Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Arvydas Sekmokas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Arvydas Sekmokas

Arvydas Sekmokas - toksai jau buvęs ministras, kuris naiviai tikisi, kad energijos šaltiniai pigz. Be to girdime, kad Arvydas Sekmokas moka sutramdyti Leo, užtat jam davė vadovauti Energetikos ministeriją...

Tai vaikinas, sugebėjęs už 680 mln. litų išpirkti Vakarų skirstomuosius tinklus iš Vilniaus prekybos. Ir tapęs didvyriu. Neskaitant to niekingo fakto, kad prieš penkerius metus Vilniaus prekyba už tuos pačius Vakarų skirstomuosius tinklus sumokėjo 150 mln. litų.

Už visas nuodėmes prieš tautą Valentinas Mazuronis Sekmokui enterpeliaciją surengė, kuri taip ir subliuško kaip įbezdėtas muilo burbulas, bet atsakė į klausimą kiek Seime yra Gazpromo.