Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

1984

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Čia jūsų malonumui, jei suprantat angliškai, kaip gražūs žodžiai apie visuomenės saugumą pavirsta totalitarine kontrole realybėje - taip kad 1984 jau atėjo, jie čia ir dabar, ir apie juos niekas neįtaria lygiai taip pat, kaip neįtarė George Orwell knygos veikėjai

1984 - galgi bene seniausia ir netgi ne iš internetų, o iš knygų kilusi mėmė pasirodo!

Taigi anoksai George Orwell, katras knygutes rašė, prikūrė visą krūvą šitų visokių mėmių, o pora jo knygų pavadinimų patys tapo mėmėmis, kaip ir šioji 1984!

Tai šiaip jau, kai kas pasako "1984" šitai reiškia, kad yra pyzdec, valdžia pisa protą, visur melas ir propaganda, o teisybės niekur nerasi, negana to, Didysis Brolis jus stebi, o paskui dar pas jus ateis Meilės Ministerija, kuri gydys jus elektrokonvulsine terapija tol, kol pasveiksit ir imsit tikėti, kad 2+2=5!

Tai jei norit tapti rimtais pseudointelektualais, tai čia jau reikia šitą knygą perskaityt...


Matematinės 1984 metų įdomybės

O dar kaip Vikipedija pasakytų, tai prieš 1984 buvo 1983, o po 1984 bus 1985... O dar jei sudėsime 19 skaičiaus skaitmenis, tai gausim 10, o prie jų sudėsim 84 skaitmenis ir gausim 12, o kai 10 sudėsim su 12, gausim skaičių 22, kurio abudu skaitmenys yra vienodi! O jeigu tada sudėsim tuos abudu 2 vieną su kitu, tai gausim 4, kuris yra paskutinis 1984 metų skaitmuo!

Išties gi, jei visokias nesąmones atmesim, tai 1984 tiesiog du paskutiniai skaitmenys sukeisti vietomis, nes kai George Orwell rašė savo tą baisią knygą, tai buvo 1948 metai, o įvairūs pasaulio režimai, juos kartu į vieną krūvą sudėjus, turėjo labai nemažai visokių bruožų, primenančių Ingsoc turėtą tvarką.


Dar žr.

Kitos svarbios sąvokos, kurias jums reikia žinoti apie 1984 metus:

Dar kažkokie susiję irba panašūs dalykai: