Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Subskraibink Pipediją ant FB:

Aistė Bimbirytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Aistė Bimbirytė - gi žymi recenzentė, katroji išgarsėjo po Lietuvą, anokiame kulturopolis.lt kultūriniame portale tuo gi, kad parašė pagaliau ne apsiseilėjusiai saldžią ir sacharininę recenziją apie Užkalnio knygą, o gryniausią tiesą.

Nes iki josios visokie pezalai tiktai ir terašė visokius "miau miau miau, kaip gražu, kokia mielą protinga knyga tokia įdomi". Tai čia dabar ir Aistė Bimbirytė tiesiai pasakė: knyga ta - įžeidžianti, neaišku kam parašyta, marginali, vargana, šlykšti, nepakenčiama, o ją gi skaito - tik dibilai!

Taip kad čia ir Pipedija neabejotinai pripažįsta kad Aistė Bimbirytė vienareikšmiai teisybę pasakė, ypač ištardama tai, ko nei vienas recenzentas neišdrįso pasakyt: su savo tiražu daugiau kaip 30 tūkstančių ir kaina daugiau kaip 30 litų už egzempliorių, tas Užkalnis per savaitę uždirbo melejoną!!!!!111


Aistės Bimbirytės citatos

  • Galiausiai, jei reikėtų trumpai apibūdinti A. Užkalnio knygą, mano subjektyvi nuomonė skambėtų štai taip: tiesa, tai popsas, ir dar pasiutusiai pelningas, tačiau daugeliui neišvengiamai reikalingas, o kai kam net būtinas. - Aistė Bimbirytė apie Užkalnio kūrinį.
  • dievazi, o man dabar juoktis ar verkti? - Aistė Bimbirytė, paskaičiusi apie save Pipedijoje