Rūkaliai

Ne rukymui.jpg
Rūkalų propagandistų rašliava, nes Rūkaliai pagal NTAKD esąs nuodai, nes jie čia yra paminėti, taip kad šitai yra mirties kultas
Visus Pipedija kviečia gydytis nuo rūkymo ir negerti, nes lašas nikotino užmuša arklį, o žiurkę išsprogdina gabalais, todėl rūkyti yra nesveika. Tai yra rūkalių pagalbos šauksmas, bandant pasiteisinti, kodėl visus nuodija chemtreilais. Visas šitas Rūkaliai turi būti uždrausta vardan moralės gerinimo.
Kaukole ir kaulai.png

Rūkaliai - taigi niekuo nuo normalių žmonių nesiskiria, tiktai tuo, kad rūko kokius nors rūkalus - dažniausiai gi elementarias cigaretes. Kartais dar kokias nors pypkes ar cigarus, bet jau rečiau.

Tie rūkaliai yra labai klaikūs ir visiems varo siaubą, todėl žmonės turėtų prieš šitai protestuoti ir visus rūkančiuosius uždrausti ir nubausti.

Kodėl tai netikėtais vingiais rūkaliai tapo biurokratinių eksperimentų aukomis ir visaip propagandiškai žeminama grupe.

Vienu metu, kokiais 2000, įsisiautėję kovos su rūkymu propagandų skleidėjai ėme netgi rimtais veidais aiškinti, kad rūkaliai kalti dėl visų ligų ir uždraudus rūkymą, ištuštės poliklinikos bei ligoninės, o taip pat sumažės gamtos tarša. Nes esą rūkymas - svarbiausia ligų priežastis, o cigarečių dūmai gamtą užteršia labiau, nei fabrikai ir mašinos.

Vienok nors rūkaliai Lietuvoje buvo išvaryti iš visokių barų, restoranų ir valgyklų, o paskui dar cigarečių kainos padidintos maždaug 4-5 kartus, rūkalių kiek apmažėjo, tačiau gamtos teršimo ar ligų statistika nepasikeitė...

Tai dabar jau kovotojai prieš rūkymą skleidžia naują pavojų: pasyvus rūkymas kaltas dėl daugiau mirčių, negu kad visoje Žemėje įvyksta, nes kai kurie žmonės miršta nuo kelių ligų iškart, o visos jos - pasyvaus rūkymo sukeltos.