Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Brukalai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Tipo tai ne spamas, o SPAM konservai, betgi viduj - tai šūdai matomai!

Brukalai, neprofesionalams žinomi kaip spamas (angl. spam) - taigi belenkokios reklamos gi, katras gaunat belenkaip, o ir netgi ne reklamos, o kaip dažnai gaunasi - tai ir šiaip laiškai visokie bet kokie ar išvis belenkokia korespondencija irgi komunikacija. Žodžiu, toksai marketingas, tiktai labai jau automatinis.

Tai čia debilavoti kalbainiai siūlo vietoj žodžio "spamas" vartoti sakinį "nepageidaujami elektroniniai laiškai" arba kitą sakinį "elektroninio pašto šiukšlės", tai čia aišku, kalbainius eilinį kartą galim pavadint dalbajobais. Bet kalbainių išradingumo viršūnė tai yra žodis brukalai, katras jau naudojamas, tai pipedija irgi siūlo jį vartoti, kad atrodytumėt kaip tikri durneliai lietuviai.

O tai šiaip jau spamas yra seniai žinomas reiškinys, taigi dar gerokai iki visokių ten internetų atsiradimo jau buvo plačiai paplitę, kad reklaminių šiukšlių į pašto dėžutę visokie durniai primesdavo. O jau kai atsirado internetai, tai spamas ėmė augti kaip ant mielių, taip kad dabar tai žinokit, kiek laiškų vaikšto internete, tai 99,5% jų yra spamas. Tai visa laimė dar, kad visokie antispaminiai serveriai ir filtrai didžiąją dalį to spamo išfiltruoja, tai kartais netgi gali susidaryti klaidingas įspūdis, kad spamo netgi mažiau, nei pusė. Nors išties, tai eina šikt, kiek jo daug...

O tai dar ne visi žino, kaip atsirado pats žodis - "spamas": ogi nuo tokių konservų "SPAM", kas gali būti puikiausiai pamokanti istorija šūdiniems vertelgoms, nes gerai paspaminus visokiomis reklamomis, pardavimai eidavo kuo geriausiai!

Tai senesniais laikais spamas eidavo į elektroninį paštą, bet dabar tai daugiausiai eina į visokius komentarus įvairiuose portaluose ir bloguose, nes šitai vadinasi SEO optimizacija, populiarioji naujųjų spamerių veikla. O jau dar naujesnė spamo rūšis - tai visokie klikbaitai, kurie visai jau apdūxina & apdurnina bet kokį potencialų klientą, kad tas susivartytų ir imtų spaudyti ką papuola, naiviai tikėdamasis rasti kažką naudingo.