Rabinovičių klanas

Rabinovičių klanas - neabejotina grupuotė, kišanti savo čiuptuvus į valdžią, idant visur turėtų savo agentus, priklausomus žmones, kišeninius valdininkus bei nupirktus politikus.

Prabangūs Rabinovičių klano rūmai Alytuje, palei Nemuną - ten klano veikėjai prisišvartuoja savo didelėmis jachtomis, švenčia visokias šventes, išlaidauja ir rezga pasaulio užgrobimo planus.

Jau iš pavardės akivaizdu, kad grupuotė sietina su pagarsėjusiu JAV interesų gynėju Rokiškiu Rabinovičiumi, o taip pat ir su iliuminačiais bei masonerija.

Dar kyla klausimas, o kodėl tas pats Rokiškis Rabinovičius vis siejamas su kažkokiais žiurkėnais? Atsakymas akivaizdus: prisikimšti nasrus visokiomis gėrybėmis, pinigais, turtais - viską tempia į savo gūžtą, kurioje prabangiai išaidauja, gerdamas brangiausius gėrimus, apsuptas moterų ir įvairių parsidavusių inteligentų.

Akivaizdu, kad visi tie vardai yra netikri, o tiktai kažkokie užmaskuoti kodai. PAsinagrinėjus vardus, išsyk pasidarytų aišku, kam jie atstovauja, todėl ir slepia tą informaciją nuo visuomenės.


Rabinovičių valdos Alytuje

Rabinovičių klanui priklauso ir naujai pastatyti rūmai Dzūkijoje, prie pat Aytaus - prabangus ir didelis 4 aukštų pastatas, puoštas skulptūromis ir paveikslais, prilygsta netgi garsiąjai Vladimiro Putino vilai, kuri pastatyta Olgino miestelyje. Iš kokių pinigų gali tokius rūmus Rabinovičiai statytis miestelio centre, visų Alytaus gyventojų pašonėje?

Nuskambėjo istorija, kai Rabinovičių vilon vežė pinigus, auksą, o todėl įlūžo senas tiltelis, neatlaikęs šarvuotų sunkvežimių svorio. Kilo skandalas, valdžia išprakaitavusi lakstė ir teisinosi, o įtūžęs Rokiškis Rabinovičius svaidėsi žaibais, kol galų gale įjungė psichotroną, atsivežtą iš Izraelio.

Prabangiuosius Rabinovičių rūmus saugo netgi atskria priešlėktuvinės gynybos baterija, keletas požemiuose paslėptų tankų ir JAV jūrų pėstininkų kuopa. Kad niekas iš valdžios negalėtų kištis, teritorija parduota Šveicarijos ambasadai. Yra netgi atskiras nedidelis aerodromas, kuriame laukia reaktyvinis naikintuvas, gabenantis rūmų savininkus į prabangias turistines keliones po pasaulį.

Kodėl žmonės nežino apie šiuos Rabinovičių klano darbus, apie rūmus Alytuje? Todėl, kad psichotroninė spinduliuotė ištrina jiems atsiminimus.


Dar žr.