Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Pirmasis Baltijos Kanalas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Дорогие литовские друзья, мы вернёмся, мы вернёмся, так что учите русский, а то будет вам несдобровать, и неговорите, что непонимаете, всё вы понимаете, а когда придём, поздно будет, вспомните, как было в 1940 году тем, кто непонимал, так что учите, пока непоздно и вот видете, какие мы добрые

Pirmasis Baltijos Kanalas - taigi Первый Балтийский Канал, pervyj baltyjskij, kai sakant arba PBK. Dar kas prisimena senuosius laikus, kai būdavo "Pirma Maskvos Programa", tai čia gi ir šitą prisimintų - tasai patsai, tik jau sumodernizuotas, kad geriau smegenus visokiems ten Karpieniui, Kantui, Labas, Lietuva beigi kitiems panašiai transliuoja, o paskui šitie interpretuoja ir pasakoja visokius čiūdus, kaip Rusija mums padeda ir kaip tenai gera gyvent, irgi kad Landsbergis kolūkius sugriovė, o prie prie ruso buvo geriau ir buvo puiki LTSR, laimingai gyvavusi didžiosios rusų tautos glėbyje.

Tai dabar gi aišku, populiariausias Pirmo Baltijos Kanalo siužetas yra apie tai, kaip Putinas kažką pasakė, arba pagydė kokią nors tigrę, ištraukė amforą iš Juodosios Jūros, vairavo laivą, lėktuvu gesino gaisrą ir taip toliau. O dargi tenai reguliariai pranešamos naujienos apie tai, kaip fašistai Lietuvoje švenčia SS metines, visaip kenčia skurdą ir diskriminuoja vietinius rusus, versdami išmokti kokios nors lietuvių kalbos.

O anksčiau, kai Rusijoje buvo laikinasis statytinis prezidentas, taigi žinoma, kad populiariausias siužetas buvo apie tai, kaip Medvedevas atsiskaitinėja Putinui už darbus. Taip kad ir pasakot nėra ką.

Taigi taip ir persivadino tasai kanalas - buvo oficialiai Pirmas Centrinis, o paskui, kad visokiems lietuviams, latviams ir estams ne taip kraupiai atrodytų, tai tą "centrinį" pakeitė į "baltijos", čia kai sakant, namiokas toks, kad specialiai Baltijos šalims. Tai kad neatrodytų taip kreivai, tai dar susigalvojo sau pavadinimą anglišką - Baltic Media Alliance.

Так что граждане лабасасы, учите русский язык, вот вернёмся и тех, кто невыучит, в Сибирь учить отправим.

Upd.


Upd.: Kad jau visai niekam nekiltų abejonių, į kanalą savo kliedesius skleisti buvo paimtas ir garsusis legendinis KGB propagandos ruporas Aleksandras Nevzorovas, kadaise senais laikais pasakojęs apie tai, kaip per Sausio 13 didvyriški spacnazo kariai gelbėjo lietuvius nuo Sąjūdžio smogikų, nes gi žinia - savi šaudė į savus... Ale kažkaip jis tame Pervyj Baltiskij kanale nepasiteisino, ir kažur jį išmetė - gal dėl to, kad anas paskelbė kažkokį viešą atsiprašymą už melą, tai negi dabar čia tokį laikysi?

Upd. 2: Dabar šitą kanalą uždraudė transliuoti.