Pipedija - tautosaka, gandai, kliedesiai ir jokios tiesos! Durniausia wiki enciklopedija durnapedija!


Sofijos Kovalevskajos mokykla

Iš Pipedijos - durniausios enciklopedijos.
Jump to navigation Jump to search

Sofijos Kovalevskajos mokykla, anksčiau buvo dar žinoma kaip Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinė mokykla, o dabar gi liaudyje žinoma gal netgi dažniau, kaip koloradų mokykla, nes paaiškėjo prieš kiek tai laiko, kad mokinukus kažkokie mokytojai suorganizuoja į koloradų stovyklas kažkur Rusijoje, o ir bendrai kažkokie rusofašizmo požymiai iš kažkur matosi.

Pagarsėjo šita koloradinė mokykla 2014 rudenį, kai paaiškėjo, kad kažkokios organizuotos grupelės mokinių yra siuntinėjamos į Rusiją, kur mokosi kariauti su ginklais, rišasi koloradines juosteles ir mokosi apie tai, kaip prie ruso buvo geriau ar tai kokių tai panašių dalykų[1], o viską finansuoja Latvių gatvė, o pačioje mokykloje kažką ten koordinuoja kažkoks Vitalijus Kuzborskis.

Šiaip tai visas tas dalykas formaliai vadinasi Klubas Ekstremitas, o jame dalyvaujantys žino ir seną to reikalo pavadinimą - Zarnica, kuris šį bei tą sako tiems, kas prisimena sovietmetį.

Dar visgi atsakykim į klausimą, kurį kartais kas nors užduoda - pati Sofija Kovalevskaja, kurios vardu ta mokykla pavadinta, išties nieko bendro su Lietuva kaip ir neturi, bet kita vertus, tai visai ne kokia komunistinė veikėja, o šiaip kažkokia matematikos profesorė, kuri buvo iš Rusijos, bet emigravo į Vokietiją, o paskui ir į Švediją, nes Rusijoje jai niekas neleido netgi mokytis. Tai numirė ji dar 1891 metais kažkur Stokholme, nes jai į tenai teko emigruoti, nes Rusijoje nieko gero nebuvo ir profesoriauti ji negalėjo, užtat Švedijoje susilaukė nemenkos pagarbos.


Dar žr.


Visokie šaltiniai beigi nuorodos

Tai čia žemiau pavardinti visokie šaltiniai beigi nuorodos straipsnio melagingumui paneigti arba patvirtinti. Pipedija niekaip negali garantuoti ar atsakyti, kad nuorodose surastas turinys neatitiks tiesos irba melo.