Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Muzika

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
Štai tokia visos muzikos esmė - tiesiog nekultūringas seksas ir jokio dvasingumo

Muzika - tai visokių garsų kratinys, skirtas sielos apraminimui ar sujaudrinimui. Atliekamas profesionalių orkestrų ar kokių nors senų roko grupių, labai patinka įvairiems seniems perdyloms, ogi atliekamas kompiuteriais, autotiuningu ir papais - jaudina įvairius mažamečius ir mažametes.

Seniai jau eina į praeitį visokie ten Mocartas, Bethovenas, Bitlai, Deep Purple ar Metallica, o dabar populiariausiomis žvaigždėmis neabejotinai tapo Britney Spears, Madonna, Lady Gaga ir Justin Bieber!

Seni psichologai ir muzikologai sako, kad muzikos svarbiausia paskirtis - tai žadinti kažkokias emocijas, o labiausiai - lytinį susijaudinimą. Taip pat kiti muzikologai sako, kad visa muzika - tai tiesiog kažkokios matematinės formulės, užrašomos natomis ir paskui išreiškiamos kažkokiais garsais. Taip kad turim įrodymą, kad visas seksas ir meilė tėra matematinė funkcija.

Giliai žiloje senovėje muzika būdavo gyvai atliekama žmonių, paskui pasidarė iš radijos, paskui iš vinilų, paskui jau pasidarė iš magnetofonų, dar paskui - iš kompiuterių, o dabar - iš telefonų. Kur juda progresas? Rytoj gal bus muzika iš plaukų segtukų?


Muzikos rūšys

Pipedija žino nemažai visokių muzikos rūšių:


Muzikos žanrai

O taip pat Pipedija žino daug visokių muzikos žanrų:


Dar žr.