Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Šablonas:Lapkričio 24 dienos įvykiai

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 • 1859 metais toksai Charles Darwin paskelbė savo knygą, pavadintą "Rūšių atsiradimas" (anglų kalba - On the Origin of Species by Means of Natural Selection, or the Preservation of Favoured Races in the Struggle for Life) apie evoliucijos teoriją, tai visą tiražą žmonės išpirko per vieną dieną, ale ir dabar dar atsiranda tokių, kurie netiki.
 • 1940 metais Slovakija įstojo į Trišalį paktą, nes matyt patiko draugauti su naciais.
 • 1961 metais [Jungtinės Tautos|Jungtinių Tautų]] generalinė asamblėja paskelbė, kad uždraudžia branduolinio ginklo panaudojimą. Tai nuo to laiko branduolinio ginklo panaudojimo išties nebuvo, bet greičiausiai, kad visai ne dėl šio draudimo.
 • 1963 metais buvo nužudytas toksai Lee Harvey Oswald, tas pats, kuris nužudė John Kennedy, ir tas pats, kuris kiek anksčiau buvo pabėgęs gyventi į SSRS, kur neaišku ko mokėsi, bet paskui vėl grįžo į JAV, o tada jau nužudė Amerikos prezidentą. Žmogžudį nudėjo kažkoksai Jack Ruby, kuris buvo niekaip su politika nesusijęs, bet gerai žinomas kriminalas. Tai po šio nužudymo tiktai dar daugiau kilo klausimų visokių ir sąmokslo teorijų.
 • 1969 metais į Žemės planetą sėkmingai sugrįžo Apollo 12 erdvėlaivis, taip baigėsi antras skrydis į Mėnulį, vykdytas Apollo programos metu.
 • 1971 metais įvyko vienintelis keleivinio lėktuvo užgrobimas, kur užgrobėjas taip ir nebuvo identifikuotas. Kažkoks grobėjas, esą vardu-pavarde Dan Cooper, užgrobė lėktuvą, gavo 200 tūkstančių dolerių ir parašiutų, o paskui iš skrendančio lėktuvo iššoko į neaišku kur. Kaip paskui paaiškėjo - neužsimušė, bet kažkur visgi prapuolė.
 • 1973 metais dėl naftos krizės buvo įvestas maksimalaus mašinų greičio apribojimas Vokietijos autobanuose. Apribojimas galiojo keturis mėnesius, o paskui autobanai pasidarė vėl neribojantys greičio.
 • 1974 metais tokie mokslininkai Donald Johanson ir Tom Gray, kapstęsi Etiopijoje, atkasė kažkokios moters skeletą. Tai paaiškėjo, kad ta moteris yra vardu Liusė ir numirusi ji buvo dar prieš 3 su viršum milijono metų. Išties tai ji buvo pavadinta Liuse dėl to, kad tuo metu tie mokslininkai per radiją klausėsi The Beatles dainos, kuri vadinosi "Lucy in the Sky with Diamonds". Liusė yra seniausias žinomas žmogus, nes iki tol tai buvo visgi jau ne žmonės, o tiktai beždžionės.
 • 1989 metais Čekoslovakijos komunistai pasidavė masiniams žmonių protestams ir atsistatydino iš valdžios. Taip sėkmingai baigėsi Velvetinė revoliucija.
 • 2015 metais Turkijos karinių oro pajėgų naikintuvas numušė Rusijai priklausantį bombonešį, kuris pažeidė Turkijos oro erdvę. Paskui Rusija skelbė, kad esą nieko čia jie nepažeidė, o jų bombonešis Su-24 taikiai skraidė virš Sirijos, kur jį ir nudaužė turkų F-16. Paskui dar Rusija visaip protestavo, kažką grasino, bet Turkija dėjo ir galų gale Rusija pradėjo su Turkija gražiai draugauti. Taip visada būna, kai sociopatai gauna per dantis, jie visada draugiški pasidaro.
 • 2020 metais šią dieną, nepaisant koronaviruso siautimo ir visiškai naglai pagal partinę priklausomybę NVSC izoliuotos Liberalų sąjūdžio frakcijos, visvien ministre pirmininke tapo Ingrida Šimonytė, su kuo ir sveikiname!
 • Šiais pačiais 2020 metais šią pačią dieną Ramūnas Karbauskis galų gale tapo ne Seimo nariu ir pasiliuosavo, kas sukėlė daugybai žmonių begalę džiaugsmo, nes visa ta dora, skaista ir darna buvo užknisusi iki gerklės.