Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Valentinas Mazuronis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Valentinas Mazuronis

Toks paksuolis - tvarkietis, seimūnas, norėjo būti prezidentu, nors yra paprastas architektas. Pasižymi perdėtu polinkiu humanizuotis ir visur kur demonstruoti empatiją. Kartais netyčia pasako ką nors į temą, kad ir apie ekonomiką, nes, turbūt, puikiai išmano, kaip babkės keliauja šėšėlinėje ekonomikoje...

Tai buvo dar irgi triukšmo, kai pradėti kapstyti visokie falsifikuoti balsavimai, tai čia irgi Valentinas Mazuronis sufigūravo.

Upd. Mazuronis gi patapo eurosojūzo parlamentaru, pabėgo iš TT ir tapo DP vadu.

Upd. Prieš pat 2016 metų rinkimus į Seimą Valentinas Mazuronis buvo užtapintas per Feisbuką, nes pareiškė, kad Andriaus Tapino laida jam neįdomi ir neduos jam dolerio. Tai gerokai virš 9000 (for real) žmonių subėgo ir jam į komentarus parašė - "#valentinaiduokdolerį". Buvo labai smagu.

Štai tai koks Valentino Mazuronio plakatas kabojo per 2009 rinkimus!

Pralaimėjo Prezidento rinkimuose


Mailiaus afera

Taigi kai anoks Romualdas Visokavičius buvo pričiuptas ir apkaltintas, kad 22 milijonus litų kažkaip patvarkė iš ES lėšų, o valdžia ėmė tą aferą tirt, tai Valentinas Mazuronis paskelbė, kad dėl visko kaltas Kubilius, užtatai kad ištirt reikalauja, taip kad visa atsakomybė ant jo turi būt. Tai štai jums ir prašom, kokia čia įdomi logika gaunasi.

Snoro afera

Mazuronis ėmė ir apsiėmė labai Seimo komisijai vadovauti, katroji atseit turėjo ištirti valdžios veiksmus stabdant banko Snoras veiklą. Ir atseit ištyręs viską gi labai norėjo prakišti išvadas, kad dėl visko kaltas Vitas Vasiliauskas ir dėl to valdžia paskubėjo. Akimi plika matosi, kad jis už kiaušų pagriebtas Snoro kreditorių, katrieji džiaugėsi susiradę patį geriausią banką, o dabar it musę krimtę vietoj didelių palūkanų nuostolius skaičiuojasi. O juk juos galėtų padengti neva apsirikusi Lietuva mokesčių mokėtojų pinigais, tskant. Taigi toks tas Mazuronis Mazuronis...