Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Bronius Bradauskas

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search
 Crystal Clear app help index.png 
Bent dalis šiame straipsnyje išdėstytos faktinės medžiagos kelia abejones, o jei tiksliau - panašu į šyvos kumelės sapną.
Įtariame, kad čia tik gandai apie alternatyvią realybę, su šiuo pasauliu (aprašomais faktais, įvykiais, daiktais ir žmonėmis) neturintys nieko bendra. Todėl paskelbtas paneigimas, kuris viską neigia.
Konkrečias pastabas skaitykite straipsnio aptarime. Ir nepamirškite - jei turite teisingesnių faktų, galite juos čia pat pataisyti ir papildyti tinkamais faktais!
Bronius Bradauskas

Bronius Bradauskas - matyt komunistas, kai po praeitį pakapstai. Ne veltui jam prilipdyta "raudonojo buržujaus" pravardė, nes yra Milijonierius ir sakė, kad "be milijono Seime nėra kas veikti". Nūnai Bronius Bradauskas - Seimo narys, kurį išrinko Kaišiadorys, nes jiems patinka, kai komunistai valdžioje! Bronių Bradauską remia LDDP, LKP, LSDP.

Dabar gi Kaišiadoryse rinkimuose į Seimą išsikėlė konkuruojančiu kandidatu Skirmantas Tumelis, taip kad čia jau žiūrėti reiks, ar laimės sena socdemų patirtis, ar jaunas internetinis ryžtas visus užtrolinti. Upd. kaišiadoriška tradicija laimėjo - Bradauskas ir toliau Seime.

Ogi taigi jau Bronius Bradauskas pagarsėjo, kaip interesų konflikto auka, matgi mašiną Seimui iš savo šeimos įmonės išnuomavo už 12 tūkstančių litų! Tai aišku, matomai pelninga tokia auka būt... O dar gandas sklando, kad anojo sūnus Dainoras dirba Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos viršininko pavaduotoju, taip kad ir VMI čia susijusi su šiuoju garbiu seimūnu, kaip matom!

O dar buvo kažkokios Broniaus Bradausko kalbos bene apie tai, kad Baltarusija labai gerai tvarkosi kažkaip, ir dark kad tai čia gal reiktų pavyzdį imt išu Lukašenkos...

O dar Bronius Bradauskas yra baigęs Leningrado aukštąją partinę mokyklą. Taip kad štai kaip.

Dargi Bradauskas atseit kažką bendro turintis su aplinkos apsauga, kad socdemai jį į aplinkos ministerius Ministrų kabinete 2013 siūlo. Kai šis tinkamumas buvo kvestionuotas anas labai įsižeidė[1].


Bronius Bradauskas įveda cenzūrą

Ana gi, 2013 metais, matyt ta proga, kad Lietuva ėmė pirmininkauti Europos Sąjungai, vyko kažkokios konferencijos Seime, tai turėjo būti tų konferencijų dalyviams rodomas trumpas filmukas apie tai, kaip Lietuva atgavo laisvę. Ir čionai kažkokiais galais negalais, ale įsikišo Bronius Bradauskas, pareiškęs, kad pernelyg tenai Landsbergis rodomas, per mažai Brazauskas ir išvis reikia imti ir ištrinti iš filmuko kadrus apie Sausio 13, nes gali būti kokių tai ambasadorių iš Rusijos, kurie įsižeis.

Tai ir uždraudė tą filmuką rodyt, o dėl to kilo paskui skandalas, kur apie Bradauską jau pradėjo šnekėti, kad aišku ten daug kas, kas čia per draudimai.

Tai apie aną reikalą Bronius Bradauskas paskui taip maždaug išsireiškė[2]:

Nereikia pilti žibalo ant kažkam skaudančių žaizdų

Čia gal jis turėjo omeny, kad nereikia pilti druskos į ugnį, ar žibalo berti į žaizdą, o gal kad pieno laistyt ant asfalto, o gal kad nereikia šikti į komentarus - bet taip ir nesupratome, ką jis turėjo, nes čia matyt taip reikia suprasti, kad Rusiją gali įskaudinti kadrai apie Sausio 13 žudynes, nes taigi Rusija nukentėjo ir matyt savi šaudė į savus?

Daugelis tuo tarpu prisiminė kažkokį Aleksandrą Nevzorovą ir dar kažkokius panašius kliedesius...


Kaip Bradauskas tapo komunistu

Gi pasakojama, kad kai dar buvo kažkoksai Bradauskas visai mažas, kartą besimaudant pelkėje jam įkando raudonoji lerva. Nuo tada jis pradėjo pūstis ir raudonuoti, įstojo į pionierių organizaciją ir kamsamolą. Na ir taip toliau. Taip buvo sudaužyta į šipulius teorija, kad komunistinis užkratas yra perduodamas genetine linija (tokie eksperimentai vyko su Algirdu Paleckiu ir Juru Požėla).


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.