Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Alfredas Pekeliūnas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Alfredas Pekeliūnas - nagi dar senais laikais pagarsėjo, kad mėgsta Italijos kurortus pačių Seimo sesijų metu, taip kad čionais jo asmeninis gyvenimas pagal jį, kad darbo metu belenkur būna, taip kad rinkėjai ir kiti besidomintys neturį teisės apie tai kažko žinot ar ten nepasitenkintais būt[1].

Taip kad kai sakant, Linas Karalius su savo Tailandais toli gražu ne pirmas toks atostogūnas įdomus.

O dar kadais Alfredas Pekeliūnas buvęs Panevėžio meras, tai gal ir gi kam įdomu, kaip ten kas...

Dargi Pekeliūnas sublizgėjo spaudoje, kai būktai paaiškėjo jo neaiškios sąsajos su KGB rezervu


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.alfa.lt/straipsnis/10321685/?Seimo.skandalai..nuo.neteisetu.atostogu.iki.riausiu.organizavimo=2010-03-22_07-39