Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Lėktuvas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Lėktuvas - aparatas anoksai, kur greitai skrenda. Išrado lėktuvus anoksai lietuvis Aleksandras Griškevičius, dar 1851 metais, kuriuos ir savo knygoje "Žemaičio garlėkys" aprašė. Tik carinė valdžia labai užsiuto, o kadangi anie buvo visiški balvonai, tai nutarė, kad šitai yra velnio išmislas, erezija ir dievo neigimas, tai paskui aną tampė po teismus ir viską uždraudė.

Dabar gi lėktuvai būna įvairūs, bet vis dar populiariausias ir garsiausias Lietuvoje - tai toksai An-2, kurių prigaminta buvo tiek, kad mėtėsi jie kur papuola, o gaminami būdavo iš visokių atliekų, tad ir skrisdavo kaip atliekos.

Dar būna kitos lėktuvų rūšys: naikintuvas ir bombonešis, tai šitie naikina ir bombas nešioja. Kita vertus, ir paprasti keleiviniai lėktuvai ne blogesni, nes 9/11 istoriją ir dabar dar visas pasaulis žino.

Lėktuvai pasauliui daug nusipelnė, štai kad ir atominė bomba buvo iš jų mėtoma, taigi, Hirosima ir Nagasakis - lėktuvų nuopelntas. O dar lėktuvai kartais būna nuvaromi, tai čia irgi lietuviai yra pradininkai, nes dar 1970 metais tokie Brazinskai lėktuvą nuvarė ir į Turkiją juo pabėgo iš SSRS.

Dargi iš lėktuvų tokia nauda gaunasi, jog jais galima chemtreilus purkšti irgi lietuvius į anglus, Airiją bei Norvegiją skraidinti.

Paprastai šiuo metu lėktuvai būna bojingai arba ėjrbusai, betgi pasitaiko ir kitokių.

Lėktuvais skraidina visokios aviakompanijos tokios kaip AirBaltic, Pipedija-1-Airlains, Pipedija Airlines, Red Birka Lines, FlyLAL, Ryanair, Air Vilnius.


Pipedijai žinomi lėktuvai

Mes nelabai daug lėktuvų žinome, gal tik šiuos: