Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Aleksandras Ždanovas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aleksandras Ždanovas, dar žinomas, kaip Ždanas - vienas iš žymių Vilniaus Brigados veikėjų.

1999 nuteistas už neteisėtą šaunamojo ginklo laikymą, tyčinį nužudymą ir kitus nusikaltimus 12 metų kalėjimo, išėjo laisvėn anksčiau laiko - jau 2008, o 2009 vėl sėdo, pabuvęs laisvėje vos kelis mėnesius. Mat neužteko smegenų susiprotėt, jog per 10 metų padėtis jau gerokai pasikeitė ir nusikaltėlių nieks nebebijo, tad ką nors reketuoti ir terorizuoti bando tiktai nuo realybės atšokę.

Tai vat ir gavosi - atgavęs laisvę, pabandė kažkokį žmogėną pareketuot ir 50 tūkstančių pareikalaut kartu su keliais sėbrais, buvo pasiųsti visi naxui ir nesuprato, tai pabandė tą žmogėną sučiupt ir išvežt kažkur į mišką, įbaugint ir kaip tipo baudą - mašinos perrašymo išreikalaut. Tai ir gavo visi. Grotas.