Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Ingrida Šimonytė

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Ingrida Šimonytė, tokia miela, tokia graži moteris, vienintelę tokią nuotrauką sugebėjom rasti, tik pažiūrėkit, kaip meiliai šypsosi ir galvoja apie tai, kiek mes mokesčių mokam!

Ingrida Šimonytė - šviežia Lietuvos finansų ministrė, paskirta į šį postą 2009 vidury, kai juodą darbą atlikęs Algirdas Šemeta buvo išsiųstas į Briuselį, tapti euorokomisaru vietoj Grybauskaitės. Tai kadangi šviežia dar visai, tai negalim pasakyti nei kažko gero, nei kažko blogo, nebent tai, kad ji kažkokia sekretore iki tol dirbo, tai gal užtat ir karjerą padarė, nes patirties turi!

Upd. taigi dar kartą mokesčiai pakilo, PVM padidėjo, tai čia dabar Šimonytė gina vyriausybę straipsniais, kuriuos visokiuose internetuose spausdina...

Čia tokį vat plakatėlį radom, vaizduojantį sekretorę, tai nežinom dabar, ar jis čia tiks, ar ne, tai dėl grožio tiesiog įdėjom
O štai dabar jau matome naujas atrakcijas: Ingrida Šimonytė laksto po miestą ir dalina kažkokias skrajutes, siūlančias kažką daryt, o užrašas ant maikutės viską pasako, ką daryt skrajutes gavusiems


Visokie pasisakymai apie Šimonytę

  • nors Š(emetą) pakeitė Š(imonytė) - tas pats Š (kažkoks Balsas.lt komentatorius)
  • savo straipsniuose Šimonytė skelbia, kad viduriavimą reikia gydyti liuosuojančiais (Rokiškis savo bloge, o paskui jį - ir Rimvydas Valatka tą patį atkartojo Lietrytyje...)