Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Donald Trump

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Kai per 2020 Seimo rinkimus kažkokia lazdų partija nieko nelaimėjo, tai vis dar užsitrumpinę rinkiminėmis nuotaikomis, visi ėmė kovoti už Donaldo Trumpo pergalę JAV, galvodami, kad jie čia kažką tai pakeis. Tai aišku, kad nieko nepakeitė, nes Donaldas Trumpas netgi nežino, kur yra Lietuva.

Donald Trump, o lietuviškai gi Donaldas Trampas arba gal netgi ir geriau būtų sakyti Donaldas Trumpas - garsusis JAV prezidentas, labai nekenčiamas visokių tenai leftistų, nes užtat palaikomas QAnon ir daugelio kitų, o ypačiai gal Audriaus Bačiulio, kurio dažnuose kalbėjimuose jis vis dar viską laimėjo ir dar paaiškės, kad viskas bus kitaip. Nes gi negali nebūti kitaip, jei negali būti taip, kaip gali būti, bet nebūti, tačiau nebūtinai.

Amerikoje Donaldas Trampas garsėja savo šmaikštumu, saov puikiu pasakymu apie moteris - "grab them by the pussy" (t.y., "čiupinėkite jas už pyzdos"), o taip pat tuo, kad kadaise vadovavo kažkiems teatrinių imitacinių imtinių renginiams bei dar kažkokioms nesąmonėms. Labai visaip pagarsėjęs, Donaldas Trampas buvo išrinktas JAV prezidentu, dažnai kalbėdavo Tviteryje, neretai nusišnekėdavo, bet paraleliai ir juokaudavo labai nevaikiško stiprumo bajeriais. Kadangi tuos bajerius ne visi suprasdavo, nes humoras, deja, būna įvairus, tai daugelis nuo to ėjo į gilią frustraciją ir kartais netgi į stuporą.

Galų gale visgi, panašu, kad Donaldo Trumpo era baigėsi ir atėjo Joe Biden, tai dabar jau viskas bus kitaip.


Čia niekaip nesusijęs paveiksliukas, kuris niekaip nesusijęs, tiesiog atsitiktinai į čia papuolė, ir Donaldas Trumpas čia niekuo dėtas.

Dar žr.

  • Emilija Trumpaitė - kaip kai kurie gandai sakė, Donaldo Trumpo dukra, bet išties tai dukterėčia.