Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algimantas Kirkutis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Kartą 2018, apie tą laiką, kai Saulius Skvernelis pakliuvo į visišką duobę, skelbdamas apie konservatorių sąmokslą su Kremliumi ir mokytojais, Algimantas Kirkutis šiuoju žavėjosi kaip Musoliniu.

Algimantas Kirkutis buvo gydytojas, kol nepasidarė žalstietis, tai tokiu patapęs, pakliuvo į Seimą ir tenai seimūnavo. Kaip ir nieko beveik nežinom, nes gal žmogus ir neblogas, tik kad sako, jog į kokį tai fašizmą gal palinkęs, nes Musolinis jam patinka...

Pipedija šiuomi neigia bet ką, ką tik aukščiau parašė, nes nu negali gi taip būt! Šiaip tai nelabai žino Apolinaras Kirkutis istoriją, tai nežino, kaip gyvenimą tas Musolinis baigė... Taip baigė, kad gal čia netgi šitame straipsnyje nei neminėkim, nes pakaks to, ką straipsnyje apie Musolinį parašėme. Vat taip ir būna, kai žmogus istorijos nesimokinęs, o pakliūna į Seimą ir tada nusišnekinėja...