Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

N-18

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

N-18 tai tokia tarptautinė žymėsena, reiškianti, kad Nepilnamečiams Negalima.

Negalima, nes jų negalima normaliai pasodinti (taikyti baudžiamąją atsakomybę), o tie jaučiasi nebaudžiami ir išdarinėja kas į galvą šauna ar dar blogiau - ant galvutės niežti.


Visa Pipedija yra N-18.


 Crystal Clear action button cancel.png 

JŪS NETURITE 18 METŲ

Šitas puslapis neskirtas mažvaikiams, tokiems, kaip JŪS. Dinkit iš čia, nes jūsų IP adresai ir visa kita informacija, kokia tik pasitaikys, bus perduota jūsų tėvams pagal pirmą prašymą. Pipedija negali sukontroliuoti mažvaikių, tačiau padarys viską, kad mažvaikiai būtų apsaugoti.

Norėdami paskaityti šitą puslapį, turite privalėti turėti 18 metų. Skaitydami Pipediją, jūs privalote būti 18 ar daugiau metų. Priešingu atveju, jūs neturite teisės skaityti ir privalote iš čia dingti, uždaryti šitą puslapį ir ištrinti visą informaciją apie šitą puslapį, kad atsitiktinai daugiau jos neperskaitytumėte. Taip pat privalote apie tai nedelsdami informuoti savo tėvus ar globėjus.


Taigivat, jeigu dar esi malalietkė ar koks mažvaikis ar šiaip snarglys ir nepilnametis, tai jau dabar turėtų būti gėda, kad niekam nesakęs lankaisi Pipedijoje


Dar būna ir kitokių žymėjimų: