Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ūkio ministerija

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką

Ūkio ministerija arba tiesiog Ūkminas - taigi patapo liberalia konservatorių gūžta, o dar nuo jos atskilo ir tose pat patalpose užsiglaudė ir Energetikos ministerija, taip kad nesuprasi dabar, kur ir kas yra kas, nes atrodo panašiai.

Gi ne taip jau seniai, kai tenai atėjo Dainius Kreivys, tai buvo pati kažkokių stagnatorių gūžta, kur jaukiai būdavo galima pasėdėti ir kokios kavutės su šokoladukais tarpusavy pagerti, ale kai tie prasinešė, tai visas senas ir patyręs personalas dingo, užtatai vietoje jų priimta buvo minia jaunų tuščiagarbių pienburnių, katrie galvoja, kad ten reformas kokias nors padarys.

Tai nors Kreivį už tas reformas gal ir prametė, ale paaiškėjo, kad jo vieton atėjęs Rimantas Žylius nei kiek ne geresnis, nes ir toliau tą patį daro, visokių senų kadrų nevertina ir reikalauja kažkokius darbus dirbt.

Tai jau ir neaišku, ką sakyt, nes dabar tušti ir nejaukūs koridoriai, nesigirdi klegesio, pusė kabinetų tušti ir nenaudojami stovi, nes paaiškėjo, kad tie seni patyrę ir geri specialistai naujai valdžiai ne tik nereikalingi, bet ir nebūtini, taip kad be jų kuo puikiausiai galima apsieit ir dargi darbą pagerint. Tai kas gi čia dabar per netvarka? Kas gi būtų, jei taip ir kitose ministerijose kažkas tokių nesąmonių pridarytų?

Kalbama, kad ilgą laiką Ūkminui tiesiogiai vadovavo ne koks ministras, o ministerijos sekretorius (toksai postas buvo įvestas specialiai tam, kad per rinkimus negalima būtų pajudinti "svarbių" žmonių, kuruojančių "svarbias" sritis) - Anicetas Ignotas, katrasai visų pirmą energetiką kuruodavo (kad dujos geriau tekėtų, elektronai bėgtų, atominių nieks nestatytų, socdemai plikos duonos nevalgytų), mat dar Gediminas Vagnorius buvo panaikinęs atskirą Energetikos ministeriją. Kalba liaudis, ogi ir akivaizdžiai matėsi, kokios pastangos buvo mestos kad šią personą kaip nors nuo lovio atpratinti...

Upd. ...o dabar tiek ministerijos specialistai ir ekspertai, tiek Lietuvos verslas gali sėkmingai atsipūsti - koncervatorių pridaryto jovalo kuopti mestos įspūdingos pajėgos - gi ministerijai vadovauti atėjo Birutė Vėsaitė. Ir 2013 m. gegužės mėnesį, po skandalingo skrydžio ant Kazakstano, buvo išspirta iš šio posto tokio savo viršininko, Brazausko draugo, socdemo A. Butkevičiaus (laudyje plačiai vadinamu kaip "Prietaisas", "Sidas iš ledynmečio").