Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Zita Čepaitė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Pranešė apie varškę, paskui neatėjo varškės

Zita Čepaitė - garsi irgi žymi žurnalistė, rašytoja, scenaristė bei taip toliau, gavo Vikipedijoje trumpą apibūdinimą savo gyvenimo aprašyme: Vieną didžiausių gyvenimo sukrėtimų patyrė 2011 m. liepą, kai į grupės „Antis“ koncertą apsauga neleido įsinešti varškės[1].

Taigi šiuomi aprašymu irgi varškės skandalu apie varškę mes ją ir žinom, nes iš to prasidėjo visa NVVGA bei didžiulis srautas įvairiausių mėmių, katros virtu kelias dienas nesustojančia internetinių kibirkščių fejerija, nes viskas prasidėjo nuo kažkokio straipsnio, katrą parašė taip pat šiuomi pagarsėjusi Dalia Gudavičiūtė laikarščio pirmame puslapyje ir net ne kur kitur, o Lietrytyje[2].

Štai dar visgi teisybės dėlei čia pateikiame Zitos Čepaitės[reikalingas šaltinis] pasisakymą, kuris visą ką paaiškinai iš kitų pozicijų, kad visokios nuomonės būtų atstovaujamos, nes varškė turi būti šlovinama įvairiais būdais:

  • Smagu matyti ir girdeti toki sujudima, bedt keista, kad visi isigiline tik i varske, o ne i teise nesiotis viska, net varske, kur sirdis geidzia, jei tai neuzdrausta istatymu. matau, kad cia daug astraliezuviu, tik kartais atrodo, kad astraliezuviaudami tiesiog imate ir praziopsote, kad pasamdyti apsauginiai ima tikrinti jusu krepsius ir rankines ir liepai ismesti tai, kas jums priklauso, net jei tai varskes pakelis. Atrodo smulkmena, bet nuo smulmenu viskas ir prasideda. O jei kam atrodo, kad ta varske nesiau, kad ten valgyciau, tiesiog graudu del tu zmoniu vargingos vaizduotes – gera varske turi sprogstamosios galios, ka ir parode ypatingas demesys minetam ivykiui. nes manau, kad visi astraliezuviai jaucia, kad kiekvienas apsauginis ar kioskelio savininkas sioje salyje gali pazeidineti vartotojo teises bet bijo apie tai pasakyti, nes galbut kas nors pasijuoks, uzsipuls, nesupras… Pkelkit galvas aukstyn ir neapsimetinekit, kad nesuprantant apie ka eina kalba. Vyrai ir moterys, saunu, kad sukrutot, bet neleiskit, kad varske jums uztemdytu prota. Zita[3]


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://lt.wikipedia.org/w/index.php?title=Zita_%C4%8Cepait%C4%97&diff=prev&oldid=3459223
  2. http://www.lrytas.lt/index.asp?data=20110726&id=akt26_a1110726&view=2
  3. http://www.kleckas.lt/blog/penktadienio-internetai-su-varske-16