Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Mėmė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš Mėmės)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Šokantis kūdikis (NetBaby arba Dancing Baby) buvo pirma mėmė, išplitusi per visą pasaulį, iki tol tokių virusinių personažų nebūdavo... O tai gi kokiais gal 1996 kokiais buvo, ar tai panašiai kažkur...
Dažniausiai pasitaikančios internetų mėmės visame gražume (Pydermeškio nesimato dėl ir taip aiškių priežasčių).

Mėmės, o kaip liepia sakyti visokie kalbainiai, tai memai. Savo esme gi tos mėmės ir memai - tai visokios debilavotos mintys, kurios plinta internetuose ir dažnai už jo ribų. Kadangi mėmės dauginasi kaip virusai, tai plinta apkrėsdamos nekaltus žmones ir juos panaudodamos savo nesveikam plitimui. Kai kurie sako, kad dauguma mėmių gimė interneto šiknaskylėje - 4chan.

Vienok bet kuri mėmė yra dar ir kaip ir koks tai ten virusas, katras užkrečia smegenis, o jas ardydamas plinta. Tai čia vienareikšmiškai galima tarti, kad bet kurio mėmių platintojo smegenys yra nemenkai suirę, kitaip tariant diagnozė aiški. Jei kam neaiški, tai išsyk galime paaiškinti: tai oligofrenija, o patogenezė jos - internetai.

Tai jums bet kuri davatka patvirtins, kad mėmių platintojams tiesus kelias į Pragarą, nes nerasi tokios, kuri nebūtų kaip nors bedieviška, eretiška ar bent jau juokinga. Nes kaip žinia, bažnyčia draudžia juoktis, nes juokas yra iš Velnio, kaip ir visas kitas humoras.

Kleckas jums sako, kad reikia sakyti ne mėmė o meme!


Memas, o ne mėmė

Garsusis Kleckas Buržujus visiems aiškiai paaiškina, kad neturi būti sakoma "mėmė", o reikia sakyti "memas". Nes memas - tai toksai kaip mimas, kuris viską įsimena, nes tai yra nuo žodžio "memory" ir "memorability" ir panašiai. Taip kad memas savo esme yra toksai, kur nori ar nenori, įsimena į atmintį, sukurdamas ženklą, per asociacijas vis išnyrantį paviršiuje ir tokia yra visa giluminė semiotika, kuri čia pasireiškia.

Tuo gi tarpu žodis "mėmė" reiškia lietuvių kalboje tiktai visokius mėmes, kurie yra dibilai ir dar asocijuojasi su Mėmeliu bei fašistais. Todėl negalima sakyti "mėmė", o reikia sakyti "memas", nes tiktai tada vidinė semiotika gaunasi teisinga.

Pipedijai žinomos mėmės

... Ir dar krūvos kitų, katras jau užsiknisom aprašinėt visur.

Mėmių yra ir rusiškų:

Kartais pasitaiko netgi lietuviškų mėmių: