Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Šarūnas Birutis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Šarūnas Birutis

Šviesaus veido politikas, nejučia iškritęs iš lietuviško konteksto ir po rinkimų netekęs Mepo mandato, katrą buvo iškovojęs drauge su Darba parcija (o dabar Briuselin Viktoras važiuoja!)

Toks savotiškas Vardenis Pavardenis, nors sako, kad iš pavardžių šaipytis negražu, bet čia nesuprasi, kur Vardas, o kur Pavardė...

Taigi, dabar Šarūnas Birutis mėgina susivokti pasikeitusioje Lietuvoje (vis gi prabėgo penkeri metai kadencijos, negrįžtamai...) ir sakosi ieškąs naujo darbo, nes ir į Seimą jojo niekas neišrinko, nu nebent ten buis kažkokie Rinkimai į laisvą Seimo nario vietą...