Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Elektroninis paštas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Elektroninis paštas arba emailas taip tik vadinamas paštu, nes išties tai tiktai virtuali pranešimų programa, kuria ateina kažkokie žodžiai persiųsti per aliektrą. Juos kas nors perskaito, bet dažniausiai nei neskaito, nes kaip žinia, 99,99 procentai elektroninio pašto tėra visoksai spamas. Kai kurie dar elektroninį paštą lygina su paštu, bet šitai yra nesąmonė, nes paštas yra iš realo, o emailai - iš virtualo. O štai likusią dalį laiškų dažniausiai sudaro visokie nenaudingi šūdlaiškiai.


Elektroninio pašto techniniai niuansai

Toksai paštas vadinamas elektroniniu, o dar dažniau - elektriniu paštu, nes elektriniai laiškai yra perduodami per elektros impulsus laidais, todėl čia reikia turėt omeny, kad jei toksai impulsas duos per nagus, tai gali ir skaudžiai būti. Dar nuo seno žinoma, kad psichiatrai ir kompiuterastai yra darę bandymų perduoti elektroninius laiškus tiesiai į smegenis, nes neuronai irgi dalinasi elektros impulsais kažkokiais. Šis tikslas buvo nemenkai vertinamas, nes tikėtasi, kad gausis kažkoks psichotroninis ginklas beveik, tiktai su naudinga paskirtim - žinutėmis iš smegenų į smegenis dalintis. Tai čia žinom tiktai tiek, kad tieji bandymai nebuvo labai sėkmingi.

Vienok tuo pačiu buvo atrasta, kad jei geri impulsai į smegenis paduodami tiesiogiai, tai gaunasi tiesiog ta pati elektroimpulsinė terapija, o po jos žmogui galima belenko prišnekėt, tai jis tai įsimena ir paskui kaip robotukas vykdo, nes užsiprogramuoja. Bet tai jau smegenų plovimas, o ne kažkokios ten kompiuterinės programos, tad nekreipkit dėmesio į tai, ką čia pasakojam, nes tai visai nesusiję.

Dar senovėje būdavo toks paštas, kuris vadinosi UUCP, o jame labai keisti adresai būdavo, kur po keletą @ simbolių pasitaikydavo, o ir po keletą ! simbolių irgi. Tai tokius paštus dabar visi laiko neegzistuojančiais, o bet tačiau jie atitinka kažkokius ten RFC, taip kad jei programa tokio nepalaiko, tai ji blogai ir neteisingai veikianti.

O dar čia norim priminti, kad yra ir Pipedijos emailas, kurio galimai niekas neskaito, o ir šiaip dar tokia E-Mail akcija kadais buvo rengta, kad kiekvienas durnius galėtų Pipedijai atstovaut.