Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Remigijus Vilkaitis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Remigijus Vilkaitis

Vilkolakaitis, oficialiai dar vadinamas Remigijus Vilkaitis - anokis kultūringas ministras, kandidatas į Prezidentus, TV show vedėjas (žymiausias tų show ir, be ne, vienintelis - "Tam davė, o..." - tiksliai nusakantis VEKS finansavimo ir kitokių aferistinių veiklų kryptis)

Dabar ministras nežino, kaip elgtis su bibliotekomis, kurioms per Krizisą jau visai sako striuka darosi... Nu ir ko norėt iš žmogaus, kai anasai aktorius, tad nenusimano nei apie finansus, nei apie vadybą, ne apie dar ką nors. Kai kurie dar apie tai sako, kad iš meno žmonių tokie kultūros ministrai, kaip iš daktarų - sveikatos ministrai. Arba kaip iš valytojų - aplinkosaugos ministrai, o iš melžėjų - žemės ūkio ministrai. Taigi, kaip matome, konservai pagaliau įgyvendino Lenino planą, kai valstybei vadovaut gali kiekviena melžėja!

Ten viršuj apie Vilkaitį parašyta neteisingai, nes melžėja negali vadovauti Seimui, o jis yra geras menžmogis ir artistas juokingas labai!

Tai čia kartą garsus publicistas Aistis Savukynas kažkaip leptelėjo apie kultūros ministrą, kad "Vilkolakaitis", tai momentaliai šita nauja pravardė ir prigijo...

Upd. Tai štai jau dabar ir garsusai Vilkolakaitis-Vilkaitis skelbia garsiąją frazę - "neatsistatydinsiu ir viskas"[1], tai jau dabar irgi galim imt laukti, kada gi anasai pareikš ir tą išsyk po pirmosios laukiamą "taip visiems bus geriau".

Upd. Taigi jau kaip visada būna, taip ir šįsyk - tai norėjo ar nenorėjo, ale pasakius pirmą frazę, tenka ištarti ir antrą, taip kad jau dabar nebe Vilkolakaitis kultūros ministeriu yra, o anoksai Arūnas Gelūnas. Ogi Vilkolakaitis buvo apkaltintas kažkokiom ten korupcijom ir savo paties vaidinto filmo neaiškiu finansavimu...


Žinomiausios Remigijaus Vilkaičio citatos

  • Lietuva gali apseiti ir be knygų (tai pareiškė, mažindamas finansavimą jau ir taip merdinčioms bibliotekoms)
  • Jei nėra pinigų naujoms knygoms, tai skaitykit senas (irgi apie bibliotekas)


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.

  1. http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/avalinskas-si-savaitgali-ministro-kunas-nebus-isnesamas.d?id=30914343