Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Ibicus

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Čia tokį paveiksliuką suradom internetuose, kai ieškojom Ibicus nuotraukos, tai gal čia ir ne jo nuotrauka, ale kažkaip derinasi prie straipsnio

Ibicus, dar kartais pasivadinantis Ibicvs - populiarus ir žymus LJ pseudointelektualas, rusofilas, visur aplink save tematantis rusofobus. Įtariam, kad lietuvis, nors ir apsimeta rusu, nes labai jau lenda pro visus galus kažkoks nesveikas komunizmas, būdingas vietinėms sovietmečio nomenklatūrininkų atžaloms. Dažnas pastebi, kad Ibicus yra ir labai geras populiaraus dibilo beigi trolio Szhaman draugelis, ginantis pastarąjį, kai šis visai nušoka nuo proto. Pagal darbinę veiklą Ibicus yra kompiuterastas, programuoja kažkokius skriptus wimdozei.

Ibicus veikla internetuose

Ibicus neretai rašinėja apie istoriją, kur sutapatina rusus su komunistais ir paskui ant visų putojasi dėl to, kad atseit visi esantys rusofobai. Pvz., kai kažkas aptaškė dažais Žaliąjį tiltą Vilniuje, tai kėlė baisius skandalus apie tai, kaip litovcai išniekino rusų kareivių antkapius ir netgi kažkokią fotkę sumontavo, kurią visur skelbė, bandydamas įrodyti, jog vietiniai yra baisesni už estus, sugalvojusius kažkokį ten sovietmečio paminklą perkelti iš autobusų stotelės į kapines. Neretai pastebimas Istorija.net forumuose, kur irgi panašiai trolina.

Kartais pakleidėja ir apie ekonomiką, nors neskiria BVP nuo prekybos saldo, o mokesčių - nuo valstybės biudžeto. Tačiau jam tai netrukdo autoritetingai pareikšti, kad Rusija jokios naftos doleriais nesimaitina, o mokesčiai Lietuvoje yra geri, tik biudžeto lėšos prastai panaudojamos. Tai kadangi iš jo po tokių pareiškimų visi ima tyčiotis, tai paskutiniu metu dažniau apsiriboja tuo, kad peza apie Ukrainą, prognozuodamas jai ekonominį kolapsą.

Ibicus apie save

Tai čia kai paskaitė straipsnį apie save Pipedijoje, tai biškelį susinervino ir pradėjo keiktis tuose istorikų forumuose, kad nėra pipedijoje tikrų kaščenitų, tai matomai save šiesiems priskirdamas, nusistatė diagnozę: Tikri kaščenitai nustatytų autoriui diagnozę iškart - įgimta smegenų fimozė, humoro jausmo kastracijos kompleksas, ūmus savigarbos uždegimas. Rekomenduojamas gydymas - bioreaktorius, į ką atsakydamas, Tomas Baranauskas pareiškė, esą čia FHM sukūrė jei ne viską, tai daugumą.


Kaščenitai diagnozuoja

Tai mes čia kaščenitų paklausėme, kad pasakytų diagnozę, kurios Ibicus taip norėjo, tai gavom tik tokį nesąmoningą kliedesį: Akivaizdžiai eksteriorizuotas vidutinio sunkumo neurotinis nepilnavertiškumo kompleksas, savo pagrindu turintis nesėkmingus masturbacijos bandymus jaunystėje, kas pasireiškia ir nevykusiais bandymais pamėgdžioti kaščenizmą savo paties atžvilgiu. Gydytinas urinoterapija.