Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Kibirkštis

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
21:28, 25 gruodžio 2018 versija, sukurta Makštutis (Aptarimas | indėlis) (Naujas puslapis: '''Kibirkštis''' - taigi kažkoks tipo blogas, bet išties tai kokio tai nupušusio jauno komunisto kliedesių skrynelė. Tiesa, lyginant su kai kurių kitų...)
(skirt) ← Ankstesnė versija | Dabartinė versija (skirt) | Vėlesnė versija → (skirt)
Jump to navigation Jump to search

Kibirkštis - taigi kažkoks tipo blogas, bet išties tai kokio tai nupušusio jauno komunisto kliedesių skrynelė. Tiesa, lyginant su kai kurių kitų kliedėtojų puslapiais, bent jau padarytas šitas internetas tvarkingai, su spalvomis ir paveiksliukais, neprimenančiais kokio nors priešistorinio marazmo. Na, jei neskaitysime marazmatinio turinio.

Savo turiniu gi visa ta Kibirkštis - tai tiesiog grynuolis iš SSRS laikų propagandos, kuri čia prikelta taip, lyg netgi pati SSRS nei nebūtų subyrėjusi, ir nieko ten nei nebūtų buvę. Būtent todėl tas Kibirkšties unikalumas ir stebina, nes atrodo, kad per visą Lietuvą matyt kad yra tiktai vienas toksai dibilas atsirado, kuris ant tiek atsilupęs, neišeinantis į šviesą ir sėdintis kažkokioje nuo pasaulio atskirtoje šiknoje. Nes kaip kitaip paaiškinti, kad 2018 metais kažkas rašinėja apie sovietūchą taip, lyg tais marazmais tikėtų?

O bendrai tai turinio nėra ten daug - keletas atskanuotų knygų iš sovietmečio, keletas karikatūrų, keletas plakatėlių kažkokių, truputis kažkokių iš kažkokios užsienio kalbos išverstų šūdų - štai ir viskas. Matomai kažą daugiau patsai autorius sukurti nėra pajėgus,

Nelabai supratome, kiek ten autorių toje Kibirkštyje - gal vienas koks, nes straipsniai didžiąja dalimi eina verstiniai, iš kažkokios rusų kalbos. Kita vertus, kartais pasirodo ir vienas-kitas pranešimas, pvz., apie tai, kad jaunieji marksistai Marius Jonaitis ir Kristoferis Voiška surengė tarpusavio susitikimą, kuriame prisiminė prieš 100 metų vykusios Didžiosios Spalio revoliucijos metines.

Žodžiu, šiaip tai bukas raudonas šūdas.


Kibirkštis
yra vienas
teisibę kovojančių leidinių
Nesisteminė žiniasklaida

Karštas komentarasLDienaSarmatas.ltLDiena.ltVersijos.ltLietuviais.ltRevoliucija.orgLaisvas laikraštisEkspertai.euŠauksmasPilietinė žiniasklaidaRubalticSputnik.ltKibirkštisKūlgrindaBūkime VieningiMūsų TVMinfo

Putinas kaukuole.png