Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

2008

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

2008 - be ne lemtingi Lietuvai metai, krizės metai, katruos neretas lygina ir su didžiųjų pokyčių pradžia. Gi iki tolei buvusi Kirkilo vyriausybė galutinai pasirodė besanti didžiausiu feilu ever, tad per rinkimus laimėjo konservatoriai su savo absurdiškomis šeimos koncepcijomis ir kitais kliedesiais.

Gi tadais į valdžią atėjo Andrius Kubilius, katras išsyk atrado, kad su finansais yra pyzdec ir kad viskas taip blogai, kad eina naxui. Tai negalvokite, kad čia mes negražiai rašom visokiais negražiais žodžiais ir galėtume kultūringiau, nes netgi garsiausias pasaulio žurnalas The Economist ant savo viršelio užrašė "OH FUCK!" raudonomis raidėmis - nes nerado tinkamesnio ekonominio termino. Vienok žinovai pastebi, kad išties krizė prasidėjo dar 2007, kai didysis NT burbulas nustojo augti ir tie, kas žinojo, ką daro, ėmė skubiai išsipardavinėti.

O kaip jau gerokai vėliau socdemai kažkaip prisipažino, anie apie tą visą ekonominį pyzdecą puikiai žinojo, tik neskelbė, o tiktais pinigus leido. Taip kad ir tapo tie 2008 krizės metais Lietuvai porą kart labiau, nei daugumai likusio pasaulio.

Tai bene būtent tais metais ir pasakė kažkas atvirai pirmą kartą: devalvacija bus! Tai kiti gi iki šiolei stebis, kad devalvacijos dar nebuvo ir skaičiuoja, kiek tai atnešė Lietuvai nuostolių, vis pamurmėdami, kad "niekur nesidės, visvien devalvuos"...

Tai dar būtent šiais metais prasidėjo NT burbulo bliuškimas, nors iki pat metų galo visokie NT vertelgos per spaudą, radiją ir TV nuolat skelbė: "butai brangz!" Tai kaip matom, dabarties ne tik kad porą kart atpigo tas NT, bet ir toliau dar tebepinga, o tie patys vertelgos įkyriai kartoja, kad "butai daugiau nepigz"...

Vienok paskui dar atėjo sunkieji kriziniai 2009...