Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Rentininkai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Rentininkai - tai būtų tie, kas gauna kokią nors rentą, bet išties tai čia visai kitos pajamos, nes 2020 metais, jau besibaigiant 2016-2020 Seimui, iškilo skandalas, kai trys gražuoliai - Jonas Liesys, Artūras Skardžius beigi Andrius Mazuronis, iš kažkur ištraukę, visiškai paslapčia pabandė prakišti įstatymą, pagal kurį jiems iki gyvenimo galo valstybė mokėtų rentas[1]. Nes gi šiaip pabūti seimūnu nepakanka, nes per mažai pinigų.

Tai šitą amžinų rentų iki gyvos galvos projektą paskui ir įregistravo Darbo partija, o pasirašė Andrius Mazuronis, Mindaugas Puidokas, Valentinas Bukauskas, Petras Čimbaras, Artūras Skardžius, Remigijus Žemaitaitis, Irena Šiaulienė ir Česlovas Olševskis. [2]. Vienok tas Jonas Liesys, kuris prie šito dėjosi, pasiūlė dar naglesnį projektą - kad nuo pat šios kadencijos pabaigos išsyk mokėt, kai kiti prašė tik nuo kitų metų, tai gavosi toksai nepritapėlis, nes liberalai ne visada prie visų pritampa.

Tai nesunku gi suprasti - naujas 2020-2024 Seimas labai skiriasi nuo senojo, tai seni visokie ūsuoti bebrai nepakliuvo, kaip nepakliuvo ir daugelis kitų, tai aišku, kad išeinantiems labai norisi sau užsitikrinti kažkokias pajamas.

Tai paskui gi išlindo ir senesni galai - gi pasirodo, dar 2007 metais senas 2004-2008 Seimas irgi bandė padaryti tą patį, tik tada kiek drąsiau, nes sutartinai visos partijos tą padarė. Vienok nervai žmones tada suėmė tokie, kad iš kažkur prisikėlė netgi patsai Antanas Terleckas, pakvietė minią paskui save, kažkaip tai prasiveržė į Seimo rūmus ir ėmė protestuot, o dar ir mėtyt centus į visokius seimūnus, kad "šekit išmaldos šiukšlės".

Pipedija irgi nori rentos, nes tada verslas būtų nereikalingas, nereikėtų išmaldos prašinėti ir rašinėti visokių nesąmonių.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.