Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Andrius Tapinas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Andrius Tapinas užsideda akinius, storas pirštines ir eina kovoti su korupcija, kuri jūsų galvose kažkur gal slepiasi

Andrius Tapinas - taigi garsiausias vedantysis, nes Lietuvoje jį visi žino. Kažkodėl žino labiau, negu bet kokį politiką netgi, na gal nebent prezidentė truputį jį dar lenkia, bet nežymiai, o gal ir atsilikdama. Aišku gi, kad jei toksai žinomas - tai reiškia, kad visi jį gerbia, o jei gerbia - reiškia myli, o jei myli - tai reiškia, kad nekenčia, nes meilės be neapykantos nebūna. Taigi, matyt Andrius Tapinas toksai ir yra.

Taip kad jūs laikykitės ten su Andriumi Tapinu... Taip laikykitės, kad maža nepasirodytų!

Pipedija skelbia, kad Andrius Tapinas dabar populiarumu ir protingumu lenkia Pipediją. Tai yra, lyg ir ne tą norėjom pasakyti, bet patys nesupratom, ką čia pasakėm. Tiksliau, kažką parašėm.

Upd.: Andriaus Tapino galios atsiskleidė tuo, kad jau net naujas veiksmažodis atsirado, tiksliau, netgi cieli trys: patapinti, tapinti ir užtapinti. Čia jau tikrai maža nepasirodo.


Andrius Tapinas - populiariausias!

Kartą kažkoks meras bandė Andriui Tapinui piknikus trukdyti

Labiausiai žinoma Andriaus Tapino laida - Pinigų karta, bet paskui vienas gandas kartą kalbėjo kažkokias purvinas ir niekuo nepagrįstas fantazijas, kad Siaurui paskambino Prietaisas ir pasakė, kad čia jau telefonu pakalbėti nesigaus. Po pokalbio Siauras pasakė, kad Pinigų karta savo reitingus užkariavo, todėl ją jau reikia uždaryti. Tai šito maža nepasirodė - dabar visi žino, kad Andrius Tapinas - tai kovotojas už laisvę, dargi iš ne didžiosios o dar didesnės raidės.

Kartą Andrius Tapinas pasikvietė pas save Birutę Vėsaitę, tai nuo to laiko socdemai jo bijo labiau, negu kiti. Nes Vėsaitė kažką ten prisišnekėjo. Todėl visi suprato, kad Andrius Tapinas už liežuvio patraukti moka, tai paskui gaunasi iš pašnekovų kliedesiai į gyvą eterį. Tai paskui socdemai ėmė visur pasakoti, kad Andrius Tapinas esąs konservas ir nori tapti prezidentu.

O dar kartą Andrius Tapinas parašė knygą - Vilko valanda, tai tenai grynas steampunk ir kažkokia alternatyvi realybė. O dar be to ir kitas parašė, tiksliau Žiedų valdovas jo rankomis ir galva buvo išverstas.

O dar Andrius Tapinas vis važinėja po mokyklas ir moko mokinius, kaip reikia matyti ateitį ir perspektyvas kažkokias. Tai kartą toks Kauno rajono savavaldybės meras Valerijus Makūnas matyt pasijautė kažką valdantis, tai nusprendė, kad jam čia to Tapino nereikia. Baigėsi viskas tuo, kad atvažiavo koksai tai Laisvės piknikas, o su juo daugiau žmonių, negu rajone yra gyventojų. Paskui meras viską neigė.

O dar kažkadais buvo ir kitų TV laidų, taip kad kokia tai Tautos Aikštė ir Auksinis Protas.

O kažkodėl kai Rokiškis Rabinovičius padaro savo iškreiptus balsavimus apie populiariausius Lietuvos politikus, tai vis kažkodėl Andrius Tapinas ten papuola ir užima aukštas vietas. Matyt žiurkėnas viską falsifikuoja, nes Andrius Tapinas ne politikas.