Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Slava Rabinovičius

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Slava Rabinovičius - irgi matomai iš Rabinovičių klano bus, nes pavardė jau viską sako. Skirtingai nuo daugelio kitų, kažkur ne Lietuvoje gyvena, o nelabai aišku net - gal Rusijoje, o gal kur tai JAV. Žinomas bankininkas, o ir ekonomistas, išpranašavęs Vladimiro Putino galą.

Kaip sako, Slava Rabinovičius kadaise gyveno SSRS, bet dar šiai nespėjus subyrėti, paspruko į Ameriką, kur tapo kažkokios investicinės bankininkystės žymiu veikėju. O kai buvo krizė, tai sugebėjo nesusibankrotinti, o dar ir dar labiau kapitalus užauginti, tai todėl patapo labai dideliu autoritetu. Ir su visais pinigais nuvyko į Rusiją dirbti.

O vat dar paskui prasidėjo kažkokie ten įvykiai Ukrainoje, tai matyt sunervino labai, nes Vladimiras Putinas su savo veikla ėmė ir išvijo investuotojus iš Rusijos, o tai ir bankininkams pelną sumažino. Tai tada Slava Rabinovičius užsiėmė kažkokiomis analizėmis, kurias ėmė skelbti savo FB, o kartu paraleliai ir savo visus kapitalus atgal į JAV pervedinėti. O paskui paaiškėjo, kad išties vos ne dienų tikslumu prognozavo eilinius ekonominius Rusijos krachus.

Užtat dabar Slava Rabinovičius yra labai gerbiamas.