Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!

Kategorija:Abejotini faktai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Čia patenka visokia kliedesių ir šizofrenijos pobūdžio rašliava, kuri gali kai kam sukelti visokių asociacijų irgi inisnuacijų, nes niekas čia nepagrįsta, kadangi aiški Paralelinė Visata su kažkokiu paraleliniu protu, reikalaujančiu gydymo neuroleptikais ir kitokiais būdais, bet būtinai tiktai su psichiatrų priežiūra ir sprendimu. Taip visada būna, kai teisybė pradingsta ir tenka jos ieškot.

Siekiant išvengti atsakomybės, kad kokia Asmenybė nesupyktų ar kaip kitaip nepradėtų interpretuoti Pipedijos medžiagos, rekomenduotina abejoti kiekvienu faktu, nes jei šitais kliedesiais patikėsit, tai kaltinkite patys save. Tuos kas patiki, tai paskui kiti vadina durniais, nes kitaip vadinti ne visada ir gaunasi.

Pagrindinai už abejotinus faktus internetuose atsakingi visokie blogeriai ir žiniasklaida, kurie platina neaiškaus patikimumo gandus, neretai užpumpuotus kažkokiais narkotikų sukeliamais simptomais, tai į juos ir kreipkitės dėl visko, nes pati Pipedija dėl nieko nekalta, čia tik Alternatyvi realybė ir šizofrenija kažkokia mus priverčia nesąmones skleisti.

Subkategorijos

Šioje kategorijoje yra viena subkategorija.