams žmonėms indukuotas psichozes, skleisdami savo melus ir visą nepagrįsta šmeižtą. Šitaip jie daro didžiulę, milžinišką žalą psichiatrijai!


Dar žr.

  • Psichiatrijos išdavikas, antisnežnevskininkas, antipsichiatras Dainius Pūras