Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia durnapedija! Nusišnekėjimų šventovė!

Algirdas Šemeta

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Peršokti į: navigaciją, paiešką
 Crystal Clear app help index.png  Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.

Įtariame, kad tai - mažų mažiausiai gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

Algirdas Šemeta

Algirdas Šemeta - dabar jau Europos komisaras, kol kas - biudžetui ir finansams. Kaip pasakė britų "The Economist" - mokesčių didinimo ministras.

Amžinai pasimetęs, buvęs statistikos departamento vadovas, buvęs šalies finansų ministras Kriziso laikotarpiuje. Musėt įkalbėjo Dalia Grybauskaitė ir Andrius Kubilius Jose Manuel Barroso anojo sugebėjimais patikėti, o gal šiaip kažkoks nesusipratimas išėjo...

Dar jo vardu pavadinta anokia buhalterinė formulė, kurios niekas suskaičiuot nemoka - Kubiliaus-Šemetos rekursija.

Senos legendos:

  • Po pirmųjų antikrizinių priemonių, kai visiems iškart pritrūko babkių ir šemetiško biudžeto nesurinkimo dėl pakeltų akcizų ir kritusio vartojimo, buvo suabejota, ar Algirdas Šemeta namo parneša visą algą (čia jo žmona jau viešai iškėlė abejones...
  • Tamsūs debesys buvo susitelkę virš finansų ministro Algirdo Šemetos galvos - Prezidentė Elect Dalia Grybauskaitė žadėjo kviestis jį ant kilimo, Arūnas Valinskas pareiškė, kad jam jau anksčiau nepatiko ministro blevyzgos, bet už tai Seime atsirado gelbėjimo taryba ir metė Šemetui kažkokį šiaudą, tai gal ir ištraukė iki Briuselio!

Algirdas Šemeta buvo interpeliuojamas Seime, kaip nesugebėjęs numatyti Krizės mąstų ir padarinių. Tik interpeliacijos autoriai - socdemai kažkaip nesugebėjo aiškiai suformuluoti, ko nori iš tos interpeliacijos...


Dar visokie gandai

Dar sklando gandai, kad internetuose šis kartais sutinkamas, pagal keywordą anokį - Mdxacuk.