Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


AirBaltic

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!

AirBaltic - tai anokios pigios avialinijos, tokios pat šūdinos kaip koks Ryanair, tik kad paaiškėjo, kad bankrutuoja ko gero. Kai kažkas kažką pradėjo aiškintis tai paaiškėjo, kad tai galimai kažkokia eilinė pinigų plovykla, valdoma neaišku ko ir neaišku iš kur[1].

Kaip tai prieš kiek tai metų Air Baltic vos nesubankrutavo kažkodėl, bet baigėsi tuo, kad kaip tai jas ar tik ne nacionalizavo Latvija, tai dabar tos avialinijos veikia ir visai gal netgi įstengia išgyventi. O bloga lietuviška valdžia kažkodėl neišsagojo FlyLal ir paskui dar ir nenorėjo susimokėti skolų už tai, kad Zuoko avialinijos vienus nuostolius nešė...


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.