Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Alfredas Bumblauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Alfredas Bumblauskas

Didis istorikas, galima skyti - Lietuvos sitorijos tėvas (arba motina, nelygu, kas toks Edvardas Gudavičius, nes tiedu Atgimimo metais ėmėsi populiarinti Lietuvos istoriją TV laidoje Būtovės slėpiniai).

Alfredas Bumblauskas, tiesiog vadinamas Bumbla - yra studentų numylėtinis, didis baltas, su žemaitiška kilme bei gi, kaip tikras lietuvis: barzdotas, kaip lietuvis, alų plempia (bent jau plempdavo anksčiau), kaip lietuvis ir dainuoja kaip lietuvis. Galima sakyti, kad Alfredas Bumblauskas yra šių laikų Daukantas arba net gi Herodotas!

Taip pat priklauso rotariatų klanui.

VU Istorijos fakulteto dekanas


Anuomet pas Bumblauską:

  • O vieną kartą buvo tokia kultinė arbatinė Čiobrelis, ten akademiniai sluoksniai dažnai piosėdžiaudavo, o Alfredas Bumblauskas studentams įskaitas pasirašinėdavo:)