Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Užkalnio 5

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Užkalnio 5 nesismulkindama pasipuošė kokiu tais iš Monako kunigaikščių išloštu Andriaus Užkalnio herbu su visais titulais
Nesismulkinant užkalnis laidos reklaminiuose plakatuose pavaizduotas, kaip išdidus kostiumuotas King Kongas, savo svoriu vartantis dangoraižius bei Gedimino Pilį o taip pat gi dar sėdintis ant debesies, kaip Dievas. Tai yra visiškai nesuvokiamo pasikėlimo pavyzdys, nes taip kaip taip galima, jei tenai ant debesies turėtų sėdėti kažkas kitas.

Užkalnio 5 - taigis naujoji laida, katrą iš Latvijos pargrįžęs Andrus Užkalnieks, vėlei įgijęs Andriaus Užkalnio vardą bei pavardę, dabar veda jau ant BTV eteriaus. Prabangiu pasikėlimu spindintys pašnekovai bei klaikiai nesusvietną susidomėjimą sukėlę skandalingi anonsai verčia užduoti klausimą: kas gi čia tokio atsitiko, kad skandalingiausias Lietuvos visų laikų rašytojas bei žurnalistas dabar rodosi vieno svarbiausių kanalų eteriuje be cenzūros ir leidžia sau kalbėti tai, ką nori?

Pikti gandai gi sako, kad būtent ši laida, savo pavadinimu duodanti aiškią aliuziją į Vasaros 5, katra dar, beje, įsikūrusi kalvočiausioje Vilniaus vietoje už kažkokių kalnų taip, kad tenai nei neįtarsi, tai dabar atsitiko taip, kad garsiausi pirmos laidos pašnekovai - Vladimiras Romanovas, Aušra Maldeikienė ir Algis Greitai. Tai čia norėjom pasakyti, kad dabar lauksime, kada juos hospitalizuos, nes tai yra tai reikia pamatyti. Taip kad čia jūs na su pratote mus dabar jau gydys.

Gi kritikai sako, kad jokio čia gydymo nebus, nes nuo kai kurių klausimų bei namiokų patys laidos pašnekovai jau parodė kokių tai požymių, kad patys klausimai jiems priminė kokį tais ECT, taip kad buvo išsyk malonūs bei paslaugūs, o paskui kognityvinis disonansas matomai sukels jiems amneziją, kad būtų viskas gražu.

Čia gi dar Protingas Chamas paskelbė, kad matomai po šio pirmo Užkalnio 5 sukelto furoro bei išimtinai vien teigiamų atsiliepimų bei atviro padlaižiavimo iš ekspertų, kad net analogų čionai nėra, o visos kitos laidos tyliai verkia kamputyje, Užkalnio 5 savo apkalbinėjimais žiūrovų tarpę besą aplenkę netgi krepšinio čempionatą, vykusį Lietuvoje. Taip kad čia dabar neklausinėkit mūsų, kodėl taip nerišliai kalbam, nes čia Pipedijai būdinga. Taigi vat, Protingas Chamas paskelbė, kad kita Užkalnio 5 laida bus filmuojama sudegusioje Karališkoje kibininėje, kur yra visi karališki papuošimai bei neįsivaizduojami kiekiai prabangos, nes Andriui Užkalniui pigių blizgučių nereikia, todėl ir mastas turi būti didelis.

Nesaikinga prabanga - štai tokioje Andrius Užkalnis jau gyvena dabar, o paskui ja švaistysis per TV, darydamas kokiems tai kabokams reklamą, nes juos jau anksčiau kur tais gyrė, kaip visišką Lietuvos stebuklą

Vienok didžiausią akibrokštą bloškė paties Andiraus Užkalnio niekinamo The Guardian apžvalgininkai: savo bloge Vicky Frost pareiškė peržiūrėjusi naują Andriaus Užkalnio laidą su sinchroniniu vertimu ir esą Andrius Užkalnis nepasiliks Lietuvoje, nes tai tik laiptelis į naują kontraktą su didžiosiomis amerikonų TV šou laidomis.

Vienok čia Pipedija tegali protestuoti, nes puikiai žino, kad tai netiesa, nes visiems žinomas gandas sako, jog šitai tėra reklaminis Andriaus Užkalnio rinkiminės kampanijos triukas, nes gana greitai šis balotiruosis į Lietuvos Prezidento postą.