Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Niujorkas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
17:12, 12 spalio 2023 versija, sukurta Citrininis3412 (Aptarimas | indėlis)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search
Ir Laisvės statula - irgi Niujorkas

Niujorkas, kitaip vadinamas Niu Jorkas arba (senesnėse knygose) Naujasis Jorkas, o angliškai - New York - tai vienas iš didžiausių pasaulio miestų, didžiausias miestas JAV ir didžiausias dangoraižių, pinigų ir muzikos centras pasaulyje. Kaip sakė kažkokioje dainoje - "jei nori dalyką padaryti dideliu, važiuok į Niujorką".

Nors ir nėra sostinė formaliąja prasme, išties tai yra viso pasaulio sostinė, ir akivaizdžiai Žemės svarbiausias ir reikšmingiausias miestas, nes būtent čia vyksta daugiausiai pardavimų ir pirkimų, čia prasisuka daugiausiai finansų, čia yra daugiausia politinės įtakos ir čia priimami visi sprendimai.

Manhetenas - tai pati Niujorko širdis, būtent ta vieta, kur kadaise stovėjo Pasaulio prekybos centras, du dangoraižiai, kuriuos nusprogdino islamistai. Tai islamistams nepavyko, nes visvien Niujorkas laimėjo, o jie negavo iš to nieko gero.

Neabejotina, kad Niujorkas - tai ir ta vieta, kur viską rezga žydomasoniai, ir taip pat ir Pipedija irgi tenai bazuojasi. Nes kur gi daugiau mums būti, jei ne pasaulio centre? Tai štai tenai ir yra mūsų būstinė, ir mūsų serveriai, kuriuose sukasi mūsų internetai.

Daug yra vietų mūsų planetoje, tačiau Niujorkas - tai pati svarbiausia vieta.