Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Nacionalinė varškės valgytojų gynimo asociacija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
(Nukreipta iš NVVGA)
Peršokti į: navigaciją, paiešką
Už jūsų ir mūsų vienybę varškės valgymui!
Gražiais plakatais dabinasi miestai ir internetai

Nacionalinė Varškės Valgytojų Gynimo Asociacija arba NVVGA vienok susiformavo stichiškai, kai kažkokia ten Lietryčio žurnalistė parašė, kaip kokią ten jos draugiešką Zitą Čepaitę prametė iš koncerto, už tat, kad jinai varškės nešėsi. Taip kad baisusis apsauginių siautėjimas ir kabokų savivalė ne kur kitur, o Vilniaus centre esančiame Mokytojų namų kiemelyje išvirto pagarsėjusiu varškės skandalu, katro pasekoje snukiaknygė subūrė minią trolių, išgeneravusių baisiausiai pagarsėjusią ir pamišimo susilaukusią mėmę bei nelegalią politinę organizaciją, kuri niekur neregistruota, už ką jos nariams gali grėsti ir koks nors teisinis persekiojimas.

Nors nemažai interneto trolių ir šiaip gyventojų bando priskirti NVVGA pareigas ir titulus tam tikriems žmonėms, tačiau iš tiesų NVVGA įkūrė, prižiūrėjo, išpopino ir palaikė ne koks nors trolis ar žmogus, o visas internetas. Tai pirmasis judėjimas ant mūsų svieto, kuris neturi nei vado, nei viešųjų ryšių atstovo, nei reklaminio veido, nes tai bendruomeninis judėjimas. Reklaminio veido pareigos buvo siūlytos Zitai Čepaitei, bet ana, matyt, labai užsiėmusi savo naujos knygos rašymu, todėl neatsakė į šį pasiūlymą.

Kažkodėl dar kai kurie neteisingai sako, kad šita asociacija vadintis esą turėtų kaip Nacionalinė grūdėtos varškės valgymo asociacija, nes esą ten buvo ne šiaip kažkokia varškė, o grūdėtoji. Tačiau su šiuomi reikalu sutikti negalima niekaip, tad ir Pipedija šį dalyką neigia vienareikšmiškai.

Kaip žinia, 2011 metais po Kristaus, liepos 28 dieną įvyko didelio atgarsio žiniasklaidoje ir visuomenėje sulaukęs NVVGA narių organizuotas mitingas už teisę valgyti varškę viešose vietose. Organizatoriai iki šiol nelaiko šlapimo dėl džiaugsmo, jog mitingas buvo visiškai sėkmingas ir nuo šiol kiekvienas doras Lietuvos pilietis (bet ne Londono emigrantas) galės į Mokytojų namų kiemelį įsinešti varškę ir išdidžiai ją ten valgyti.

Jeigu nieko nesuprantate, apie ką čia Pipedija postringauja, visą istoriją galite sužinoti nuolat atnaujinamuose archyviniuose internetuose su varške.


Dar žr.